טיפים ודרכים של טרום פינוי דירה בתל אביב

pinuypinuypic

החזון הגדול הינו בית חדש, עוד שבועיים למעבר, זהו הזמן הנותר עד לכניסה. ההתרגשות גדולה ולא יודעים מאיפה להתחיל, איזה ציוד לקנות ומה למכור. אפשר להבין את המצב ובפרט כשישנה דירה נוספת בצידו השני של המתרס. עד כה, השכרתם דירה באזור מסוים של העיר ובזמן הפינוי חוורו פניכם לגלות כי מה שנותר שם מהווה בעיה. אתם האחראים לכל מה שנשאר שם ומכאן שאתם מרגישים צורך לנקות ולסדר את הדירה הישנה בכדי למסור אותה למשכיר במהרה. כיצד משיבים את הדירה הישנה לקדמותה? רק לאחר שתדעו את התשובה , תוכלו להרים את הראש ולהיכנס בבטחה לבית החדש אשר ממתין לכם מעבר לפינה.

שירותי פינוי דירה – לבחור נכון

בחרתם מומחה פינוי דירה שהגיע לדירה וכבר הבין מה עליו לעשות. הוא סימן את המטרות מבעוד מועד ולפיו יישק דבר. מספר עובדים, חלוקת תפקידים נכונה, ציוד מותאם ושירותים נלווים, כמו כן זמן עבודה, הסכם עבודה וכמובן עלויות. הנה, לא תדרשו לקחת חופש מהעבודה, לא תדרשו לשלם מעבר למה שסוכם ובעיקר תוכלו לעבור לדירה החדשה תוך שבוע ימים בלבד. צוות פינוי דירה מציג לכם את מה שעליו לעשות ובכל זאת, מה יהיה עליכם לעשות? האם תוכלו לתרום לפינוי מוצלח יעיל ומהיר? יש כמה דברים שיידרש מכם לבצע לשם זירוז ההליך ויעילותו.

לפנות לפני כולם – טיפים טרום פינוי

צוות פינוי דירה או מומחה פינוי דירה לא באמת יצטרך אתכם אלא רק בדבר אחד שיכול לקצר את הליך העבודה. מיון חפצים חשובים, לפני הפינוי ראוי כי תבחנו מה באמת נדרש ומה לא נדרש, קחו איתכם את החפצים הנדרשים. צוות פינוי דירה מבצע בעצמו מיון חפצים והוא אמנם מקצה אנשים מסוימים למיון ומאידך, אם תיקחו את הדברים היקרים מראש,תוכלו לקצר את הליך העבודה פלאות. כמו כן, גשו אל השכנים, חייכו אליהם וספרו להם על עזיבת הבניין, ספרו להם כי אתם רוצים לייצר סביבה איכותית ולכבד את בעל הדירה בהשבת נכס לקדמותו. זכרו, עליכם לדאוג לאינטרס האישי של הסובבים אתכם, אחרי הכול, גם הם ירצו לחיות בסביבה ראויה למחייה ומכאן שלא תהיה בעיה. הודיעו לשכנים על הפינוי ועל ההליך וכך למעשה יהיה ניתן להיכנס לשלבי הפינוי ולסיים אותו ללא כל עיכוב שעלול להתרחש מחוסר ידיעה. אל תסתפקו בהודעה קולקטיבית על קיר הבניין, פנו באופן אישי לכל אחת ואחד מהם וכך תשיגו שקט נפשי והסכמה. אל תנסו להגדיל ראש, השאירו את כל החפצים בדירה, השאירו את הנחמדות לצוות מומחה פינוי דירה, הוא יעשה הכול עבורכם ללא כל מאמץ.

סיימתם? ביצעתם את כל שלבי טרום הפינוי? עכשיו מה שנותר לכם הוא להשאיר את מספר הטלפון שלכם באתר . אחד מאיתנו יצור קשר בכדי לייצר עבורכם את החלום- פינוי דירת ההשכרה לטובת מעבר מהיר לדירה החדשה. שיהיה בהצלחה.

3 תגובות בנושא “טיפים ודרכים של טרום פינוי דירה בתל אביב

 1. ליטל שוורץ

  כל זה אפשרי? רשימות של טיפים נראים לפעמים כל כך טוב כשזה רשום וכתוב בשפה יפה. אבל הרבה פעמים כשאני באה ליישם משהו… זה לא כל כך הולך. לא יודעת למה. אולי כי כשאני מחליטה ללכת לקנות את מוצרי האריזה למשל, החנות תהיה סגורה, או שבדיוק הארגזים בגודל הרצוי נגמרו. אז אני לא ממש מתלהבת מרשימה של טיפים. זה יפה על הדף, לא תמיד מוכיח את עצמו בשטח.

 2. ליטל שוורץ

  אני חושבת שמכל רשימה של יפים לפני פינוי דירה אפשר ללמוד משהו. לא כל טיפ חייבלהיות מתאים לכולם! ובוודאי שלא תמיד ניתן ליישם את הכול ולבצע בפועל. אבל אם את שומעת על רעיון ואת רואה בשטח שזה מתאים לך, אז לכי על זה. זה יכול להיות מעולה. הנה למשל בעניין של חלוקת עבודה. ברור שאי אפשר לומר שיש חלוקה שמתאימה לכל משפחה. אבל באופן כללי זה יכול להיות רעיון נהדר. אם תנסי להתאים את זה למקרה שלך אולי כן יהיה לך אמון בטיפים. ותראי בעצמך זה מוכיח את עצמו בשטח…????

 3. ליטל שוורץ

  זה נכון! קרה לי שקראתי מאמר ובו המון טיפים לעניין של ארגון דירה וסידור של חפצים שונים. היו שם המון רעיונות. כשקראי את המאמר זה אפילו לא היה אקטואלי כי לא הייתי אז בשלב של מעבר דירה או משהו כזה. אבל כעבור כמה שנים לקראת מעבר דירה ופינוי של דירה קודמת דווקא נזכרתי במכה וכמה טיפים והם הועילו לי מאודץ לא תמיד התועלת מגיעה מייד לאחר הקריאה. לפעמים זה יושב אצלינו ומחכה עד שמגיעה הזדמנות מתאימה ואז זה מגיע לידי שימוש.
  עוד תראו!

סגור לתגובות.