לנקות את הבית – פינוי דירה וניקיון בבת ים

pinuypinuypic

כאשר אימי עליה השלום חלתה, אני זוכרת שלא היה מי שיעזור לה, לאחר פטירתו של אבי היא נותרה לבד והיא איבדה את שמחת החיים. עם שמחת החיים אבדו ממנה עוד כמה דברים, אני זוכרת את התקופה בה הייתה מבשלת מטעמים, מנקה, מסדרת ובעיקר בעלת חיים. פטירתו של אבי גרמה לדעיכתה ומיום ליום הפך המצב קשה יותר ויותר. היא בקושי הצליחה להניע את עצמה וכך גם כל דבר בבית. הבלגן חגג סביבה, בגדים ערומים אחד על השני, אוכל במקרר ומחוצה לו והיא מבחינתה, לא רואה ולא שומעת, טובלת בתוך היגון האישי שייצרה לעצמה. אנשים הסובלים מדיכאון אינם בעלי מסוגלות לניקיון או עשייה כזו או אחרת ומכאן הגיע הפנייה שלי לגורמים מתקנים, הכמיהה הזו לראות את אימי על רגליה בשנית. לא האמנתי שזה יכול להתרחש עד שלא פגשתי חברת פינוי דירה מקצועית שחוללה את השינוי.

לדבר על מקצוענות – פנייה מהלב

הרגע הזה בו פניתי אל מפנה מקצועי הייתה קשה בשבילי, אימי כל כך התייבשה, במשך שנים היה בית מהמסודרים שיש והנה, פתאום זה "איבד את זה". אני זוכרת שזה היה המשפט הראשון שעליו דיברתי. כאשר הגעתי אל המפנה המקצועי שמתי את ידי על ראשי ופשוט התחננתי שיעזור לי אל מול אימי. אותה אישה אהובה שפעם הייתה משהו אחר. האם אפשר לשנות? "האם אפשר לסלק את היגון ולהשיב את המצב לקדמותו"? שאלתי את המפנה והוא רק התבונן בי ושתק, הוא הבין מה מפריע לי מבלי שאציין יותר מדי פרטים. הסתובבנו שם בדירה בשקט הראוי, אימא בדיוק נרדמה כך שהיא לא הייתה בסביבה. הוא התהלך איתי בדירה, שתק והתבונן וכמו גמע את המראות הקשים אליו. לא היה צריך לדבר ואני? אני מבחינתי הבנתי כי מדובר במישהו שמבין עניין בכל הקשור בנושאים של פינוי דירה, או פינוי שמקורו בשילוב פינוי דירה וניקיון בבת ים או בכל מקום אחר. בלי שיגיד לי דבר, תליתי תקוות , בלי שיבטיח כי הבנתי שיש לו את הכלים לסייע לי כמה שיותר מהר ולהשיב לאימי את השנים האבודות. למה דווקא הוא? גם בגלל השדר הזה של האמינות..

איך השגתי את זה?

סניפים בכל הארץ, לא הייתה לי שום בעיה ואם לומר את האמת, נקבעה פגישה עם כמה גורמים, הוא היה אחד מהם. מומחה פינוי דירה , אחד כזה שמגיע לזירה ועושה טוב את מה שהוא עושה. אני זוכרת שאת הטלפון הראשון ביצעתי ישירות לביתו הפרטי של המפנה. לא  היה שם אימייל ולא היו שם טלפונים ניידים, אלא בית אחד , כתובת גלויה ותחושה שיש מישהו מצידו השני של הקו. העניין הזה של לדבר על עלויות עלה ומאידך קודם כל עלה רעיון הפגישה. יקר זה זול או סביר? כאן הבנתי את המקצועיות מכיוון שביתה של אימי היה מורכב  ביותר והיא כל כך לא רצתה שידעו מה נכנס ומה יוצא כך שהמחיר היה באמת שולי ביחס לשירות שהתקבל בסופו דבר.

ייחודיות של שירות

מנופי חלון  כי לאימא לא הייתה מעלית בבניין החדש, מה גם שרצתה לשמור על הפרטיות ולא לעבור דרך חדר המדרגות. שקיות שחורות אטומות, צוות של אנשים מקסימים שנראו כמו "אנשים רגילים" מפנים עם לב גדול מחלקים ביניהם את התפקידים ורואים את החזון של הפינוי והניקיון- להשיב לבן אחד את החיים. משאיות, מכולות, אישורי השלכת  אשפה לאתרים מורשים, ניקיון בחומרים אשר הזיזו בכוח את הזיכרון של הלכלוך הקשה. שיפוץ של הדירה ולו במעט, סידור הדירה על כל מרכיביה. הרבה לפני בחירת השירות, הובהר לי שמומחה פינוי דירה מוכר בלשכות הרווחה ואף מסייע שם בפתרונות פינוי מורכבים. כאן  כבר ידעתי כי אני בכיוון הנכון לבחירה אמינה שבאה מהלב.

ומה אתכם? גם אתם יכולים להשיב את החיים למסלולם בעבור מי שאתם אוהבים, הכול תלוי בבחירתכם. התקשרו עוד היום לשירותי גולד פינויים או צוות פינוי דירה והם יהיו שם בזמן ובמועד המתאים לכם.