פינוי דירה בגבעתיים לאחר מעבר לדיור מוגן

pinuypinuypic

אבא כבר לא יכול היה לשאת את הלבד, אמנם לא ביקרנו שם הרבה ומאידך ידענו שמשהו לא בסדר. הוא ישב שם לבד, הזיכרון שלט על חייו והוא סרב לתת לנו את האפשרות להיכנס אליו. בשלב הזה, חששנו לאבד אותו, רצינו להקל על חייו מכאן שהחלטנו לשלב אותו במגורי דיור מוגן. כאשר נכנסנו אליו הביתה, חשכו העיניים, מראה קשה של בית לא מסודר, עמוס בדברים שאין להם סדר ובתוכם חי אדם אחד  אהוב שצריך את החיים שלו בחזרה. הוא עבר לדיור המוגן, זה לא היה קל ואנחנו , אנחנו הבנו, שעכשיו יש צורך לעלות שלב אחד נוסף- להשיב את הבית הישן למקום בר מגורים .

לעשות את זה נכון – פינוי דירה

ההיבט הטכני מאוד פשוט, אפשר להפוך אותו קל, השאלה היא מה בוחרים? מה באמת צריכים? החלום האמיתי הוא להשיג בית נקי תוך שבעה ימים. פינוי של הבית, סילוק הפסולת אבל לא למקומות שלא מורשים ובטח לא להפריע לשכנים. ניקיון, חיטוי, שהרי אבא לא ניקה מעולם את הדירה, אין לדעת מה מסתתר לו בין הפינות. ניקיון הדירה, שיפוץ, מסירה של בגדיה הישנים של אמא ז"ל לאגרוני צדקה ועוד. חלום של בית נקי, משופץ, נטול חפצים והכול תוך שבעה ימים. יש דבר כזה? יש מישהו אשר יכול לספק את כל השירותים גם יחד? שהרי לבחור גם פינוי דירה, גם ניקיון, גם שיפוץ לבד, יעלה הון עתק.

איך מוצאים צוות פינוי דירה?

מחפשים מוניטין, הוא מכסה על כל השאר. אז חיפשנו, מישהו שעובד מעל 20 שנה, סניף אחד של פינוי דירה המשלב בתוכו את כל השירותים הנדרשים. פינוי דירה במרכז, פינוי דירה בצפון, פינוי דירה בדרום. שילוב של פינוי עם ניקיון, חיטוי ושיפוץ. מחיר שווה לכל כיס ואפילו בדיקה של מכירת תכולת הדירה תמורת הפינוי- בתנאי שהתכולה אכן בעלת שווי ראוי. עלויות? ת'אמת שהיה פיתוי לקבל מחיר בטלפון, אבל אז, נזכרנו שמה שבא בחינם, עולה אחר כך הרבה מעבר. חשוב לראות מי נכנס ומפנה את החפצים היקרים, שהרי הפינוי רובו קשור באמון ואמון הוא שם המשחק – בלעדיו, ההצגה לא יכולה להימשך.

ייחודיות של שירות – פינוי דירה על כל השירותים

משאיות לשינוע ממקום למקום, מנוף ייחודי לעבודה נוחה במקומות שאין מעלית, מכולות אשפה ושקיות אשפה מיוחדות. כמו כן, צוות עובדים מיומן, עומד בלוח זמנים, הבטחות שהן חלק מחוזה, ניקיון ושיפוץ של המקום באמצעות טובי החומרים המותרים בלבד, אישורי פינוי אשפה לאתרים מורשים, מיון חפצים ברגישות ועדינות רבה, מסירת בגדים ישנים לנזקקים, עבודה אל מול גורמי רווחה. אלו הן למעשה נקודות המעידות על בעל מקצוע אמין, טוב ובעיקר ישר.

מי יעשה זאת בצורה הנכונה ובזמן הקצר ? כאן זה הזמן והמקום להשאיר את הפרטים ולקבל את השירות הטוב ביותר בתחומי הפינוי. כמו כן, ניתן להתקשר ישירות אל מספר הטלפון המצוי באתר, וייתכן שגם אתם תשתייכו לכמה עשרות אלפי לקוחות מרוצים.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה בגבעתיים לאחר מעבר לדיור מוגן

  1. ליטל שוורץ

    לפעמים רק לאתר כל בעל מלאכה וכל איש שיכול לתת מענה לבעיה מסויימת זו עבודה שמעסיקה שעות רבות. אז במקום לחפש איש אחד שיפנה ואחר שיארגן, ולהזמין שרותי פינוי פסולת וליצור קשר עם קונה מתכות וקונה טקסטיל ישן. במקום כל זה פשוט יותר לפנות לאיש אחד שעושה את כל העבודה וכולל את כל הסעיפים הקשורים והמשיקים לפינוי של דירה. מה יכול להיות טוב מזה? גם פינוי, גם מציאת מקום עבור כל החפצים וגם ניקיון וחיטוי. שרות כולל שמעניק מענה לכל!

סגור לתגובות.