איך מבצעים פינוי משרד מוזנח?

pinuypinuypic

שלא יגידו לכם אחרת, אף אחד לא באמת משקיע בהליך של פינוי דירה או פינוי משרדים,זה קשה, זה מיותר וזה אף פעם לא מעניק את התועלת הנכונה. אתם רוצים לעבור למשרד חדש כאן ועכשיו ומצד שני המשרד הישן גדוש בציוד ישן, כבד שתוקע לכם את כל המעבר. לבד? איך תסחבו אם אין לכם ציוד שינוע מתאים? מה אם אין שם מעלית? אף אחד לא באמת רוצה להוציא אנרגיות לחינם. כמה זמן לוקח פינוי שכזה? בעבור המקצוענים זה יכול לקחת כמה ימים או כמה שעות, בעבורכם? כמה חודשים. מה עושים? איך מחפשים מישהו שיעשה עבורכם את העבודה וייקח את כאב הראש מכם? להלן כמה דברים באשר לתרחיש פינוי משרד מוזנח ברעננה.

להכיר את המפנה-  איך לבחור מפנה באופן הנכון

מפנה טוב, הוא לא מגיע למקום ומפנה ממקום למקום אלא מעבר לכך. פינוי משרד מוזנח ברעננה או פינוי משרד מוזנח בהוד השרון איננו שונה מכל משרד מוזנח אחר. משרדים מוזנחים אלו הם משרדים אשר התקבלו בירושה, הם היו סגורים במשך שנים ועכשיו, לצורך העניין, מגיעים הילדים ורוצים "לעשות עם זה משהו". כל כך הרבה מקרים של משרדים מוזנחים שהיוו פעם נקודת מפתח בעסקים ונותרו סגורים, מאובקים ובעיקר עמוסים עד אין אפס מקום. זה מסוכן, זה מיותר וזה בטח לא תורם לאף אחד. המשפחה או בעלי המקום ניגשים למפנה שיודע כיצד להתמודד עם כמות אשפה רוויה וגדולה. לאן זורקים? מישהו שמכיר את הכללים. הרעיון הוא לקבל אישורים גם מהשכנים וגם על מיקומי אשפה על פי חוק. אין לעשות את הדברים על דעה אישית אלא לערב את כל הנוגעים בדבר. זו אחריות, זו מסירות וזו אמינות. כאמור, "אין לסיים את העבודה מהר", יש לסיים אותה בטוח ובעיקר מועיל לכל הצדדים. התרחיש הכי טוב הוא לדמיין אדם שסומכים עליו, חייכן, טוב לב שמבטיח ועומד אחר כל מילה בחוזה שהוחתם עליו. לבוא לזירת הפינוי לראות אוסף של זבל ואז לחזור אחר שבוע ולגלות עולם אחר. מה שנקרא מפנה המתמקד בכל פרט ופרט וכך מייעל את הפינוי על הצד הטוב ביותר.

ייחודיות הפינוי – פינוי משרדים

שלב ראשוני, מיון כל החפצים במשרד הישן, לא משנה שהוא היה סגור מזה זמן רב, העיקרון הראשון הוא לוודא שלא זורקים סתם. הליך מיון שעליו מופקד צוות עובדים מיומן ומקצועי. לאחר הערכת כמות החפצים ,סוג החפצים, גודלם ומיקום הפינוי , אפשר להתחיל במלאכה. בחוץ, תמתין מכולה או כמה מכולות אשר יובילו את הפסולת לאתרי פסולת ואת הדברים האיכותיים לתרומה. אחר כך, בליווי מסיכות מפני אבק, ביגוד מתאים, כפפות מפני מוצרים שבירים או מסוכנים, יתחילו הצוות בשאר. כאשר יהיה המשרד נקי, יהיה אפשר לרכוש שירותים כמו ניקיון, חיטוי אשר יסלק אבק או נגעים של זמן וכמובן שיפוץ על פי צורך. יש מצבים בהם משרד יכול להפוך גם לדירת סטודנטים. כאן, יהיה ניתן לבצע גם שיפוץ או שבירת קירות . וכל אשר יידרש בכדי לסיים את המלאכה על הצד הטוב ביותר. כלי שינוע גדולים (אין מעלית?) קונגו (שבירת קירות) חיטוי (חיידקים, אבק תיקנים) ואפילו שטיפת רצפות. מי היה מאמין שפעם היה כאן משרד ועכשיו הוא דירה להשכרה או מכירה?

אפשר להשיג את זה בכל מקום, צוותי הפינוי של שי פינוי דירה ממוקמים בכל מקום בארץ והם מביאים את מיטב הפינויים כאן ועכשיו. כל מה שתצרכו לעשות זה לזמן את אנשי הצוות לפגישה ראשונית ומשם, הכול יתרחש בקלות ובעיקר ביעילות רבה.

השאירו פרטיכם באתר ואחד מאיתנו בדרך אליכם.