איך לפנות את המשרד בשבוע ימים – פינוי משרדים מקצועי

pinuypinuypic

לא יכולים לבצע פינוי משרד לבד? אי אפשר להאשים אתכם, אם תמשיכו לקרוא, ייתכן ותמצאו את כל הסיבות מדוע ראוי שתשאירו את זה לצוות מומחה פינוי דירה. התרחיש כדלקמן:  צריכים לעבור למשרד החדש כמה שיותר מהר אבל לא יכולים להתקדם בגלל המשרד הישן. המון תיקים ישנים שמעולם לא זרקתם, מכונת צילום ישנה וכבדה, צגים של מחשבים מפוזרים בכל פינה, זה המצב ואפשר לשנות אותו, הכול תלוי בשירות שאותו תבחרו. שבוע אחד לפינוי,זה מה שהבטחתם לעצמכם לפני מעבר אל המשרד בבניין המשרדים החדש. מה ההבדל בין הרצון לבצע לבין היכולת לבצע? הליך של פינוי משרדים או בתים ,הינו הליך שדורש תכנון מבעוד מועד שאחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם רחוקים מהחלום שאליו אתם מייחלים- כניסה מהירה למשרד המפואר.

מקצועיות אחת מעל כולם

יש כמה סיבות לבחירת צוות פינוי דירה, אחת מהן קשורה באמינות, זריזות ויעילות, שלוש תכונות שבלעדיהן, אי אפשר לייצר פינוי מקצועי. הזריזות קשורה בעיקרה ליכולת הגעתו של צוות פינוי או מומחה פינוי דירה וסימון הפינוי באופן מיידי. להתחיל ולסיים את העבודה בצורה בטוחה ומהירה כאחד.  לאחר הזריזות מדברים על יעילות הבאה לידי ביטוי בפינוי קצר ומאידך לא אחד כזה "שרוצה לסיים כמה שיותר מהר", אלא אחד כזה שאמור להסתיים מהר עם תוצאות ראויות. יעילות באה לידי ביטוי בסילוק אשפה לאתרי אשפה מורשים, למיון חפצים נדרשים ופחות נדרשים, ניקיון, חיטוי ואפילו שיפוץ המשרדים לאחרים העתידים לשכור את שירותיו. צוות מקצועי רואה לנגד עיניו את מטרתו של הלקוח ומסמן אותה כדבר החשוב ביותר. פינוי שמקורו ביעילות ומהירות ובעיקר ביטחון.

איך כמה וכיצד

את שירותיו של מומחה פינוי דירה ניתן לאתר באתרים המעניקים מענה כזה או אחר בכל סוגי הפינוי הקיימים. שירות המתפרס בכל חלקי הארץ ומכאן שמעניק גם מס' טלפון או מייל ליצירת קשר מידיי. מחיר? הוא ייקבע כאשר צוות המומחים יסמן בצורה ברורה את המטלות הנדרשות ורק לאחר מכן יספק גם את המחיר.

שירותים טכניים – לדבר ישר ולעניין

  1. מגוון של ציוד הניתן לשנע אותו בהתאם לפינוי. התמודדות אל מול מיקומים ללא מעליות ומקשות על הפינוי.
  2. צוות עובדים נרחב כאשר לכל עובד תפקיד משלו.
  3. אישורי עבודה אל מול אתרי פסולת מורשים ובתיאום מראש.
  4. שקיות אשפה אטומות וכל שאר המרכיבים שתפקידם לשמור על דיסקרטיות הפינוי בפינויים שאינם שגרתיים.
  5. כל סוגי הפינויים באשר הם לרבות פינויים שאינם שגרתיים – כאמור פעילות 24 שעות ביממה.
  6. שירותים נוספים מתלווים כגון : שירותי ניקיון, חיטוי ושיפוץ. שירותי הניקיון והחיטוי מציגים חומרי ניקיון בלעדיים העומדים אך ורק בידי שירותי מומחה פינוי דירה.
  7. עבודה אל מול גורמי רווחה ובשיתופם.

החזון שלכם כבר כאן, רכשתם משרד חדש בבניין משרדים מפואר ומאידך, אתם מתקשים לעבור עד שלא תפנו את המשרד הישן. בשביל זה , אנחנו כאן. השאירו פרטיכם באתר ואחד מאיתנו ישמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

תגובה אחת בנושא “איך לפנות את המשרד בשבוע ימים – פינוי משרדים מקצועי

  1. ליטל שוורץ

    גם המשרד שלי נראה זוועה. אני כל בוקר מחליט שהיום זה היום האחרון שהמשרד שלי נראה כך, ואני כבר מיד מתחיל לארגן. לפעמים אני מתחיל להזיז חפצים מפה לשם. אבל אני לא מצליח לשנות משהו משמעותי במצב הכללי. הבלגן חוגג ואני מרגיש שאני מאבד שליטה. גם האווירה במשרד עמוסה. ואני חושש שייתכן אפילו שלקוחות מתרחקים בגין כך. זה מבהיל אותי, אבל בכל זאת אני לא מצליח לקדם כלום. אבל אולי באמת אנסה לפנות לחברה חיצונית שתפנה לי אחת ולתמיד את המשרד? זה יכול להיות קסום…. אז למה אני בעצם מחכה…?

סגור לתגובות.