פינוי דירה של אח אגרן כפייתי

pinuypinuypic

אומנם ההפרעה הזו לא ממש נפוצה אך זה יכול לקרות לכל אחד. אם אח שלכם או מישהו אחר שאתם מכירים שאתם רגילים להגיע לדירתו ומשום מה תקופה מסויימת הוא לא מאפשר לכם להגיע לדירה שלו בלי סיבה שנראית לעין זה יכול להיות זה – אגרנות כפייתית.

מהי אגרנות כפייתית?

קובץ מצורף ללא כותרת 00566אגרנות כפייתית כשמה כן היא, אגירה ואיסוף של חפצים שונים, ואי יכולת לשלוט בכך. האגרן הכפייתי בדרך כלל מודע לכך והוא מתרחק חברתית כי הוא מתבייש בכך, וזו הסיבה שסביר להניח שהוא לא נותן לכם להיכנס לדירה שלו. במקרה וגיליתם בוודאות שזו הבעיה אתם חייבים לסייע לו לצאת מכך.

סיוע נפשי

קובץ מצורף ללא כותרת 00569הדבר הראשון שאתם יכולים לעשות הוא לדאוג לו לסיוע נפשי. יש לא מעט אנשים מתחום הפסיכיאטריה שעוסקים בכך ואתם יכולים לפנות אליהם, או שאתם יכולים לפנות לרשויות הרווחה לקבל סיוע. אגרנות כפייתית היא הפרעה שניתן לטפל בה וכמה שיותר מהר יותר טוב בשבילו.

פינוי הדירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00572עוד דבר מה חשוב הוא פינוי הדירה שלו. יש לא מעט חברות פינוי אך המובילים בפינוי כשמם כן הם, המובילים בתחום. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי חברה אשר היא שם דבר בתחום ועשרות מכתבי התודה שהיא קיבלה יעידו על כך.

נקיון הדירה והכנתה למגורים

קובץ מצורף ללא כותרת 00575המובילים בפינוי שי שטיקגולד לא רק מפנים את הדירה אלא גם מכינים אותה למגורים. דירה של אגרן כפייתי היא דירה שמצריכה לא מעט עבודה ופינוי וניקיון באופן עצמאי אינם אפשריים אלא על ידי חברה מקצועית שתעשה את זה. אם אתם מחפשים חברה אמינה ואיכותית שי פינוי דירה הם החברה אותה אתם מחפשים, אלו שיכינו את הדירה למגורים.

פינוי בצורה רגישה

קובץ מצורף ללא כותרת 00578המובילים בפינוי עושים את עבודתם בצורה רגישה ומקצועית. צריך לדעת איך לפנות לאגרן הכפייתי וזה מה שהחברה יודעת לעשות כבר שנים רבות. כל מה שצריך הוא לפנות אליה ולקבל פרטים נוספים, ולקבל את השירות הטוב ביותר והאיכותי ביותר, המובילים בפינוי הם החברה אותה אתם מחפשים בשבילכם.

תגובה אחת בנושא “פינוי דירה של אח אגרן כפייתי

  1. ליטל שוורץ

    גם אצלנו זו הייתה נורת ההזהרה הראשונה שנדלקה. זה התחיל בזה שהסבא לא הרשה לבוא לבקר אותו ואפילו לא הסכים להכניס אף אחד גם לא לביקור קצר. זה המשיך בזה שהוא התנתק אט אט מכולם. וכשראיתי אותו מסתובב ברחוב עם סלים ענקיים וגדושים הסתדרו לי כל הפרטים לפזל מושלם. זו פשוט האגרנות שהגיעה אליו. ההפרעה הכפייתית הזו פגעה בו. זה השפיע עליו כל כך לרעה. ואני מקווה מאוד להצליח לעזור לו לצאת מזה. הוא אדם יקר. כואב לי שהוא סובל כל כך..

סגור לתגובות.