איך אפשר לפנות דירה מבולגנת?? פינוי דירה במרכז

pinuypinuypic

יש כל מיני סוגי פינויים, פינוי דירה רגיל, פינוי ירושה ואפילו פינוי תכולת עיזבון של ירושה. השאלה היא מה באמת יכול לענות על השאלה של דירה מבולגנת? דירה שצריכה יד של מישהו שיעשה שם סדר. פינוי יסודי מקורו בפינוי לאחר שיפוצים או אפילו מעבר לדירה חדשה. גם ניקיון יסודי מהווה סיבה לבקשת שירותים שיודעים לתת מענה כשהדירה פשוט מבולגנת. לא פינוי אגרנות כפייתית ולא פינוי דירה מוזנחת, פשוט דירה שיד אדם לא סידרה אותה. אז מה עושים כשאין סבלנות ואי הסדר עולה על גדותיו?

לראות פינוי מהסוף להתחלה

דמיינו תרחיש בו הדירה עוברת ניקיון, מסלקים ממנה חפצים עמוסים ודברים ישנים שכבר מזמן עבר זמנם. צעצועים בכל מקום, רהיטים מגוונים, דברי דואר רבים, עיתונים בכל מקום, דירה עמוסה שיד אדם לא סידרה אותה מזה שנים. יש אנשים "שאין להם זמן", הם מחפשים ורוצים שהדירה תהיה מסודרת ויהיה נעים להיכנס ומאידך, להם אין זמן ולא כוח להשקיע בכך את עצמם. מכאן, שהם מעדיפים לצור קשר עם המקצוענים שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. מישהו חייב לפנות את מוצרי החשמל הישנים, הם הרי לא עובדים, כמו כן, רהיטים ישנים שאין בהם שימוש והנה, רואים את הניקיון והסדר באופק.

ייחודיות של שירות – פינוי פשוט לדירה

אותם החפצים אשר ייצרו עומס רב, אלו  אשר הסתירו את הרצפה מרוב הגודש שלהם, הועברו למשימת מיון. מה זורקים ומה נשאר? לצד המשפחה מחליט צוות הפינוי מה יימסר לתרומות , מה ייזרק לפח או ישופץ ועד כמה חשובים הניירות המפוזרים בבית. בכדי לייצר איכות סביבה הועברו הניירות והעיתונים שאין בהם שימוש אל תוך שקי האשפה הגדולים ישירות למחזור ניירת. זהו עכשיו לאחר שבוצע מיון, אפשר לעבור לשלב של גילו הלכלוך בבית. אבק שעלה בעקבות הזזת דברים ומטבח אשר זקוק לחיטוי וניקוי יסודי בכדי להעניק לו אפשרות של שימוש חוזר ותברואתי. ניקיון יסודי, קרצוף רצפות, המסת שומנים אשר נמצאו על הקירות, כיריים, קרמיקות, כיורים וכל השאר. עכשיו? המטבח נראה נקי ומטופח. תריסים? חלונות? מה עליהם? למרות שהם חיצוניים, גם להם צריך להעניק את תשומת הלב, גם הם  עוברים חיטוי וניקיון באמצעות צינור מים וחומרי ניקוי ייחודיים.

לראות את התוצאה הסופית

הדירה חזרה לעצמה, יש שם מרפסת מרהיבה נטולת אבק עם כסאות גן, יש גם סלון מפונה וחדרים נטולי צעצועים עמוסים עד אפס מקום. הנה, יש מקום לעבור ויש גישה למטבח, לחדר השינה ואפילו לסלון. לאחר הניקיון החזרו הרהיטים למקומם והדירה הפכה לבית חם, מקום מתוחזק שנעים לגור בו בשנית. הבית כולו שופע אור, אור שהוסתר בגלל החושך של חוסר הסדר ששרר בדירה. זהו, עכשיו אפשר להגיד שהדירה הזו מוכנה למגורים אמיתיים.

לא יודעים מהיכן להתחיל? במשך השנים החלטתם שאתם לא בדיוק האנשים הנכונים של סדר וניקיון? יש לא מעט המעדיפים להשאיר את העבודה הזו למקצוענים. השאירו את מספר הטלפון ואנו מבחינתנו נגיע להשלים את החסר ולייצר לכם מקום מגורים מתאים ונוח.

תגובה אחת בנושא “איך אפשר לפנות דירה מבולגנת?? פינוי דירה במרכז

  1. ליטל שוורץ

    המצב אצלי בבית נורא ואיום. ואני חושבת שאילו מישהו היה מסייע בידי למצוא מקום הולם לכל חפץ, ומגדיר לי את צורת האחסון הנחה לכל דבר, לא הייתי מגיעה לכזה מצב. כרגע אני רואה מולי חפצים ועוד חפצים. מעבירה ערימות מהמיטה לשולחן וחוזר חלילה. והמצב הזה מציק לי נורא! לא טוב לי עם זה. אבל אני מרגישה שבכוחות עצמי אין לי את היכולת להשתלט על כל זה. כ איך אמיין כעת מה מכל זה מיותר ואת מה אני בכל זאת צריכה. אילו יבואו אלי לבית אנשי מקצוע ויעזרו למיין מה מכל החפצים אני צריכה וממה אני יכולה להיפטר. אני אשמח גם אם הם יעזרו לי למצוא מקום מתאים לכל חפץ שנשאר. אני בטוחה שאצליח לשמור טוב יותר על בית מאורגן ומסודר. אני הולכת על זה.

סגור לתגובות.