פינוי דירה בגבעתיים- פינוי דירה לפני מעבר לבית חדש

pinuypinuypic

השוק מציע לא מעט סוגים של פינוי דירה. יש פנוי דירות שמקורן בבעיה של אגרנות כפייתית, יש פינוי דירה שמקורו בעניין של פינוי ירושה ויש פינוי שמקורו פינוי לצורך מעבר לבית חדש. הבית החדש מוכן, זהו ,אפשר לעבור אליו ורק דבר אחד מונע את המעבר. מה עושים עם הדירה הקודמת? יש שם המון חפצים, אשפה ולא מעט דברים שאין בהם שימוש. דברים ישנים שאין טעם להעביר לבית החדש , הרצון לעבור לדיור חדש, רכישת מוצרי חשמל חדשים, ריהוט וכל מה שמזכיר התחלות חדשות. לעיתים, כאשר  הכול כבר מוכן, מתגלה החמצה ועיכוב הנובע מאותם פריטים שעדיין תקועים בדירה הישנה ולא פונו. "למי יש כוח לפנות לבד"? "האם הפינוי יהיה נכון ובטוח"? אפשר להשאיר את הדאגות מאחור כשיש על מי לסמוך.

פינוי מקצועי של דירה – לקבל את התובנות הנכונות

פינוי דירה מקצועי- להגיע, לבדוק את זירת הפינוי, להחליט מה ניתן לזרוק ומה לקחת אם בכלל. נשמע פשוט? הכול תלוי במי בוחרים לביצוע המלאכה. יש אנשים המייחסים את מקצועם "לעבודה" מלשון עבד ויש אנשים המייחסים את משימתם ל"מלאכה" מלשון מלאך. הרעיון הוא לראות את זירת הפינוי, להגיע עם חיוך ולשדר כי הפינוי נעשה ממקום חופשי של אהבה , אכפתיות ובעיקר אמינות. בדיקה כללית, תרומה לנזקקים, השלכת פסולת לאתרים מורשים ואחר כך ניקיון יסודי של הדירה. הרעיון הוא, לעזוב כמה שיותר את הדירה הישנה ולהחזיר אותה לבעלים מבלי להשאיר "עקבות שליליים". יש לא מעט סיפורים של השארת נכס במצב גרוע לאחר השכרתו. כאן, זה לא ייקרה, אלא אם תפסחו על בחירת צוות פינוי מקצועי שיעשה את העבודה.

איך משיגים את זה?

מוניטין של מעל 20 שנה בכל סוגי הפינויים ובפרט פינוי המושתת על טהרת פינוי דירה לצרכי מעבר למשרד או בית חדש. סוד אחד המושתת על אמינות, מהירות ויעילות. הצלחה הבאה לידי ביטוי בסניפים המפוזרים בכל הארץ ובכל מקום. ביקור אחד טרום פינוי בדירה, לקיחת אחריות על המטלות הנדרשות, חוזה , עמידה בלוח זמנים ורק בסוף, עלויות על פי מה שאפשר "לראות בעין". כי בינינו? הצעות מחיר ניתן לספק רק במעמד הביקור בזירת הפינוי ושלא יגידו אחרת.

המצרכים הנדרשים – מכלול הייחודיות שלנו

  1. צוות פינוי מדהים, אמין ובעיקר עקבי המועסק בתחום הפינוי מעל לעשרים שנה.
  2. ציוד הבא לידי ביטוי בכלי שינוע מיוחדים, טרקטורים, מכולות אשפה, משאיות וכל מה שמשרת פינוי בכל אתר או זירת פינוי.
  3. שקיות אשפה אטומות, כלי מיגון לפינוי בטוח החל מהגנה מפני אבק ועד לביגוד ומיגון סטרילי.
  4. חומרי ניקיון וחיטוי חזקים ובעלי בלעדיות לצוות גולד פינויים.
  5. שיפוץ דירה וכל השירותים הנלווים להשלמת המשימה.
  6. עבודה עם גורמים מורשים להשלכת אשפה במקומות מותרים בלבד.
  7. רזומה המכיל בתוכו מוניטין גדול בזכות עבודה אל מול גורמי רווחה לרבות הרצאות בתחום כל סוגי הפינויים.

עלינו? ההגעה, בדיקת זירת הפינוי ותחילת עבודה מיידית

עליכם? יצירת קשר באמצעות הטל' או האימייל באתר כאן ועכשיו.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה בגבעתיים- פינוי דירה לפני מעבר לבית חדש

  1. ליטל שוורץ

    שרות כזה יכול להיות כל כך מועיל וטוב. מאחר ולפעמים אנשים מעדיפים להשאר בדירה הישנה והלא נוחה שלהם בשל חוסר יכולת לארוז ולפנות את הדירה הישנה. וזה כל כך חבל כי הם ממשיכים לגור במקום לא נוח בעוד יש להם אפשרות לעבור לדירה מרווחת יותר או באזור נעים יותר. אך בשל דחיית האריזה והפינוי הם נשארים על אותו מקום ולא מצליחים לבצע את השינוי. בעוד חברה כזו יכולה פשוט לעשות להם את העבודה בזמן קצר ולהוביל אותם לקראת השינוי המבורך והמשמעותי בחיים שלהם בקלות רבה.

סגור לתגובות.