כמה זמן לוקח? כל מה שרציתם לדעת על זמני פינוי דירה ולא העזתם לשאול

pinuypinuypic

מגיע הרגע בו אתם עוברים דירה לדירה אחרת, מקבלים דירה בירושה , מגלים כי מישהו שאתם אוהבים סובל מבעיה של אגרנות כפייתית. אתם רוצים למכור את דירת הירושה כמה שיותר מהר ומצדו השני של המתרס חבריכם היקרים רוצים לטפל בתרחיש של אגרנות כפייתית. השכנים זועקים הצילו, אתם לא ישנים בלילה והכול בגלל שיש גם עניין של פינוי חצר או אפילו רצון לעבור למשרד חדש. "כמה זמן זה ייקח"? זו השאלה שתעלה באשר לכל סוגי הפינויים אשר עלו בחלקו של המאמר. כמה זמן לוקח לבצע פינוי ירושה? פינוי דירה? פינוי משרדים? פינוי אגרנות כפייתית ועוד. להלן כמה תשובות לשאלות הנחשקות ביותר – כמה זמן זה ?

איך עושים שזה יסתיים מהר?

שי שטיקגולד המנצח מזה עשרים שנה על צוות מומחה פינוי דירה אומר שאי אפשר לדעת עד שלא מבקרים בזירת הפינוי. "אין דבר כזה מהר אבל יש דבר כזה יעיל". כך הוא מכנה כל פינוי ופינוי באשר הוא. "אנשים רוצים מהר , כאן ועכשיו ואחר כך זה מעמיד אותם במצב של סכנה" , מוסיף וממשיך. אני לעולם לא מציע חתול בשק , איך אפשר לדעת מתי  יסתיים הפינוי אם לא ביקרתי במקום? הרי לא ראיתי את הסביבה של הפינוי, את צורת הפינוי ואפילו את הלקוחות המביאים סיפור שונה לגמרי. כל מקרה לגופו, אי אפשר לתת הצעת מחיר מתוך ניחוש ובטח שלא בטלפון. לא משנה  איזה פינוי זה יהיה, מגיעים, בודקים מקרוב ורק אחר כך הופכים "חכמים יותר". בכדי לסבר את אוזניכם, אולי כדאי לפשט כל מקרה לגופו כדלקמן.

פינוי דירת ירושה- נו כמה זמן?

ירושה, מצב עצוב,כאוב, תארו לעצמכם תרחיש של דירה שאחד ההורים נפטר בה, האם אפשר להיכנס ולפנות את הזיכרונות לבד? "כמה פניות עצובות כאלו אני מקבל ביום", חוזר ואומר שי מצוות מומחה פינוי דירה. אי אפשר לפנות לבד, פתאום פורצים בבכי, נכנסים ולא מסוגלים, יש בכלל אנשים שמוותרים על הגעה לדירה במשך שנה ויותר. אחר כך הם שבים לשם בחושבם כי אולי, הנה עכשיו אפשר ומגלים שעדיין לא התגברו על הפצעים באובדן מישהו יקר. כל הזזה של חפץ איננה קשורה בהיבט הטכני אלא בפתיחת פצעים קשים שאינם קלים לכל אדם. צוות מומחה פינוי מבצע מיון של החפצים ובזהירות רבה עובר למישור של פינוי אשפה, מסירת חפצים לארגוני צדקה ורק אחר כך ניקיון, שיפוץ והכנת הדירה למכירה. כמה זמן זה לוקח? אם הכול "הולך חלק" והמשפחה לקחה את החפצים היקרים לה מראש, הכול ייקבע בהסכם כתוב מראש. לאחר בירורים על מעלית, נגישות קלה או קשה וכל השאר, פינוי שצריך גם ניקיון ייקח בין שבוע לעשרה ימים- תלוי במצבה של הדירה.

פינוי משרדים או פינוי דירה בכפר סבא

כל העבודות של שי פינוי דירה מונעות מרגש ומאידך, פינוי של משרדים או פינוי דירה רגיל ישאיר את הרגש קצת בצד ועדיין יפעיל את ההיגיון. גם כאן יפעל החלק של המיקום, נגישות לכל דבר, שכנים, אנשים ואפילו מזג אוויר. מיון יהווה מפתח לדברים, סילוק אשפה לאתרי אשפה, כמה אשפה יש?  ואם צריך גם ניקיון וגם שיפוץ של הדירה, זה כבר ייקח זמן אחר לגמרי. "אני לא יודע עד שאני לא רואה את הדירה או המשרד לפני". כך מציין שי ואומר, פינוי משרדים או פינוי דירה ידרוש ביקור בזירת הפינוי ורק אחרי כל בדיקת מרכיבי הפינוי, תינתן הצעת מחיר הגונה. הצעת מחיר מקצועית משמעותה בחירת צוות עובדים, חלוקת תפקידים ושירותים נלווים המצויים כולם תחת קורת גג אחת- המובילים בפינוי.

פינוי שמקורו אגרנות כפייתית

בפינויים שמקורם אגרנות כפייתית אי אפשר לטעות בתשובות שגויות.  פינויים של אגרנים כפייתיים לעולם יהוו הליך מורכב , שילוב של אלמנטים טכניים ואלמנטים רגשיים גם יחד. "אי אפשר לעשות כאן כלום, אי אפשר לסיים וללכת, אין מהר"!! חוזר שי ואומר. הוא עובד איתם עם האגרנים בכפפות של משי, כל חפץ כאילו נלקח מאיזה ארמון מלוכה, "אי אפשר לעשות מה שרוצים איתם". חוזר ואומר. מכאן, שעבודה של פינוי אגרנות תיקח מן הסתם לא מעט זמן וצריך לקחת בחשבון גם את התנגדויות האגרנים להליך עצמו. "יש לך מושג כמה פעמים אני מפסיק וחוזר אל העבודה"? "הם יכולים מליון פעם להיכנס לפחד מסוים ופשוט להפסיק". ממשיך ואומר. אלו הם רגעים שאינם מתוכננים מראש. לרוב ,יודעים שזה חלק מהפינוי ולוקחים זאת בחשבון . כאשר יודעים מהלכי עבודה,  קל יותר להבין שיעילות פינוי זה לא בהכרח זמן מהיר. פינוי מהיר זה פינוי עם סובלנות רבה, אהבה, הענקת ביטחון, יושרה וכל הדברים שיכולים לתת את חופש הפעולה של המפנה!! "בלי אישור של האדם שסובל מהבעיה אי אפשר להתקדם". אומר שי, מכאן שחייב לקחת בחשבון כי פינוי אגרנות יכול לקחת שבוע ויש מעבר לכך. את הדברים הללו יודעים כמו כל השאר, רק במעמד הפינוי, שיחה עם האדם, הכרות ועוד.

מחפשים פינוי מהיר או יעיל? כאן זה הזמן והמקום להעניק לכם את התשובות הכי אמינות שתקבלו אי פעם. השאירו פרטיכם האישיים באתר והנה, אנחנו בדרך להעניק לכם הצעת מחיר שבאה מהלב.