איך לבצע נכון פינוי דירה – כל סוגי הפינויים בישראל

pinuypinuypic

אם זכיתם בירושה שרובה חפצים מיותרים, אתם עוברים דירה ומאידך תקועים עם תכולה ישנה? רצוי לדעת איך לעשות את זה נכון. יש כל מיני סוגי פינוי דירות, לרוב, זו עבודה קשה, מייגעת ולא פחות סיזיפית על כל המשתמע מכך. פעילות עצמאית של פינוי דירה עלולה לקחת מכם לא מעט אנרגיה, כוחות ולעיתים קרובות תמצאו את עצמכם במשימה בלתי נגמרת ומתסכלת. איך אפשר לעשות את זה אחרת? חברת מומחה פינוי דירה יכולה לעשות את החיים שלכם קלים ולבצע פינוי עד מספר ימים. רוצים לדעת כיצד? היכנסו למאמר הבא.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם- הרצוי או המצוי?

אז יש לכם דירת ירושה שקיבלתם במתנה, הכול טוב ויפה . כאשר דירה זו גדושה בחפצים ותכולה מרובה, ספק שתוכלו למכור אותה לכל המרבה במחיר. מקרים דומים מתייחסים גם לדירות חדשות שאליהן תרצו לעבור, מה תעשו עם התכולה קיימת והישנה? לאן תפנו אם בכלל? מקלט ישן, גינה עמוסה באופניים וצעצועים ועוד קצרה היריעה מלהכיל. יש כל כך הרבה פינויים שמחכים למקצועני הפינוי – אלו שיודעים בדיוק  כמוכם, חלל עמוס הוא חלל לא נעים.

אז למה מפנה דירה?

  • הוא יכול לתת את ערך המוסף, הוא יכול להפוך את הפינוי לקל ופשוט יותר ממה שתתארו אי פעם.
  • אתם רוצים להרים מקרר כבד לבד? צפו לסיכונים ופציעות קשות, זכרו! אתם לא מנוסים ומאידך, צוות מומחה פינוי דירה מנוסה גם מנוסה ויש ברשותו את כל האמצעים לכך. אתם תנסו להשתמש בגוף שלכם ואילו המפנה? הוא חכם, מקצועי ומיומן, הוא מזיז את הסיכונים מראש.
  • מפגש לא נעים עם תיקנים? נחשים בגינה? מה על המקלט הישן? בשביל זה חשוב לקחת מפנה מקצועי שנגישותו למיקומים הללו תהיה מסוכנת בהרבה פחות.
  • קריסת חפצים, תארו לעצמכם בית גדוש בחפצים ,הר ענק של דברים עף עליכם ופוצע אתכם קשות. הימנעו מבעיות.
  • פינוי שמקורו ברגש? הן ההיבט של האגרנות הכפייתית והן ההיבט של הירושה, שניהם מביאים את המקום החשוף והעצוב. לא כולם בעלי מסוגלות לבצע פינוי זה לבד.

יתרונות מומחה פינוי דירה

  • טכניקה נכונה, אין סיכונים, ציוד מהטוב ביותר, עובדים בעלי מיומנות, מוניטין של יותר מעשרים שנה ועוד.
  • זמן שווה כסף? אולי זה נשמע בנאלי, אך חשבו על היכולת לשמור את ימי החופש לחופשה ראויה. מה על מכירת חפצים שנותרו בדירה? יש מצב שאולי הפינוי שלכם לא יעלה לכם אגורה.
  • השלכת פסולת לאתרי אשפה מורשים בלבד, מקצוענים לא מתעסקים בחובבנות ולא יסכנו אתכם בקנסות מיותרים.
  • כל השירותים הנלווים לפינוי תחת קורת גג אחת. לנקות, לסדר, לבצע חיטוי ואפילו לשפץ את הנכס – המטרה? להפוך אותו בר מגורים או בר מכירה בהקדם.

רוצים פינוי מהיר ויעיל? התעייפתם מלסמוך על כל נותני השירותים אשר מבטיחים ולא מקיימים? השאירו את ההליך המייגע למקצוענים בפינוי ותוכלו גם אתם ליהנות בזמן הקרוב מנכס איכותי ביותר.