פינוי בגדים – פינוי דירה ברמת גן

pinuypinuypic

היא אספה הכול מהכול, אהבה מאוד את איסוף הבגדים , בעברה עסקה כמעצבת אופנה מוכרת ומכאן אהבתה לבדים. כבר שם זה התחיל כתחביב מקסים של איסופים בלתי  נגמרים. שמלות ישנות, חצאיות קצרות וארוכות, חולצות, מעילים ועוד. במשך השנים איבדה את האדם היקר לה מכל, היא נותרה לבדה, האיסוף הזה הפך למשהו אחר, רק שהיא לא באמת ידעה לשים את היד. משפחתה האהובה הרגישה שמשהו לא תקין ומאידך, לא רצתה לשלול ממנה את איסוף הבגדים "הנדירים". אז, הם סברו כי האיסוף הזה, מציל חיים עבורה, הוא משכיח לה את האדם האהוב שכבר איננו. מצד אחד, הייתה זו הסברה הראשונה ומצד שני, הגיעה הסברה האחרת, אין לה חיים, אין לה חברים, יש לה רק בית עמוס בבגדים. החלום שלהם היה לסייע לה, להחזיר אותה לקו החיים, לפגוש את החברים הטובים, לעזוב ולו לשנייה את הבית שהפך לארון בגדים אחד גדול המאיים על שלוות חייה וחייהם.

לפגוש את האדם הנכון – מפנים

במקרה, למרות שאין מקרה, נפגשו עם מפנה דירות אחד, איש אחד שבחר את המקצוע שלו לא מתוך רצון לעבוד אלא מתוך רצון לאהוב את מה שהוא עושה. מפנה מעל 20 שנה שהמוטו שלו זה לפנות באהבה, להבין את הסיפור ורק אחר כך לגשת לעבודה. הם סיפרו לו את הסיפור אך הוא מבחינתו רצה לפגוש את הגברת. "היא נשמעת נחמדה" אמר. יום אחד, כשהלכה לבקר באופן מאוד נדיר את אחותה, נכנסנו איתו יחד לבית. הם התבוננו בו, חיכו לתגובה והוא מבחינתו רק בחן את המקום ואמר להם, " אל תכנסו ללחוץ, זו העבודה שלי, אני כאן בשביל לסגור את הסיפור הזה אחת ולתמיד". זה עודד אותם, הם ידעו שיש מצב שהגיעו לאדם הנכון. למרות שהסכימו לעשות סקר שווקים, הם ידעו שיחזרו לשירותי הפינוי של גולד פינויים דווקא בגלל האמינות הזו והביטחון שהוא משרה כבר בכניסה לזירת הפינוי. הבית היה גדוש בגדים, אי אפשר היה לפספס שום "ארון מדומה" בשום מקום. אפילו המקום של הצלחות הכיל בתוכו כמה חצאיות קטנות שבצבצו מכל עבר. הכול מהכול והוא (המפנה) מבחינתו לא מתרגש. הוא רק חוזר ואומר שיהיה בסדר.

לעבור את מבחן הדייר – פגישה מול אגרנים

כאשר הפגישו אותו עם הגברת, היא נעמדה מולו ואמרה לו "אתה מוכר לי". הוא לא באמת מוכר, אבל ככה זה, כשאנשים מצליחים לבטוח באחרים, כולם הופכים מוכרים וטובים. זה היה סימן טוב לקשר ושיחה שתביא בסופו של דבר את הצלחת הפינוי. היא הסכימה, חייכה, פחדה קצת אבל הובטח לה שהבגדים היקרים ישמרו איתה. "שום דבר שלא תרצי לא יתרחש". כך נאמר לה והיא מבחינתה? האמינה. ככה זה, או שיש אמינות או שאין ולא לכל בעל עסק יש את זה בעיניים. לעיתים היה נדמה לו למפנה כי עוד שנייה היא תפסיק את ההליך. היא הפסיקה אותו די הרבה פעמים. בסופו של דבר, בין הפסקה להפסקה, היא העלתה חיוך, היא אמרה את האמת, "רוצה לחיות, לא יודעת איך להפסיק". כמוה, יש לא מעט אגרנים שרוצים לחיות, רק לא יודעים מה יותר יקר להם, החפץ או האדם.

אפילוג – לראות את הסוף הטוב

כולם היו מאושרים, הגברת עדיין גילתה פה ושם חששות ומאידך היום. היא עדיין מחזיקה פה ושם כמה בגדי מותגים אבל רחוקה מהמצב הישן והעגום שבו איפשרה לעצמה לחיות עד לא מזמן. בית נקי, לבגדים יש פתאום בית והם לא מטיילים בסלון, בארונית או אפילו בארון המטבח. מוזר? זהו שלא, היום כשיש חיים, יש חברים ויש גם חפצים. החפץ הפך למרכיב עזר והוא כבר לא נקודת חיים עיקרית. בית מסודר, הכול מהכול- אז מי אמר שאי אפשר לחיות עם רצון אחד קטן לאסוף?

זקוקים לעזרה? לא יודעים כיצד לסייע לאדם אהוב להשיב את חייו בחזרה? בשביל זה  אנחנו כאן, מוניטין של ניסיון, אמינות וזריזות בלתי מתפשרת. מגוון של שירותי פינוי דירה ועד לסיוע בהתמודדות עם מקרי אספנות או אגרנות קשים.

השאירו את מספר הטלפון שלכם באתר ואחד מאיתנו ישמח לעזור.

תגובה אחת בנושא “פינוי בגדים – פינוי דירה ברמת גן

  1. ליטל שוורץ

    זו אהבה שמלקלקת את השורה, איך אפשר להתמודד עם איסוף של כל אריג וטקסטיל איך? גם אנחנו מתמודדים עם בן משפחה כזה. זה מוציא מהדעת. כל הבדים האלו צוברים ריחות לא נעימים ומחניקים את כל החדר. האבק והחנק, ממש מפריעים. לא פלא שכולם שומרים מרחק ממנו. איך אפשר לעזור לו? מי יכול לקדם את עניין הפינוי? הלוואי שכבר נצליח להוציא אותו מהמבוכה הזו. זה מוציא אותנו מהדעת!

סגור לתגובות.