פינוי דירה וניקיון בגבעתיים – תיעודו של מפנה

pinuypinuypic

"קשה לי, לא יכולה לפנות לבד, מה אני אעשה? בינינו? אני כל כך מתביישת שמישהו יראה מה מתחולל סביבי. זה שנים שאני לא מנקה ולא מסדרת את הבית. מחלת הדיכאון השתלטה קשות ואני לא מצליחה לצאת ממעגל הבלגן." כך כתבה לי אחת מהנשים שביצעת עבורה את אחד הפינויים משולבי הניקיון שלי. היא התייאשה ופחדה, לא ידעה מאיפה להתחיל, מה לזרוק, איך לזרוק, היא רצתה מישהו שיהיה שם עבורו  כאילו הוא מבצע את הפינוי עבורו ולא מצאה אדם כזה. כאשר הגיע אליי שאלה אם יהיה אפשר לבצע פינוי תוך שבוע ימים, שבוע ימים להשיב את שגרת החיים? חלומו של כל אדם שרוצה בסך הכול שגרה בריאה.

סודות של אמת – פינוי וניקיון יחד

הבנתי כי מדובר במצב עדין כל כך ואני? אני תמיד הופך רגיש למצבים הללו, לא משנה כמה שנים תחלופנה, לא משנה כמה מצבים שונים, הרגישות תמיד שם. לאורך השנים, ביצעת פינויים רבים באשר הם לחפצים ובפרט, לא מעט פיניתי את יגונם של אותם האנשים שהחפצים היו תירוץ להסתתר מאחרי הכאב הזה שנוצר מכל מיני סיבות . במשך עשרים שנה, אני מתעורר לעבודה שלי שהיא מלאכה, כי מבחינתי השירות שלי ושל צוות העובדים מקורו במלאכת קודש. לרוב, אנשים כמוה חוששים, מפחדים שמישהו ילגלג עליהם או יצחק אבל אני? אני מבין שלכל אדם שעה בחייו ומכאן שאני מאבחן כל פעולה של פינוי דירה או פינוי דירה וניקיון ברגש רב. פינוי ייחודי, השבת החיים לקדמותם תוך זמן קצר, מכלול של שירותים יחד וכמה שפחות עוגמת נפש. היא למעשה הבינה זאת ובמסגרת היכולת להקל על עצמה, בחרה בשירותי הפינוי של גולד.

להגיע למקום הנכון בזמן הנכון

במשך עשרים שנה אני מפזר את עצמי ואת האיכויות בכל מקום. הרגש, הביטחון ובעיקר האמינות תפסו תאוצה וכנראה שזה עובד, בכל מקום בכל פינה, סניפי פינוי למכביר. הגברת התקשרה אליי ואמרה לי, "אל חשש, אני אשלם ממיטב כספי" ואני רק אמרתי לה, "אין צורך שתשלמי יותר ממה שאת צריכה, במעמד הפגישה נדע את כל השאר,את הכסף תשאירי לרגע בצד". בינינו? אי אפשר לקבוע עלויות עד לפני שיודעים במה מדובר.

איך אני עושה את זה?

הרגישות הינה מנת חלקי, לצידה אני ממיין את כל תכולת הדירה באמצעות צוות עובדים אשר כל אחד יודע את תפקידו.  דירה שנולדת מחדש, הכול נשאר בצד, חפץ וכל חפץ , שלב אחר שלב, עדינות ומסירות של כל אדם שנבחר לפינוי בקפידה. אני לא מגלה סימני מבוכה ולא נותן את התחושה ומכאן שהתשובה של "איך אני עושה את זה", נמצאת ממש כאן מתחת לאף. אחר כך חיטוי של הבית, שטיפת רצפות, תריסים, חלונות, שיפוץ אם נדרש וכד'. בסיכום דבר, היא פשוט הייתה מרוצה. שמחה על כך שיש אנשים המגיעים עם ציוד מותאם, שמחה על כך שאף אחד לא ידע. היא הייתה מפעם לפעם פחות ופחות מודאגת על כך שלא צריך להתעסק עם בירוקרטיה ובעיקר, שמחה לקבל את חייה בחזרה.

האם גם אתם נתקלתם באדם שזקוק לעזרה בפינוי ומתבייש לקבל את הסיוע? כאן זה הזמן והמקום להשאיר את הפרטים והלב  באתר, אחד מאיתנו ישמח לחזור ולהעניק את המענה.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה וניקיון בגבעתיים – תיעודו של מפנה

  1. ליטל שוורץ

    גם אני נורא מתביישת לפנות לבקש עזרה. לא יכולה לחשוב על זה שאתפח את דלת הבית שלי לאורחים ועוד אתן להם להיכנס ולפתוח לי ארונות. הם יתעלפו על המקום. אני יודעת שהמצב של הבית שלי נורא ואיום. אבל זה לא עוצר אותי מלסחוב עוד ועוד חפצים. מה אני יכולה לעשות? אני מרגישה שזו לא אני בכלל, אלא דחף פנימי איום ונורא. אני לא יודעת מה לעשות בזה. אם יש מישהו שיוכל לעוץ לי עצה איך להתקדם בכל זאת כדי לצאת מהמצב הנורא הזה אשמח אם הוא ישלח לי הודעה לכתובת המייל בפרופיל שלי. כל עזרה תתקבל בתודה!

סגור לתגובות.