להיות מוכנים בזמן אמת- פינוי מקלטים

pinuypinuypic

בניין רב קומות, מקלט אחד גדוש בדברים, במשך השנים הדיירים השאירו שם את האופניים הישנות, הם השאירו גם ארון שלא צריך וכך גם עגלת תינוק. לרוב, כולם אמרו, "מחר נפנה" וכך מפעם לפעם, המחר לא הגיע והדברים עלו על גדותיהם. מקלטים הם המקום הכי פחות מתאים להלנת החפצים מכיוון שהוא אמור להיות בעמדת "היכון" למקרה שמשהו מסוכן יתרחש. כמו כן, על פי חוק חייבים לפנות את המקלט מדברים, "למקרה ש" משהו חלילה יתרחש. המצב הביטחוני קשה מנשוא ואי אפשר לדעת מה יקרה בכל רגע נתון מכאן, שהמקלט חייב להיות פנוי וכמה שיותר מהר.

תועלות של פינוי נכון – פינוי מקלטים מקצועי

אז מה יותר קל? בחירת שירותי פינוי דירה או פינוי מקלטים בדרכים אחרות או עצמאיות? על פי כל כללי האתיקה של הפינוי המקצועי, מפנה מקצועי משמע מפנה העובד על פי כללי האמינות, עמידה בלוח זמנים, דין ודברים וחוזה שעל פיו יישק דבר. מקלט גדוש בדברים, מסתיר בתוכו תיקנים, חיים, זוחלים בלתי נראים, שברי זכוכית ועוד. פינוי יסודי וזהיר, שלב אחר שלב על פי תוכנית מסודרת. גישה, כלים ובעיקר אנשי מקצוע אשר יעבירו לבד את כל הציוד הכבד החל מרהיטים ועד למוצרי חשמל ששוכבים במקלט מזה זמן רב. עניין הפסולת הינו קרקע פוריה לאותם תיקנים שעליהם דיברנו. חשוב להשליך את הפסולת לאתרים מורשים בלבד- חברי פינוי דירה יודעים מי עומד מולם וכך גם מציגים את האישורים הנכונים, לא מסתבכים אתכם בקנסות ומסיימים את המטלה באופן המהיר והיעיל. התוצאה? מקלט נקי ללא חפצים, ללא סיכון ובעיקר זמין למקרי סיכון בטחונים.

לקרוא את השורות הקטנות – משהו על "חינם" ועלויות

זה פשוט למדי כאשר השירות אותו מחפש מצוי בכל מקום, סניפים על גבי סניפים ועבודה בכל רחבי הארץ. אינטרנט, טלפון, אימייל, הכול הופך כל פשוט וקורא לפעולה בפשטות יתרה. את העלויות רצוי לקבל לאחר שערכתם סקר שווקים מקיף. רק לאחר שאתם יודעים כי המפנה ביקר בדירה וסקר את "כללי הפינוי שלו" – רק אז ראוי להאמין למחיר ולהיצמד לחוזה עבודה  המבטיח את ההתחייבות לפינוי המהימן ביותר. השוק מציע לא מעט שירותים, חלקם זולים, חלקם יקרים וחלקם מציעים דברים שיפתו אתכם לא פעם לרכישת השירות. הכירו את המפנה שלכם מקרוב, וודאו כי הכול נרשם מבעוד מועד והשתדלו לוותר על "חווית החינם", לעיתים היא עלולה לעלות לכם ביוקר.

הכול כולל הכול – תכונות של שירות

 1. מגוון של כלי שינוע, משאיות, מכולות ועוד.
 2. צוות מיומן, אמין ובעיקר אחד כזה שעומד בזמנים.
 3. שקיות אשפה, קרטונים ועזרי פינוי בטיחותיים על כל המשתמע מכך.
 4. ביטוחי צד ג' ואחריות מקצועית בכדי למנוע סיכונים מיותרים מראש.
 5. פנוי אשפה לאתרי פסולת מורשים בלבד.
 6. התמודדות עם כל סוגי הזירות לרבות המורכבות ביותר.
 7. שירותי ניקיון לרבות ניקיון כניסת המקלט בסיום הפינוי.
 8. התמודדות עם מקלטים מוזנחים במיוחד.

מישהו היה כאן? משהו היה כאן? איפה כל התכולה? זה מה שיעבור לכם בראש שתהיו בשלב של "אחרי הפינוי". השאירו את הפרטים שלכם באתר באחד מאיתנו ישמח לצור עמכם קשר.

תגובה אחת בנושא “להיות מוכנים בזמן אמת- פינוי מקלטים

 1. ליטל שוורץ

  גם בבניין שלנו זה כך. וזה מאוד מכעיס אותי. כי המקלט הזה בבניין המיושן שלנו אמור לשמש אותנו במקרי חירום. אין לנו חדרי ממ"ד. מה נעשה אם תהיה אזעקה? חייבים לפנות משם כמה שיותר מהר את כל הגרוטאות האלו. אני אשתף את השכנים בבניין שלי באתר הזה והם יראו סוף סוף שחבל לחכות. כי יש מי שיכול לעשות לנו את הפינוי של המקלט מהר ובקלות. זה כבר ממש מהווה מטרד סביבתי. מקווה שבקרוב נעשה את זה.

סגור לתגובות.