מה עושים עם בית מוזנח? פינוי דירה

pinuypinuypic

משהו מפריע לך? לא יודע מהיכן לשאוב את הכוחות או העזרה? אפשר להבין אותך ומאידך, אין לך מה להתבייש, לכל אדם יש שעה בחייו ומאידך, לכל אדם יש מצוקה בחייו, השאלה היא למי הוא פונה לבקשת העזרה ומי באמת נחשב האדם שכדאי לסמוך עליו. אם תמיד חלמת לארגן את הבית המוזנח שלך, אולי רצוי שתקרא את המאמר הבא.

לזהות את עצמך בתוך הבית

יש בך בושה על כל דפיקה בדלת, לא משנה מי זה יהיה, תמיד קיימת העדפה להסתיר. החשש שלך שמישהו ירצה לבקר אצלך, אתה מונע את הקץ כמה שאפשר. הבית מכיל הזנחה גדולה ולמרות שהתרגלת לכאורה למצב, אתה עדיין מרגיש שמשהו איננו כשורה. הנשימות שלך אינן נשימות, כך גם האוויר המזוהם שאתה נושם פנימה, חיידקים לגוף? בריאות לקויה? כאן אתה יודע שההתפשרות הזו עלולה לסכן אותך.

לפגוש את האדם הנכון – מומחה פינוי דירה

הבית מוזנח ביותר, התחושה שלך היא בלתי מסוגלות להשתלט על שום דבר. אי אפשר לפנות את התכולה העודפת לבד. לא צריך להתייאש, כאשר מבינים את איכויותיו של מומחה פינוי דירה, הדברים מקבלים תפנית קצת אחרת. יש אור בקצה המנהרה. מומחי הפינוי מודעים לכל פינוי באשר הוא, אין משהו שמרתיע אותם ואין מישהו שמרתיע, כולם שווים ללא אבחנה. מומחה הפינוי לא מתעניינים ברעש, אלא בשקט. הכול בדיסקרטיות הראויה, הדרך אל המקום הבטוח מבלי שאף אחד יידע. השכנים לרוב לא יודעים מכיוון שמתרחש פינוי שקט, אין גרירות, אין רעשים בחדר המדרגות, אין בדלי סיגריה ואין סימן ולו קטן שמישהו מהמומחים היה שם.

תכונות שמקורן במיומנות פינוי דירה

מומחה פינוי דירה מגיע עם צוות מורכב ומיוחד. לכל אחד תפקיד משלו, אנשים זריזים, לבביים ובעיקר יעילים. כל אדם באשר הוא וכך גם כל פינוי באשר הוא. כאן מומחי הפינוי מתאימים את עצמם אליך ולא אתם אליהם. פינוי שכולו שקיפות, אין שום דבר נסתר, מיקוד מלא בכל פרט ופרט ובעיקר עבודה שבאה מהלב , אחת המורכבת מאמינות. פינוי של הכול ללא סימני היכר, פסולת לאתרים מורשים, אף אחד לא שמע, אף אחד גם לא ייראה. המוטו? הגנה וצנעת הפרט ובעיקר פינוי הדירה על הצד הטוב ביותר. תיאום ציפיות מושלם החל מהפינוי ועד להעברת החפצים לתרומה או לאשפה. שום דבר לא יתרחש ללא הסכמה או הבנה.

האם חלמת לפגוש את האנשים השקופים? אלו שבאים מפנים ולא משאירים צעדים? כאן המקום והרגע להשאיר את הפרטים, הדברים יפנו את עצמם בדיסקרטיות הראויה.

תגובה אחת בנושא “מה עושים עם בית מוזנח? פינוי דירה

  1. ליטל שוורץ

    האמת היא שגם אני התביישתי מאוד. והיה לי במה להתבייש. עד שקלטתי שאם אמשיך להתבייש במום לפנות לעזרה ההפסד כולו שלי. מוטב כי אחשוף את עצמי ואת מחדלי בהתנהלות הלא מאורגנת שלי לפני בעלי מקצוע. ואסיים סוף סוף עם הבלגן והעומס שבבית. בסך הכל זה הצדיק את עצמו. אנשי הצוות לא מגלגלים עלי, כנראה שהם ראו כבר מקרים קשים משלי. הם טענו אפילו שהבית שלי יחסית היה מסודר… אבל עכשיו אני נושמת לרווחה. חושבת פעמיים לפני שאני מכניסה חפצים לבית. ודואגת לארגון יסודי של הבית. כך אני בטוחה שאני לא אפול שוב לבלגן וחוסר שליטה. ואורחים? כבר אפילו ארגנתי מסיבה אצלי בבית! ההרגה לי היתה נהדרת! כמה חיכיתי לרגעים האלו כל השנים.

סגור לתגובות.