איך תדעו שאתם צריכים פינוי דירה? להכיר את האגרן

pinuypinuypic

הוא לרוב לא יספק לכם את האפשרות להיכנס אל תוך עולמו, יש לו קשר ישיר עם החפצים והם חבריו היחידים. כאשר תרצו לתאם איתו פגישה או סתם לשבת על קפה, הוא יסרב בנימוס ויסרב לטובת חבריו משכבר הימים, "מכלול החפצים". אם ישאלו אותו מה הוא מעדיף, הוא לא יגיד בקול רם חפצים אבל יעשה הכול בכדי להעביר לכם את המסר, "לא , אני לא צריך חברים יש לי כאן את כל מה שחסר". אתם הולכים לישון בלילה ביודעכם כי מישהו שאתם אוהבים זקוק לכם אבל מסרב לקבל את העזרה, הוא מסרב לתת לכם לבקר. אתם מבחינתכם יודעים שמשהו לא תקין ומאידך לא יודעים היכן לשים את היד. כאשר מגיעה אליכם הידיעה, היא מכה בכם , אף פעם לא ממש מקבלים את מה שלא יודעים. כך גם הידיעה הקשה נוחתת ללא כל אזהרה, מישהו שאתם אוהבים סובל מזה שנים מבעית אגרנות כפייתית המאיימת על חייו. מה אתם עושים? איך אפשר לפתור את זה? הכול מתחיל ונגמר בבחירת שירותי פינוי דירה , אבל לא, לא לגמרי, יש משהו שרצוי שתדעו.

למה לכם בעל מקצוע? פינוי דירה מקצועי

אדם המפנה מעל  20 שנה דירות, יזהה בשנתו את האדם האוגר. הוא מכיר אותו, מכיר את שפת גופו ומה הוא עומד לעשות בעוד שנייה. ברגע שייצא המפנה מהדירה, הוא יידע מה יקרה באותה השנייה ואילו אתם? אתם בגדר של סימן שאלה. סביר להניח שאם לא מצאתם את פתרון הבעיה בשנים האחרונות, לא תמצאו לעולם אלא אם תחכימו לקרוא לאדם המתאים שיעשה זאת עבורכם. איש אחד עם חיוך רחב ועיניים בורקות. אותו אדם אחד שיודע כל צעד וצעד במהלך חייו של האגרן. הוא, הוא הפסיכולוג הטוב ביותר מכיוון שהוא נושא את תורת הפינוי איתו לכל מקום ויש לו מקום אחד לזה- הלב. עד שלא יסכים האגרן להיפרד מחפציו לשלום, כך גם לא יוכל להימשך הפינוי אם בכלל . מהלך זה יושג רק באמצעות אדם אחד שיזכה באמונו. קוראים לזה – מומחה פינוי דירה.

אז איך בכל זאת מגיעים?

סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ הם למעשה מעידים על מוניטין רב שנים. הכול החל בסניף אחד ונשא את האמינות והלב לכל מקום ללא שום הגבלה. פינוי דירה, פינוי תכולת ירושה, פינוי גינה, מקלט וכל דבר לרבות עיסוק אחד שלם אל מול אגרנים כפייתיים. טלפון? אינטרנט? הקדמה מאפשרת יצירת קשר מיידית ללא כל מגבלה. וזה לא  שירות של 24/7 סביב השעון אלא חיבוק אחד גדול והקשבה 24 שעות ביממה. צוות שלם המוגדר כמשפחה המגיע לסייע בהתחשב כי כל מקרה לגופו.

איך בכל זאת עושים זאת?

השלב הפרקטי הופך פשוט יותר ולא משנה עד כמה הפינוי מורכב, מלוכלך ורווי אשפה. תחילת ההליך וסיום ההליך הסכמתו של האגרן. אם יש את זה יש את הכול, ציוד חדש? שינוע? מכולות? קרוב לוודאי שאי אפשר בלעדיהם ומאידך, הם הגורם המשלים לפינוי. אז מה היה לנו שם?

 • מכולות מהטובות בעולם להנעת האשפה או הציוד לכל מקום לרבות אתרי אשפה מורשים על פי חוק.
 • משאיות הובלה.
 • שקיות קשיחות או אטומות, קרטונים וכל מיני מרכיבים המשרתים פינוי רגיל או פינוי דיסקרטי.
 • מנופים למקרה שלא תהיה שם מעלית
 • ניקיון, חיטוי, סדר וכמובן שיפוץ וכל מה שמשרת חיים בריאים לאגרן.
 • עבודה בשיתוף אל מול גורמי רווחה – במסגרת זו יתאפשר בדיקה של פינוי חינמי אם בכלל.
 • מסירת חפצים לארגון צדקה – אם יש כזה בכלל.
 • צוות עובדים מיומן על הכשרה מהראשונה בעולם בכל תחומי השינוע והפינוי.

להגיע, לראות, לחייך, להיות אמין, להיות זריז ובעיקר מהיר. כל החלקים יחד אינם חלקים ללא היכולת להיות רגיש . כי בפינוי כמו בפינוי אגרנות, הרגש הינו חלק בלתי נפרד. השאירו פרטים באתר ונשמח לסייע לכם לעזור לאדם שאתם אוהבים.

תגובה אחת בנושא “איך תדעו שאתם צריכים פינוי דירה? להכיר את האגרן

 1. ליטל שוורץ

  יש לי כל כך הרבה פסולת בבית… לאף אחד אני לא מגלה את זה. זה הסוד שאני שומרת עליו בחירוף נפש. כאן נתתי לעצמי כינוי אנונימי ולכן אני מרשה לעצמי לדבר. והמטרה שלי היא בעיקר למצוא מענה ופתרון למצב הזה. כי לא נוח לגור כאן בתוך המזבלה הזו. נראה לי יהיה קל יותר להביא את הר הזבל לכאן, במקום םלסחוב את כל זה להר הזבל… אבל אני באמת לא מסוגלת אפילו לחשוב על זה! כל חפץ שכאן חשוב לי מאוד. ואני עדיין ממשיכה לאסוף ולהביא חפצים נוספים. מישהו רמז לי שאני צריכה ללכת לפסיכיאטר. בתחילה נעלבתי. אבל אולי באמת זו הכתובת שאליה אפנה, אני מאמינה שאחר כך אוכל לחשוב על פינוי של הבית מכל התכולה.

סגור לתגובות.