פינוי דירה- הניקיון שאחרי

pinuypinuypic

שלבי הפינוי הסתיימו ואתם מוצאים את עצמכם בדירה ריקה מחפצים או פסולת. זהו, עוד שנייה ואתם יכולים להיכנס לבית. אבל אז אתם מגלים את הזוהמה , את הקירות המפויחים, רצפה דביקה ובעיקר כל מיני תיקנים רצים מחדר אחד לשני. תוצר של הדירה המוזנחת השאיר בגלוי את אותותיו ואתם מבחינתכם לא יכולים להעביר את הריהוט החדש לדירה. מה עושים? האם כל שירותי פינוי דירה מעניקים שירותי ניקיון כחלק מהפינוי? לרוב, שירות זה אינו  נכלל בשירותי פינוי דירה. מכאן ,שיהיה עליכם לחפש נותן שירות אחר ולשלם עבור השירות בנפרד אלא אם, מצאתם מפנה דירות המעניק לכם "חבילת שינוי אחת גדולה".

להקל על החיים בזכות שירותים משולבים- פינוי דירה וניקיון יחד

יתרונו של מומחה פינוי דירה או צוות פינוי דירה, הינו איחוד הכולל בתוכו מגוון שירותים. זהו, מכאן כבר לא תדרשו לשלם לכל נותן שירות בנפרד. כשיש לכם צוות פינוי דירה מקצועי, הוא יגיע ויספק לכם תוכנית הכוללת בתוכה ניקיון מבעוד מועד. הידעתם? שירותי פינוי דירה סטנדרטיים אינם כוללים בתוכם שירותי ניקיון  ומכאן שיידרש לרכוש את השירות לבד. שטיפה, שירותי ניקיון, צביעה, שיפוץ ובעיקר הדברת תיקנים, אלו הם שירותים שאי אפשר בלעדיהם, גם כאשר מדובר בפינוי פשוט לכאורה. אז נכון שהדירה לא נראית מלוכלכת ומאידך כשישנה אפשרות של בדיקת הדירה ושילוב של כמה שירותים תחת קורת גג אחת,  ייראה החזון  ליותר קרוב מתמיד. דירת חלומות עליה חלמתם במחיר חסר תקדים!

איפה משיגים את זה

שירותי פינוי דירה מצויים בכל רחבי הארץ ומכילים בתוכם גם את עניין הניקיון והשיפוץ . בקלות ובפשטות, משאירים את הפרטים והכול ממשיך משם ללא כל דאגה או מאמץ יתר. אינטרנט, מפה לאוזן, המלצות, מוניטין והליך פשוט של הצעת מחיר במקום הזירה. להיות פרקטיים משמע לא להיות פזיזים, מכאן שהצעת מחיר פזיזה לא תוביל אתכם לשום מקום. ביקור בזירת הפינוי והצעת מחיר לגבי ניקיון כחלק בלתי נפרד ממעמד פינוי הדירה- איפה תשיגו כזו הצעה? תנו למומחים לקחת מכם את כאב הראש.

ייחודיות של שירות

כתמים של נעליים, שאריות פסולת, כתמים, קידוח, ניסור, כל אלו השלכות של הפינוי עצמו ומכאן שתדרשו לקחת שירות אשר יצליח לנקות את זה מבלי שתיקחו חלק  בדבר. לרוב, כאשר מזיזים חפצים או רהיטים ממקומם לאחר תקופה, נותרים סימנים וכתמים. גם העניין של הזזת הציוד מהקיר או פריטים שנעקרו מקיר, כל אלו דורשים את הציוד המתאים לניקוי. קורוזיה קשה על הקיר, הצטברות קשה של אבק- זהו, עכשיו אפשר לדבר על "איך אפשר לפתור את זה". מסיר שומנים, ממיס ומסיר אבנית- חומר חזק במיוחד המאפשר לסלק מצבורי אבן וחלודה קשים. ניקוי וחיטוי אסלות אשר תפקידם להיאבק בכתמים חזקים בחלל האסלה. השבת הלובן והברק, הכנסה של חומר פעיל לאסלה,פעולות קרצוף וסילוק כתמים. החומר הינו חומר המבוסס על חומצה ומכאן יעילותו. כמו כן, ניתן למצוא בסל הניקיון חומר חיטוי לסילוק תיקנים, אקונומיקה,פוליש לרצפות,  ניקוי עובש , תרסיסים ועוד. כאמור, מכלול שלם של מוצרי ניקיון מהשורה הראשונה שאינם מסכנים את המשתמשים בהם ואינם מסכנים את הסביבה.

פינוי מקצועי כבר סיימתם? הנה ערך המוסף- ניקיון הדירה מתחיל עכשיו. התקשרו עוד היום ואנו נשמח להגיע לזירת הפינוי ולהעניק לכם חבילת פינוי מושלמת. התוצאה? מרחב מוגן, נקי ובעיקר בר מגורים בזמן הקצר ביותר.