פינוי דירה – 4 טיפים בסיסיים שיסייעו לכם לפני פינוי

pinuypinuypic

יש לכם חלום ואתם מודעים לכך שאתם לא יכולים להגשים אותו לבד, אפשר להבין אתכם, יש חלומות שצריך לחפש להם כלים, אנשים ובעיקר מקצוענות. בחרתם את שירותי צוות פינוי דירה? שיהיה לכם בהצלחה, הרשו לנו לסייע לכם בכמה מטלות חשובות לפני שאנו מגיעים לשנות לכם סדרי עולם. להלן טיפים להתנהלות נכונה לפני פינוי דירה.

טיפ מס' 1- לפנות פינוי ראשוני

כשלב ראשון, לפני שאנחנו מגיעים, רצוי כי תסיירו בבית הפינוי, זהו למעשה פינוי ראשוני, סדרו את המקום עד כמה שאתם יכולים. אם יש משהו חשוב שאתם צריכים, רצוי לקחת מבעוד מועד, כך למעשה יוותרו הספקות בצד ושום דבר לא יאבד לכם. חשבונות או מסמכים חשובים, תכשיטים, ציוד יקר וכד'. כמו כן, השתדלו לאתר גם חפצים שבירים או כל מה שעלול להוות סיכון כזה או אחר. יש לבדוק את ארונות המטבח, ארונות החדרים וכל מקום שעלול להימצא בו ציוד נוסף.

טיפ מס' 2-  חפצים שלא צריך

במסגרת הפינוי, חשוב לקחת את מה שצריכים ומה שלא להשאיר במקום. חפצים שבירים, או חפצים שלא צריך יוותרו במקום והם יהוו סימן עבורנו באשר לייעודם. לרוב, כאשר משאירים חפצים בחוץ, הסימן לכך הוא לזרוק או להתפטר מציוד שלא צריך.

טיפ מס' 3- פינוי בטיחותי

הכנת זירת הפינוי תלויה גם לייצר אפשרות לזירת עבודה נוחה, האם ניתן להעביר את כל התכולה מנקודה אחת או שאולי קיימת נקודה נוספת? מידע זה יכול לסייע ואף לקצר את הליך הפינוי- כאמור, אם קיימת בעיה. לרוב, הדבר הזה נבדק על ידינו במעמד הפגישה הראשונה ומאידך, בכדי שלא לפספס את הדברים, חשוב לסמן גם נקודה זו כחלק מטרום פינוי.

טיפ מס' 4- ליידע את הסביבה והשכנים

אין כמו לשוחח עם השכנים, בכדי לשמור על מהלך עבודה תקין ויחסי חברות טובים. שבועיים לפני הפינוי, יש לנטרל התנגדויות אם תהיינה כאלה. שיחה עם השכנים, הכנתם לעבודה , רעש לא צפוי ובעיקר הבטחה כי הפסולת תושלך לאתרי אשפה מורשים בלבד. ברגע שתסירו דאגה מלב השכנים והסביבה, הדברים יתרחשו מעצמם על הצד הטוב ביותר. למקרה שאולי "יברח" מזיכרונם", אותתו על כך כי כמה ימים לפני יוצג שלט במרכז הבניין. את החנייה תשאירו לנו.

רוצים להפוך את יום הפינוי ליעיל וקצר? אל תחכו לרגע האחרון, בכדי למנוע פינוי מתיש ומייגע, עברו על "הוראות ההפעלה" והנה, אנחנו כבר שם, שיהיה בהצלחה.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה – 4 טיפים בסיסיים שיסייעו לכם לפני פינוי

  1. ליטל שוורץ

    ואני חשבתי שאם אני מזמינה חברת פינוי אני לא צריכה לעשות כלום… אז מה, אני צריכה להתחיל בפינוי ואתם ממשיכים? את האמת? אני לא מבינה איך כל זה מתנהל. איך אתם יודעים מה אני צריכה ומה לא? מה אפשר לזרוק ומה חשוב לשמור? האם אני צריכה להיות איתכם לכל אורך הפינוי או שאני אוכל ללכת לעבודה כמו כל יום. אני צריכה קצת יותר מידע כדי לדעת אם שווה לי לשכור שרות פינוי דירה. מקווה לקבל פרטים מדויקים יותר.

סגור לתגובות.