חברת פינוי דירה קונת עיזבון בפתח תקווה

pinuypinuypic

האדם היקר איננו עוד, הוא הותיר אחריו דירה גדושה בתכולה יוקרתית. לרוב, לבני המשפחה אין צורך באותה התכולה ומכאן שהם מחפשים את הפתרון הנכון. יש לא מעט שירותי פינוי דירה המתבססים על פינוי תמורת תכולה. כיצד מזהים נכונות של פינוי עיזבון מקצועי? מה עושים בכדי שלא לשגות במסירת עיזבון ירושה לידיים הלא נכונות. להלן כמה נקודות אשר יסייעו לכם לבחור מפנים מנוסים ובעיקר אמינים.

יתרונות של מסירת עיזבון

יש אנשים שאין להם מה לעשות עם עיזבון ומאידך, יש אנשים שעבורם עיזבון ירושה הינו מעבר לכל. מכאן, שחשוב ואף ראוי שלא לבצע פינוי ירושה או עיזבון בצורה עצמאית ולחכות לאדם אשר יעריך נכונה את עלויות התכולה אשר נותרה בדירת הירושה. פינוי ירושה או קבלת ירושה, עלול לייצר לא פעם מצבי עצבות אך גם מצבים של כעס נוכח "חוסר צדק" במעמד חלוקת הירושה. עניין של מכירת עיזבון למרבה במחיר וחלוקה בכספים, תעניק תחושה טובה יותר ליורשים והשקט ישוב על מקומו. פינוי ירושה או פינוי עיזבון המושתת על יושרה ואמינות, שהרי אי אפשר לעשות זאת אחרת. כאן חשוב לציין כי תועלות נכונות של שירותי פינוי ירושה או פינוי דירה, באים לידי ביטוי בפגישה בזירת הפינוי. כאמור- "לא מפנים עד שלא בודקים". רהיטים עתיקים, כיסאות, תמונות ישנות, בולים, מטבעות וכל מה שיכול להוות כבודה מכובדת ביותר בדירת ירושה. ברוב המקרים מפנה דירות מקצועי יוכל להציע חבילה של שירותים הכוללת גם את פינוי התכולה וגם את הניקיון והסדר של אחרי. סיכום דבר? השבת הנכס לקדמותו או יכולת למקסם אותו לכל המרבה במחיר.

איפה אפשר למצוא פינוי ירושה או קונה ירושות?

צוות פינוי דירה או מומחה פינוי דירה, קרוי גם קונה ירושות והוא קיים בשוק הפתוח מעל 20 שנה. במסגרת שירותיו מפוזרים סניפיו בכל מקום במדינת ישראל- דבר המעיד על הצלחה ואמינות ובעיקר אחריות. לצד שפע חברות המציעות שירותים דומים, מתבלטים שירותי המומחים בפינוי דירה ומעניקים אוזן קשבת, יחס אישי ויכולת שיפוט עצמאית- מה שנקרא "בלי לחץ". פגישה ראשונית, קבלת החלטות ויציאה לדרך חדשה.

תכונות הפינוי של שי פינוי דירה

לאחר פינוי ורכישת עיזבון הדירה, עוברים לצביעה מחדש של המבנה, ניקיון מותאם מראש, חיטוי של המקום, שבירה של קירות על פי מידת הצורך, שיפוץ, ארגון מחדש ועוד. כך גם שירותי הדברה, סידור של כל חלקי הבית והכול באמצעות הציוד הטוב ביותר להשלמת המשימה על הצד הבטיחותי והאמין. ציוד טכנולוגי כגון מכולות מקצועיות, פטישי אוויר, מברגות, זרוע לפינוי במקומות בהם אין מעלית ועוד. בסיכום דבר, הרעיון הוא לקבל שירותי פינוי ירושה מהמקצועיים ביותר והשגת הכנסה כספית טובה לכל הצדדים בדבר. אז מדוע לבחור שי פינוי דירה על כל השאר? כי מומחה הפינוי מציעים אמינות והם חוסכים את הפרסום המיותר או לחילופין חוסך זמן יקר מפז ובעיקר, שומר על הבריאות. במסגרת השגת השירותים של שי, מתקבל הסכם המסמן את בעל הירושה ואת מי שאמור לקבל אותה על פי חוק- כאמור שי פינוי דירה. חוזה המגן על שני הצדדים ומעיד על כל כללי הפינוי הנכונים. אמינות, זריזות, מהירות ובטיחות.

אז למה אתם מחכים? רוצים להשביח את נכס הירושה כמה שיותר מהר אך יש שם תכולה יקרה? זה הזמן והמקום, כל השירותים תחת קורת גג אחת. השאירו את הפרטים האישיים שלכם וצוות פינוי דירה בדרך אליכם.

תגובה אחת בנושא “חברת פינוי דירה קונת עיזבון בפתח תקווה

  1. ליטל שוורץ

    גם אצלנו היה מקר דומה. תקופה קצרה לאחר שיפוץ יסודי והחלפת ריהוט זה קרה. הוא הותיר מאחוריו דירה נאה ומאובזרת. מה אנחנו עושים עכשיו? ש כאן בלי סוף חפצים שווי ערך. שכרגע אין להם דורש. לאף אחד מאיתנו אין זמן כרגע להוביל מהלך של מכירת חפצים משומשים במצב חדש. והדירה עמדה ריקה. זה היה חבל מאוד! כי הנכס הזה יכול היה להכניס לנו הכנסה חודשית נאה מאחר שהדירה גדולה והמיקום יוקרתי. אבל כל עוד לא פנינו לשי שטיקגולד לצורך פינוי הדירה, היא עמדה כך. עד שיום אחד החלטנו שחבל על כל יום שעובר. הוא באמת עשה לנו פינוי מעולה. ממליצים בכל פה!

סגור לתגובות.