איך לבצע פינוי גג בבני ברק

בטח שמעתם, יש לא מעט אנשים המעידים על גג בניין משותף גדוש בדברים, פתאום, באמצע החיים מגיעות ידיעות כאלה ואחרות המאלצות לבצע פינוי של גג.  באופן מפתיע, הבניין עובר למסגרת תמ"א וחייב פינוי, יש צורך לזפת אותו באופן יסודי לאחר שנים של חוסר טיפול או שהוא גדוש בכל החפצים של כל הדיירים ומהווה סכנה לכל. נזקים עתידיים? לא כאשר בוחרים מישהו שיעשה את העבודה מבעוד מועד. מומחה פינוי דירה יספר לכם למה רצוי שתבחרו בו למשימה.

עשה זאת בעצמך או עם מפנה מקצועי?

הוועד רוצה לחסוך, אפשר להבין אותו ומאידך, האם הוא מודע לסכנה העורבת בפינוי עצמי של גג? חומרים משונים, ברזלים, חלודה, מוצרים כהים, מוסתרים, חתיכות רעפים והרשימה עוד ארוכה. פעם, היה סיפור על אדם שניסה לחסוך יחד עם שאר חברי הוועד, הוא נתקל בשברי קולטי השמש והנזק היה בלתי רגיל, סכנות? עדיף להשאיר פינוי גגות למקצוענים- חד משמעית. תועלות של מפנה מקצועי באות לידי ביטוי בזמן קצר, טכניקה של פינוי מסוימת המותאמת לסוג פינוי ובעיקר השארת כאב הראש למי שמבין בזה. לרוב, אנשים שלא מבינים בפינויים עלולים להפוך את חייהם של השכנים או של הבניינים הסמוכים צרות עלי האדמות. איכות חיים כבר ציינו? מפנים מקצועיים ,בעלי יכולות לעבודה פיזית ובעלי ציוד מותאם גם למיקומים קשים להגעה. אי אפשר לעשות את זה לבד –בשביל זה יש את צוות מומחה פינוי דירה.

צוות פינוי גגות או דירה – תקראו לזה איך שתרצו

מומחה פינוי דירה מגיע ובודק את זירת הפינוי, הוא מבחין בכמות הפינוי, סוג הפינוי ובהיבטים הטכניים. כך למעשה הוא יודע כמה עובדים נדרשים למשימה ואיזה ציוד יספק את התשובות הנכונות להצלחת הפינוי. מנופים, עזרים נלווים, לוח זמנים מדויק ובעיקר אמינות ושירות מעל לכל. יש יום, יש שעה ויש גמר ביצוע, אין הבטחות באוויר ויש בעיקר מצב חדש- גג נקי ומסודר על כל המשתמע מכך.

אם גם אתם רוצים להסיר את הדאגה מהראש, כאן זה הזמן להתקשר אל מומחה פינוי דירה ולקבל את ההצעה הכי טובה.

תגובה אחת בנושא “איך לבצע פינוי גג בבני ברק

  1. ליטל שוורץ

    הגג של הבניין שלנו עמוס וגדוש בהמון גרוטאות. אין לנו מושג מה יש שם. אנחנו רק יודעים שכשהיגע טכנאי לסדר את הדודים ואת הקולטים שלמעלה הוא אמר שחייבים לפנות שם כי אי אפשר לזוז. יש שם מכשירים ישנים ומקלטים שיצאו מכלל שימוש וגם המון פסולת ולכלוך של יונים. מי מפנה גגות של בתים? איך קובעים מחיר עבור העבודה, וכמה זמן זה אמור לקחת?

סגור לתגובות.