הפינוי עלינו התכולה עליכם- פינוי דירה חינם

pinuypinuypic

לכל אחת ואחד מכם מזדמן עניין של פינוי דירה או פינוי תכולת ירושה לפחות פעם אחת במהלך החיים. לפתע, ללא אזהרה כזו או אחרת, מאבדים מישהו אהוב והוא מבחינתו משאיר ירושה שהיא רוויה רגש וזיכרונות כואבים. או אז עולה שאלת יחסינו לאן והיא עוסקת במה מפנים ולאן אם בכלל. לעיתים ישנם מצבים בהם מתקבלת ירושה רווית חפצים טובים ואיכותיים שאין בהם שימוש כזה או אחר ואז קופצת לה השאלה, "האם מישהו יסכים לקבל את החפצים בתמורה לפינוי"? התשובה היא חד משמעית כן ובתנאי, שהם שווי ערך. להלן כמה דברים שעיקרם פינוי דירה בחינם.

להגיע לשירות הנכון בזמן הנכון

אז למי בעצם פונים? מפנה מקצועי שאתם סומכים עליו, כן זו מילת המפתח והיא למעשה קושרת את ידיה עם אמינות ללא פשרות. בתי ירושה גדושים בציוד שמור וחדיש, אחד כזה שניתן לאמוד אותו למכירה או, אפשר למסור אותו לידיים של מומחה פינוי דירה במקום לשלם עלויות יקרות של פינוי. מכשירי חשמל, רהיטים חדישים, מקלט טלוויזיה שלא נעשה בו שימוש, מקרר חדש והכול במצב מעולה, רק שאין מה לעשות עם זה, עד שנתקלים בשירותי המפנה המקצועי, אשר מגיע, בודק מקרוב את התכולה ואם הוא מוצא לנכון כי מדובר בתכולה ראויה, שהרי אפשר להוציא את העסקה לאור. פתרון של תכולה תמורת פינוי הינו פתרון מצוין ויעיל הפותר בעיות ואף חוסך לא מעט לאנשים "שבעל כורחם" קיבלו נכס שיש למכור כמה שיותר מהר. פתרון מהיר, זול ובעיקר יעיל לפתור אתכם מתשלומי ארנונה וכל שאר המיסים הנכפים עליכם נוכח העובדה שיש לכם "לטפח דירה".

פינוי תכולת חינם –עשה ולא תעשה

אם בכל זאת בחרתם לפנות למפנה שייקח את התכולה בתמורה לפינוי, רצוי לבדוק כי השירות אכן תואם את ההסכם שביצעתם מבעוד מועד. וודאו כי שירות המפנים עומד בזמנים ואיננו מאחר ואתם ראשונים בסדר העדיפות היומית. וודאו כי חברת הפינוי הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין, זה קשור גם בהעסקת עובדים ותיקים אשר מודעים לחשיבות נתינת שירות על כל מרכיביו. לסיים את העבודה? ללכת מהר? לא בפינוי הזה. וודאו כי לחברה הנבחרת יש הסכם עם מוקדי אשפה חוקיים ובתיאום מראש, אתם לא רוצים להיגרר לקנסות. כמו כן, חשוב לוודא כי בזיכרון הדברים יצוין כי אין תוספת עלויות וכי הפינוי מתייחס לכל התכולה הנמצאת במקום.וודאו כי לעובדים יש אחריו צד ג' לרבות אחריות מקצועית, פינוי דירה הינו שירות מורכב הדורש עבודה בטיחותית. כמו כן, חברת פינוי המחזיקה את כל סוגי הביטוחים תגונן גם מפני נזקים עקיפים העלולים להתרחש תוך כדי הפינוי. המלצות תעשנה עבודה נפלאה ובפרט שהן תגענה מאנשים מוכרים אשר יעידו על טיב השירות. אמינות, זריזות, מהירות יובילו אתכם לבחירה מקצועית. אתם כבר תוכלו לזהות אנשים רציניים על פי עמידה בלוח זמנים, זהירות מוקפדת של כל צעד וצעד, שמירה על איכות הסביבה ועבודה שתתרחש על פי כל הנהלים שנקבעו מבעוד מועד.

חושבים שהתכולה שלכם שווה מעל למצופה, אולי הגעתם למקום הנכון. התקשרו עוד היום ואחד מאיתנו ישמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

תגובה אחת בנושא “הפינוי עלינו התכולה עליכם- פינוי דירה חינם

  1. ליטל שוורץ

    כיצד נפנה את הבית הזה? הוא מכיל כל כך הרבה חפצים שווי ערך! מוצרי החשמל במצב חדש, הרהיטים מעוצבים ושמורים. מה עושים עם כל זה? אנחנו ממש אובדי עצות. לא רוצים לכלות את הרכוש הזה ולהשליך. לא רוצים להפסיד אותו. אבל כרגע אין מי שיכול להשתלט על כל זה. ואת הבית אנחנו חייבים לפנות מה יותר מהר. הם יש מענה למצבים מסובכים מעין אלו?

סגור לתגובות.