פינוי חפצים לאחר יריד מכירות

pinuypinuypic

אחת לכמה חודשים או כמה שנים, מתקיימים להם ירידים כאלה ואחרים. ירידים אלו מציעים מגוון של ספרים, בגדים, רהיטים ואפילו חפצים במחיר מוזל. על ירידים אלו ממונים כל מיני גורמים, זה יכול להיות גורמי רווחה המציעים חפצים נדרשים במחיר מוזל או מאידך, יכול להיות יריד שמטרתו לערוך מכירת חיסול. לרוב, יריד כזה טומן בחובו לא מעט אי סדר, זה בא לידי ביטוי בדוכני שתייה, אוכל המושלך לכל עבר ואפילו גופים הנותרים עם התכולה שבמקור הייתה צריכה להימכר. אז לא מצליחים למכור את מה שנשאר ומאידך, גם לא יודעים איך מנקים את כל הבלגן שנותר. מי יכול לפתור אם בכלל את הסוגיות הנ"ל? בכדי להבין את זה, צריך להיות בטוחים שזה מה שאתם באמת צריכים- קוראים לזה צוות פינוי דירה.

לפנות הכול מהכול – כל סוג של פינוי

אז למה חברת פינוי דירה ולא באופן עצמאי? כי אין חכם כבעל ניסיון וגם בגלל שזו מזמן כבר לא פריבילגיה. תארו לעצמכם מצב שבו אתם מגיעים, מוכרים את מיטב החפצים ועוזבים את היריד בסיום הערב ביודעכם שיש מי שיפנה עבורכם את המקום. סיבה נוספת להזמנת שירותי פינוי קשורה בניסיון שלכם למכור את התכולה וכך למעשה ייתכן ולא תשלמו שום עלות על הפינוי עצמו. אם התכולה תתגלה כראויה למכירה , צוות פינוי דירה יבדוק את תועלתו מהחפצים וייתכן ותקבלו פינוי בתמורתם. יתרונות פינוי דירה? גם פינוי עם פוטנציאל של חינמיות . שירותי פינוי דירה ישיב לכם את השקט וייתן לכם לעזוב את זירת המכירה רגועים- כי יש על מי לסמוך.

יש לנו את כל מה שאתם צריכים

  1. שקיות קשיחות וגדולות אשר מניידות בקלות את הדברים בצורה הבטוחה ביותר.
  2. כלי שינוע מתאימים ומשאיות מותאמות אשר יניידו את החפצים הגדולים יותר ללא סכנת פגיעות.
  3. אנשי מקצוע מנוסים , כאשר לכל אחד ואחד מהם תפקיד ידוע מראש החל ממיון החפצים ועד לפינוי עצמו.
  4. זמני עבודה מדויקים ועזיבת הזירה על פי זמן מוגדר מראש.
  5. מוניטין של מעל 20 שנה לרבות סניפי פינוי בכל נקודה בארץ.
  6. מרכיבים המושתתים על זריזות, אמינות ובעיקר אמינות ובטיחות.
  7. מפנים את כל סוגי הפינויים ללא קשר לגודלם או למשקלם.

אז מה  עושים? כמה זה עולה? כמה זמן זה לוקח? נשמח אם תצרו קשר באתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע. אנו נספק לכם את כל התשובות לפינוי הנכון.

תגובה אחת בנושא “פינוי חפצים לאחר יריד מכירות

  1. ליטל שוורץ

    הרבה פעמים אני חושבת בסיום יריד מכירות אם זה באמת היה שווה. כל הסחיבה הזו של החפצים שעומדים למכירה והציוד וכל היתר. זה משא כבד ויש כל כך הרבה עבודה סביב זה. רק לארוז ולהכניס לרכבים, ואחר כך להוציא ולפרוק. ולסדר את כל הסחורה בצורה מסודרת ומושכת את העין. זה סיפור לא פשוט בכלל. מה גם שביריד קשה יותר לשמור על מראה תקין ומסודר. כי אין לי את התנאים שיש לי בחנות שלי. העבודה כל כך מתישה ומעייפת. אמנם יש רווחים. אבל כמה כוח יש לי וליתר העובדים? שרות כזה של חברה חיצונית יכול להיות מתאים ומוצלח מאוד. מסתבר שבפעם הבאה שאצא ליריד מכירות אפנה אליכם…

סגור לתגובות.