למכור לכל המרבה במחיר- שירותי קניית אוסף תקליטים

pinuypinuypic

אדם שאהבתם היה חביב המוסיקה והיא הייתה חביבתו, איסוף של מוסיקה מקורית, ישנה וטובה המזכירה נשכחות. ביחס לאספני קלטות או דיסקים, אספני התקליטים שייכים לנישה אחרת וכך גם צריכים להתייחס לשווי האספנות שלהם. מיטב התקליטים של החיפושיות, הדלתות ואפילו אלביס כאשר כל שיר המתנגן מזכיר תקופה בלתי נשכחת. הכול עטוף בעטיפות עם ניילון כיאה לאיסופי וינטג' ישנים. האדם הזה, היה יושב במשך כל ויום ומלטף את התקליטים היקרים, וכך גם העניק להם מקום מיוחד בחייו. כעת, לאחר שנפטר מן העולם, אין לכם מקום היכן להניח את האוצר הגלום הזה. האוצר  יקר ללבכם, אוצר שתחפצו למכור למישהו שישלם לכם ממיטב כספו ובו זמנית ימשיך לשמר את מורשת האיסוף.

יש לנו את התשובה בשבילך- קנייה של תקליטנים ישנים

וותק של מעל 20 שנה, עשייה טובה המושתת על  אמון ורצון טוב לקנות מוצר איכותי וגם לשלם עבורו על פי שווי האמיתי. תקליטים מכל השנים בכל המצבים. בודקים את האוסף, בעל מקצוע מיומן אשר מעריך את שווי האוסף ואם הוא אכן מתאים , אפשר להתקדם הלאה. שירות של קניית אוסף תקליטים משתייך למגוון של איסופים כאלה ואחרים הנקנים בכל יום ויומו על פי בירור צורך , הערכת האוסף וכמובן תשלום הגון ואמין. הרעיון הוא למכור את האוסף היקר שלכם לכל המרבה במחיר, למישהו שמבין עניין בתחומי איסוף ובפרט איסוף של תקליטים והערכת האוסף בצורה הנכונה על כל המשתמע מכך.

אז מה עושים ולמי פונים? השאירו את הפרטים באתר או לחילופין התקשרו למספר המופיע בדף זה ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליכם.

תגובה אחת בנושא “למכור לכל המרבה במחיר- שירותי קניית אוסף תקליטים

  1. ליטל שוורץ

    אוסף של תקליטים הוא אכן משהו שהשווי שלו גדול. הערך שלו נשאר ותקף. אך אם לכם אישית אין סנטימנטים לתחום ואתם לא רואים את עצמכם נהנים מהאוסף, אין סיבה להשאיר אותה אצלכם. במיוחד שיש מי שמוכן לרכוש את האוסף הזה. אז אם אתם לא נמשכים לתחום הזה באמת חבל על המקום שהאוסף הזה תופס. מכרו אותו למי שימצא בו שימוש. התועלת תהיה לכל הצדדים.

סגור לתגובות.