כמה עולה פינוי דירה ?

pinuypinuypic

כמה עולה פינוי דירה ברעננה? האם פינוי דירה בהוד השרון אפשר לעשות בתמורה לחפצים? מה זה פינוי דירה חינם ברמת השרון? אנשים לרוב נזקקים לשירותי פינוי דירה כי הם עוברים לבית חדש ורוצים כמה שיותר מהר לפנות את הדירה הישנה. כמו כן, הם רוצים למקסם איכויות בזכות פינוי דירת ירושה בכפר סבא וכד'. רוב האנשים רוצים כאן ועכשיו ולעיתים מפספסים בדרך את מה שבאמת יכול להעניק להם את מבוקשם ולפטור אותם מבעית הפינוי.

לדבר עם המומחים בפינוי

מפנה מקצועי יספר לכם כי כל פינוי דירה שונה בתכלית השוני. יש מקרים שבהם נדרש לבצע פינוי דירת אגרנות כפייתית ברעננה או אפילו פינוי דירת ירושה שבעליה נפטרו מהעולם והותירו תכולה מרובה. כל מקרה הוא לגופו, קחו למשל דירת ירושה עם תכולה יקרת ערך, האם אפשר להתקזז בעלויות הפינוי תמורתה? ייתכן מאוד שכן . מאידך,  אי אפשר לדעת את הדברים הללו עד שלא מגיעים למקום ובודקים את עילת הפינוי מקרוב. מפנה מקצועי בעל שם ומוניטין לעולם לא יעניק הצעת מחיר "על הקרח". שי גולד מגיע לזירת הפינוי ורק לאחר שהוא בוחן אותה היטב, הוא יודע בוודאות האם ניתן לקזז מהפינוי את ערך התכולה . "בשביל זה אני חייב להיות בזירת הפינוי שאחרת איך אוכל לדעת כמה זה אמור לעלות לכם"? כל דירה מחיר משלה, כך גם כל פינוי באשר הוא.

היבטים הקשורים בסביבת פינוי דירה

מרכיב נוסף אותו לוקח מפנה מקצועי קשורים גם בסביבת הפינוי עצמה. האם יש מקורות חנייה חופשיים? האם יידרש לשלם  על כך סכום נוסף? כמו כן, האם יש מעלית בבניין ? האם הגישה לכל מקום ומקום קלה? ישנם מצבים בהם אין מעלית במקום ומכאן שיש צורך לתגבר את הפינוי באמצעות ציוד כבד הבא לידי ביטוי במנוף חלון, או כל אמצעי שינוע אחר שיכול להקל ולהבטיח כי אף דבר או אף אדם יינזק מהפינוי. מומחה פינוי דירה בא לבצע "תיקון" כשהוא מגיע לבצע פינוי דירה ומכאן שאין לו רצון לפגום או "לקלקל". המטרה היא שירות זריז, אמין ובעיקר בטיחותי ויעיל. כמה רהיטים יש וכמה פסולת?פרמטר נוסף מתייחס לפירוק של רהיטים בזירת הפינוי עצמה. כך גם פסולת שיש להעמיס ולהשליך אל מחוץ לזירה.

לעשות את שיקול הדעת הנכון – להוביל בפינוי

חינם או "חינם שיש לו מילה"? ציוד לצרכי עבודה? מיקום בטוח? פירוק ארונות, כמות פסולת? אלו רק חלק מפרמטרים אשר מעידים על חיוניות. "כמה זה עולה באמת"? לצד הדברים הללו נחשבים גם ימי עבודת הפינוי לרבות בחירת צוות עובדים מיומן. אז מה הרעיון בכך? פשוט מאוד, לתת בבטחה את "המילה" הגלויה אשר תפגין את הנאמנות שלה בפינוי עצמו.  ניתן  להסיק כי התעסקות חובבנית, זולה או חינמית אינה מתאפשרת כאשר רואים את חזון הפינוי המקצועי  מנגד. כאן צריך אך ורק מקצוענים – כאלה שיודעים לתת למילה לפעול מעצמה בשטח.

התקשרו עוד היום למספר המופיע באתר או השאירו פרטיכם ואחד מאיתנו ישמח לספק לכם הצעת מחיר משוכללת , אמינה ובעיקר, אחת כזו המכבדת אתכם.    

תגובה אחת בנושא “כמה עולה פינוי דירה ?

  1. ליטל שוורץ

    האמת היא שבתחילה גם ני חשבתי שחבל לי לשלם כסף על הפינוי ושאולי אוכל לבצע את זה בעצמי. אבל לקח לא קצת זמן עד שהגעתי למסקנה שחבל לי להתייגע בכוות עצמי אם יש אנשי מקצוע ששורפים את העבודה הזו. היות ומיון חפצים ואריזתם. מציאת מקום מתאים לכל חפץ וארגון כל התכולה אלו משימות לא פשוטות כלל וכלל. לא כל אחד יכול לעשות אותם בעצמו. כשראיתי איך צוות מקצועי מבצע את העבודה הזו, הבנתי כי אם יש בעלי מקצוע בתחום, למה שאנסה להתייגע לבד?

סגור לתגובות.