פינוי מחסנים תברואתי ברמת השרון

pinuypinuypic

כאשר מתקרבים לשם, מריחים ריח של צחנה נוראי, תאמת? לאף אחד אין אומץ לייצר שינוי. לא מעט אנשים חושבים שאפשר להיכנס לתוך מחסן עזוב, להפשיל שרוולים ולהשיג את התוצר הטוב ביותר. הם מבחינתם? לנקות את המחסן כמה שיותר מהר. פינוי מחסנים מהיר, ניקיון, חיטוי של המקום ותיקון המצב התברואתי יכולים להיות קרובים אל החלום ומאידך, רחוקים מהמציאות, הכול תלוי במי בוחרים ליישום המשימה. כאשר מתעוררים  לתוך נקודה זו, חשים מקרוב את ההחמצה ואת הימים המתבזבזים לשווא. האם זה אפקטיבי לשבת ולחכות שמשהו יקרה? האם ראוי להגיד, "מחר אני אסדר"? כאשר מדברים על פינוי מחסנים תברואתי ברמת השרון, כללי הפינוי משתנים לבלתי היכר.

למה הם ולא אתם?

כמו בכל דבר, חשוב לסמן את המטרה של הפינוי, כאן מדברים חד משמעית על פינוי מסוכן ביותר, אי אפשר, אי אפשר לעשות את זה לבד. למה?  כי יש שם הר של חולדות המסתובבות בחשיכה, תיקנים זה "הדבר הקטן" ומה על זוחלים מסוכנים המחפשים מקום קר, נעים ומוצל? "יש יותר טוב ממחסן גדוש שאפשר להסתתר בתוכו". תארו לעצמכם תרחיש בו הילדים שלכם מסתובבים ליד ומאחד הפתחים מגיח זוחל מסוכן. כאן אפשר להפסיק, רק המחשבה שמישהו עלול להיפגע ידרוש בכל לשון של בקשה לא להתפתות לשירותי פינוי שמבטיחים הבטחות ללא כיסוי. בשביל זה יש לכם רק מרכיב אחד, קוראים לזה אמינות. תכולה תמורת פינוי? "חינם אין כסף"? "התכולה היא המפרנסת ולא אתם"? האמירות הללו טובות ביותר למצבים מסוימים, עם מחסנים בעלי יחס תברואתי נמוך, אל תיקחו את הסיכון!! זה ידרוש מכם עלות מסוימת, אך הראש השקט הזה יהיה בעיקר אמין, נוח, יעיל ואחד כזה שעומד בזמנים. התבוננות קלה וביקר של צוות פינוי דירה, שיוך של כללי פינוי ספציפיים למקרה הפינוי וקדימה, לעבודה. בינינו? על ראש שקט משלמים, אבל גם רואים את התועלת. תתפלאו, יש מפנים שנולדו לזהות את הפסולת, הם מאז ומתמיד מפנים פסולת ויודעים גם מה לעשות איתה. אז הכול טוב ויפה, מפנים את הנגעים ואת התחלואות ולאן משליכים? מי יהיה זה שעלול חלילה להיתקל בסכנות? פסולת מפנים רק באתרים מורשים ועל פי חוק.

איך אפשר לקנות את זה?

לאחר סקר שווקים מקיף, אפשר לזהות מוניטין וסניפים העוסקים בשלל נושאי פינוי. סימני היכר של שירותי פינוי באים לידי ביטוי בנישה של פינוי דירה רגיל, פינוי ירושה, פינוי תכולת ירושה, פינוי אגרנות כפייתית ועוד. אחר כך, משאירים את הטלפון או כותבים אימייל וכבר יידעו לחזור אליכם בכדי לראות מקרוב על מה אתם בעצם מדברים- "איזה פינוי יש לכם"? מה שנקרא, בירור צרכים מקרוב.

שירותים טכניים – לבחור את הטובים ביותר

אם בחרתם שירותי פינוי, שיהיה בשעה טובה, בקרוב גם אתם תסירו מעל ליבכם את הדאגה. בקרוב זה כבר לא ידאיג אתכם. אז איך יודעים? יש לצוות פינוי כלי שינוע מותאמים לסביבה, הם באים עם צוות עובדים גדול המחלק את המטלות נכון. לאחר חתימת חוזה והסכמה על הדברים, מדברים על משאיות מקצועיות, מכולות לאיסוף אשפה, טכניקת פינוי מבלי שאף אחד ייפגע, אחריות מקצועית וכל הביטוחים הראויים לפינויים מסוכנים. הרעיון של רכישת שירותי פינוי הוא להוריד מעליכם את כל הפחדים, החששות או המטלות. להגיע, לסגור את החוזה על כל הכללים, לתת אמון מלא ללא חשש ולהגיע רק בסיום ההליך. התוצאה ?  למצוא מחסן נקי ובעיקר אחד כזה שאינו מהווה לכם איום חוזר.

כאן זה הזמן והמקום להשאיר את הפרטים האישיים שלכם  או לחילופין לצור קשר במספר הטלפון המופיע באתר. אחד מאיתנו ישמח לקבוע עמכם פגישה ולהתחיל כמה שיותר מהר את הליך הפינוי.

תגובה אחת בנושא “פינוי מחסנים תברואתי ברמת השרון

  1. ליטל שוורץ

    לפעמים העצלות היא זו שמנחה אותנו להשאיר את המצב הקיים על כנו במקום לצור שינוי. גם לנו יש מחסן כזה שבמקום להניח בו חפצים הוא עומד עמוס וכולנו מתרחקים ממנו בגלל ריח העובש והטחב שמצליח לחלחל החוצה משם. אנחנו לא ממש אשמים, כי כאשר קנינו את הבית המחסן כבר היה במצב כזה, אבל אנחנו כן תכננו לפנות אותו וליהנות ממנו כמקום לאחסון חפצים. אבל בינתיים אנחנו מסתדרים בשטח שיש לנו בתוך הבית, ובנוסף, לפנות חפצים שלא שייכים לכם ופסולת שלא אתם צברתם, מרגיש לי גרוע מאוד. אבל יום יגיע ונבצע את הפינוי. אולי כשיתרבו החפצים ששית ולא תהיה לנו ברירה… אולי. מי יודע…

סגור לתגובות.