למכור את הנכס לכל המרבה במחיר –פינוי דירות ירושה

pinuypinuypic

פטירת אדם אהוב מעיבה על לא מעט מבני המשפחה, חודשים  על גבי חודשים נשאר נושא הירושה מאחור עד ואיתו הזיכרון הכאוב. אם גם אתם זכיתם בדירת ירושה ולא יודעים כיצד לעבור על פרטי הירושה, אפשר להבין אתכם, יש דברים שעדיף לכם להשאיר למי שאיננו חלק מכם ועדיין יכול להפגין את  הרגש במלוא הדרו. הרעיון של פינוי דירת ירושה או פינוי תכולת ירושה ביעילות ומהירות, הינו רצון של כל אחד שהרי הרעיון הסופי הוא למכור את הדירה לכל המרבה במחיר ובפרק זמן קצר. מחיר הדירות יעלה? ירד? כשאתם לא עושים דברים נכון, אתם עלולים להיתלות על חסדי המזל אלא אם, מצאתם לעצמכם שירות פינוי דירה.

"מומחים בלעשות את זה יעיל"– פינוי דירה מקצועי

מה פירוש העניין של "לעשות את זה יעיל" ? למעשה יעילות קשורה בעיקרה בזריזות, מהירות ועשייה שלא פוגמת בהליך או בביטחונם של העובדים או הסובבים בזירת הפינוי. מהר, זה נכון, אך מה על ביטחון? מה על יסודיות? יש בהחלט מפנים שיוכלו לספק לכם פינוי על פי כל הסטנדרטים הללו מבלי "לפול" באחד הסעיפים. מוניטין של יותר מ20 שנות פינוי איננו מטעה, כך גם המוני לקוחות מרוצים המעידים על הצלחה המבוססת על נוסחה אחת- לעבוד מהיר, לעבוד יעיל ולא לשכוח את התבלין העיקרי- "אמינותו של הלב". אתם מעורבים בכל שלבי הפינוי ומאידך, את החלק הקשה, אנחנו לוקחים מכם. אז אולי יידרש מכם יום או יומיים של שהייה באתר הפינוי ומאידך, לאחר שכל הצדדים יבינו את מהותו של הפינוי ועל פי ההסכם יישק דבר, יהיה ניתן לוותר על ימי חופשה ולתת למקצועני הפינוי לעשות את העבודה. מכאן יחל לו הפינוי כאשר לאורך כל ההליך יפעיל את האלמנטים הרגשיים הנכונים לפינוי מסוג הנ"ל. לצד הרגש, עניין הפרקטיות הינו עניין של מה בכך. להיות יעיל בעבור הפינוי ובעבור המוניטין. להגיע, לראות מקרוב, להבין ולבצע את הפינוי כאשר החזון – להשיג דירה נקייה ומשופצת לפני כל המרבה במחיר.

לדעת מי עומד מולכם – לבחור נכון

צוות פינוי דירה או מומחה פינוי דירה בשבילכם, פועל מזה 20 שנה, הוא מפוזר בכל רחבי הארץ כך שאין הגבלה של מיקום או מתן השירות בפועל. כל זמן, כל שעה וכל פינוי שיעלה לכם בראש. מלבד פינוי ירושות, מבצע צוות פינוי דירה את כל סוגי הפינוי האפשריים ומעמיד את אותו סטנדרט גבוה בעבור כלל השירותים המוצעים. רישום אחד באתר, הגעת נציג מוסמך, אבחון הפינוי, בדיקה של הטעמה מטעם טעמי רווחה ואולי הקנייה של פינוי חינם אין כסף! במסגרת ביקור הנציג, הסכם ודין ודברים באשר לעלויות, סדר גודל של הפינוי על כל השלכותיו ויעד לסיום המשימות.

שירותי פינוי ירושה מכילים בתוכם

 • שירות של פינוי לאחר מיון קפדני של חפצים נדרשים ולא נדרשים – שירות זה ייקחו בו חלק בני המשפחה ורק בחלקו הראשון של ההליך.
 • פינוי לאתרי פסולת באישור מראש עם גורמים מתאימים.
 • תרומה של חפצים שאינם נדרשים למוסדות או נזקקים.
 • עבודה אל מול צוות עובדים מיומן ובעל הכשרות בהתאם לפינוי עצמו.
 • שימוש באמצעות עזרים כמו ציוד כבד, משאיות.
 • עבודה באמצעות ציוד מיגון כגון : קסדות, אפודים, כפפות, מסכות, לצרכי הגנה שלב הפינוי.
 • אביזרי פינוי אשפה,קרטונים ניילונים עמידים וחזקים ומוצרי עזר המהווים דיסקרטיות לפינויים מסוימים על פי דרישת המשפחה.
 • שימוש בציוד טכני כגון מקדחות, מברגים, פטישי אוויר ועוד.
 • שירות און ליין של 24 שעות ביממה.
 • לב , כבר אמרנו?
 • שירותי ניקיון וחיטוי דירה לרבות שירותי צביעה וארגון חלקי הבית האחרים.
 • שבירת קירות, פינוי ארונות, קירות לרבות שיפוץ כוללני.

רוצים להעלות את ערך הנכס כמה שיותר מהר? אל תבזבזו זמן יקר,  כאן זה הזמן והמקום להשאיר את הפרטים שלכם ואחד מאיתנו ישמח לספק לכם את השירות .

תגובה אחת בנושא “למכור את הנכס לכל המרבה במחיר –פינוי דירות ירושה

 1. ליטל שוורץ

  רציתי לשאול איך נראית הדירה בסיומו של תהליך פינוי. כלומר לאחר שמוציאים את כל התכולה ומפרקים רהיטים והכול. מה עם הבת בעצמו? אם כל האבק שהצטבר והלכלוך על הקירות..? האם יש מצב שמפני דירה גם מנקים את הבית ועושים חיטוי כללי, או שמלבד צוות הפינוי יהיה עלינו אחר כך להזמין גם חברת ניקיון. אני מדברת על דירה ישנה שעומדת זמן רב ריקה. ואני בטוחה שיש בה כמויות בלתי מבוטלות של פסולת ויהיה הרבה מה לנקות. חשוב לי לדעת מה כולל השרות, כדי לדעת אם הוא יכול להתאים למקרה שלנו.

סגור לתגובות.