פינוי דירה – כיצד להתפנות מעיזבון ירושה?

pinuypinuypic

להתפנות מחפצים פשוטים במסגרת שירותי פינוי דירה ? זה אולי קל. מאידך, להתפנות מרגש? זה כבר סיפור אחר. כאשר סיטואציות החיים מגלות מצבים בהם נשאר עיזבון ירושה, מישהו צריך לפנות את זה. האם כל אחד יכול? מתנה ענקית מהולה בעצב ולא מעט זיכרונות. הצורך במיון החפצים כמו לא מוותר על סבב בכל הבית, הבית שלרוב גדלתם בו ועכשיו עליכם לפנות ממנו את הזיכרון שנשאר. חפץ שהוא כולו זיכרון. אחר כך מגיע גם שלב המכירה או העצמת הנכס ומאידך ,אי אפשר לעשות זאת כאשר הנכס רווי מוצרים, חפצים או לא ניתן להצגה בקרב קונים. זהו השלב שמבינים כי רב שירותי פינוי דירה מקצועיים יכולים להעניק את כל התשובות תחת קורת גג אחת.

כל הסיבות מגיעות לתוצאה הסופית- הראשון בפינוי

אף אחד לא מפנה עיזבון ירושה לבד. פינוי דירת ירושה או פינוי עיזבון בכפר סבא, ידרוש מכם מישהו שיתמודד במקומכם עם המרכיב של הכאב. אז היו כמה שניסו לבצע פינוי דירה ברעננה או פינוי ירושה בגבעתיים אבל אז הבינו כי מלאכה זו "גדולה עליהם". פינוי ירושה זה מעבר לפינוי חפצים. פינוי שכזה הינו פינוי אשר ידרוש שילוב כוחות בין גוף לרגש. אז למה פינוי עצמאי הופך את זה לבלתי אפשרי? שאלו את הקרובים אליכם, אף אחד מכם לא יכול היה להתמודד עם פינוי עיזבון בכוחות עצמו. המון מסמכים שיש למיין, מסמכים של שנים שחלקם נדרשים וחלקם ניתן לזרוק לפח. עבודת מיון של שעות על גבי שעות. כאן למעשה, עולה ערך המפנה על כל השאר ומביא איתו צוות פינוי מקצועי המגיע עם תפקידים ברורים מראש וביניהם גם מלאכת המיון שלפני האשפה. בגדים למכביר וכך גם ציוד שדורש כוח עזר – הרבה מעבר לאדם אחד. סיכום דין ודברים עם השכנים? עבודה בטיחותית נכונה? כל אלו דורשים מפנה פינוי דירה  מקצועי להשלמת המשימה.

לאן צריך לפנות?

אינטרנט, עיתונות, מדיה חברתית, יש לא מעט חברות  שמקורן בעניין של פינוי דירה, פינוי אספנות כפייתית ועוד. הרעיון הוא לברור את אחד הסניפים הקרוב למיקום הפינוי. עסק עם המון סניפים-  כי זה מעיד על מוניטין רב שנים וכך גם רזומה והמלצות. עלויות השירות תקבענה על פי השירותים, חשוב לציין כי נוכח שירותי הפינוי יש גם לא מעט עסקאות חבילה המשלבות בתוכן גם ניקיון וגם שיפוץ. מחירים בטלפון? לא כשיש כמה וכמה מורכבויות של פינוי. שירות טוב מתבסס אך ורק על מראה עיניים.

פינוי עיזבון שמקורו בירושה- מה יש להם להציע?

 1. שינוע מורכב לרבות ציוד כבד המניע את הפינוי ללא כל בעיה בטיחותית ובזמן הקצר והיעיל.
 2. בדיקת זירת הפינוי מבעוד מועד.
 3. חלוקה לצוותים ומשימות על פי חוזה – דין ודברים.
 4. עמידה בלוח זמנים מוקפד, אמינות שהיא שם המשחק, המלצות המעידות על טובי הפינויים.
 5. אמצעי פינוי החל משקיות מותאמות, קרטונים חזקים, ציוד המשרת את דיסקרטיות הפינוי ועוד.
 6. משאיות הובלה, מכולות, התמודדות אל מול זירות פינוי קשות ביותר הן בהיבטים רגשיים והן בהיבט הפיזי.
 7. ניסיון ומוניטין של 20 שנה ויותר.
 8. שירותים נלווים כחלק מעסקה אחת גדולה של פינוי דירה מקצועי החל מחיטוי המקום, ניקיון ושיפוץ.
 9. טובי חומרי הניקוי והשיפוץ עם אחריות מלאה להטבת השירות.

ואם כל זה לא מספיק , תמיד אפשר לחייג למספר הטלפון המצורף ולתכנן את השינוי המיוחל. פינוי דירה מקצועי שי שטיקגולד.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה – כיצד להתפנות מעיזבון ירושה?

 1. ליטל שוורץ

  בעצם כל מקרה של פינוי שונה וייחודי. נראה לי שאם בית אחד עמוס בטקסטיל לעומת דירה שעמוסה בפסולת ועוד פסולת. כל העבודה של הפינוי תישא אופי שונה. לכן איך בדיוק אפשר לבנות תכנית עבודה והסכם בין הלקוח לבית המפנה? זה דבר לא פשוט בכלל כי צריך להתיחחס גם למצב של הבית ומעבר לכך למיקום ולקומה ולתכולה שמפנם אותה. זה כולל הרבה נקודות? אז מה, ממש בונים חוזה לכל מקרה לגופו? ומה עם המוצרים שיש להם ערך? מה עושים איתם במקרה בו אין לבעל הדירה צורך בהם?

סגור לתגובות.