פינוי ירושה בחינם או בכסף? קניית עיזבון ירושה ברמת השרון

pinuypinuypic

הרגע בו קיבלת דירת ירושה רווית נכסים עלול להפתיע לטובה או לרעה. תלוי איך מסתכלים על זה. מה עושים עם התכולה עצמה ומאידך, מה עושים עם הדירה עצמה? הנה, עוד רגע והייתה הזדמנות של מכירה מוצלחת עד שגילית כי את המראה הזה לא יתאפשר לך להציג לקונה פוטנציאלי. דירה  לא נקייה ורווית חפצים, הופכת בלתי אפשרית בעליל עד שמישהו מגיע ומייצר בשבילך את השינוי. אז מה בכל זאת יידרש בכדי לסמן את המטרות נכון?

אפשר לעשות את זה – גם פינוי וגם קניית תכולה

צוות הפינויים של גולד פינויים עומד בפני כל סוגי הפינויים, מכאן שהוא יכול להעניק מענה מלא גם לעניין של תכולה איכותית ופינוי דירה בו זמנית. האם חלמת למכור את הנכנס כשהוא נקי וערכו בשמיים? החלום שלך עומד להתגשם, כאן יהיה אפשר לבדוק את התכולה, לאמוד אותה מבחינת עלויות ולוודא כי אכן ניתן קזז אותה מאותו פינוי דירה של ירושה. יש כמה מצבים של קניית תכולה והם מותנים בתכולה טובה שניתן להפיק ממנה תועלת. כאמור, מומחה פינוי מפיק את התועלת והוא מעניק לך בחזרה פינוי דירה שיפיק לך את מה שבדיוק חלמת עליו- מכירת הנכס במחיר הגבוה ביותר.

אז מה צריך לעשות?

להתקשר, להזמין את שירותי גולד פינויים ולהתחיל במלאכה. הרעיון הוא לא לבזבז זמן, לתזמן את העבודה נכון, לוודא כי אכן התכולה שוות ערך והיא יכולה להיות במקום או בנוסף להליך של פינוי דירה עצמו. האם חשבת על כך שאולי מישהו ישלם לך כסף על הפינוי שלך? זה יכול לקרות כאשר ערך הירושה והתכולה יעלה על ערך הפינוי עצמו. בשביל זה, חשוב ביותר לזמן את המפנה המקצועי לפגישה ראשונית בה ייקבעו כל תנאי הפינוי לרבות העלויות אם תהיינה.

כיצד זה מתרחש  בפועל?

  1. צוות הפינוי שולח אדם מקצועי אשר יאמוד מבעוד מועד את התכולה היוקרתית – זאת בכדי לקבל אינדיקציה נכונה באשר לעלות האמיתית של הפינוי אם בכלל. פינוי תמורת ירושה? תלוי בהערכה הנכונה ובעיקר האמינה.
  2. לאחר שלב בדיקת שווי התכולה, דין ודברים ומעבר לעבודת הפינוי עצמה, מיון הדברים האחרים, סילוק הפסולת לאתרי אשפה מורשים באמצעות מכולות ושינוע מתאים.
  3. העברה של התכולה או חלק ממנה בעדינות רבה למשמורת על פי תנאי ההסכם, ניקיון של הדירה באמצעות חומרי ניקוי בטיחותיים.
  4. חיטוי הדירה, שיפוץ על פי צורך.

תוצאה של נכס  נקי, משופץ ומוכן למכירה והכול בתמורה לתכולה או  עיזבון בר שווי.

כאן המקום והרגע להשאיר את הפרטים ואחד מאיתנו ישמח לייעץ ולבדוק את שלבי הפינוי מקרוב.