פינוי אגרנות כפייתית – רק המובילים בפינוי

pinuypinuypic

אם אתם מחפשים פתרון לחבר או בן משפחה שזה עתה גיליתם שהוא אגרן כפייתי, ואתם רוצים לפנות לו את הדירה, אתם מבינים מהר מאוד שאתם לא יכולים לעשות את זה לבד. חברת המובילים בפינוי יעשו את העבודה לשביעות רצונכם, במהירות ובאיכות הדרושה לשם כך.

עמידה בזמנים

קובץ מצורף ללא כותרת 00491צוות המובילים בפינוי שי שטיקגולד מבצע את הפינוי במהירות ועושה את הכול בשביל לעמוד בזמנים. פינוי דירה של אגרן כפייתי מצריך להוציא אותו מהדירה למשך העבודה, ולכן העמידה בזמנים חשובה כל כך בשביל שהוא יוכל לחזור לשגרת יומו כמה שיותר מהר. הכול כמובן במקביל לטיפול נפשי.

טיפול נפשי ופינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00473בשביל לפנות דירה של אגרן כפייתי רצוי שיהיה צוות מקצועי שיטפל בהפרעה וילווה את תהליך הפינוי. חברת שי פינוי דירה משתפת פעולה עם אנשי המקצוע ובמידה ויש בקשות מיוחדות מטעמם הם מתבצעים. הכול לרווחתו של הלוקה בהפרעה שגם ככה כל הפינוי הוא בשבילו לא מעט עוגמת נפש ומצריך התמודדות בפני עצמה.

מציאת פתרונות

קובץ מצורף ללא כותרת 00428בין אם מדובר על דירה בקומה גבוהה ללא מעלית ובין אם מדובר על דירה עם פתח צר שאי אפשר דרכו להעביר חלק מן הציוד או הריהוט, המובילים בפינוי מוצאים פתרון לכך. שנים של ניסיון וציודים שונים מאפשרים לחברה להתמודד עם כל מהמורה במהלך הדרך ולסיים את העבודה כנדרש.

כיסוי ביטוחי

קובץ מצורף ללא כותרת 00404חברת המובילים בפינוי שי שטיקגולד הינה חברה שעובדת עם כל הביטוחים הרלוונטיים, הן של העובדים שלה והן של החפצים והציוד עימם היא עובדת. כך שאתה בתור לקוח יכול להיות רגוע עם הידיעה שהעובדים מקבלים את כל התנאים הראויים וכל מה שמפונה מן הבית מבוטח.

מיון החפצים

קובץ מצורף ללא כותרת 00383המובילים בפינוי מבצעים גם את עבודת המיון, עם או בלי מזמין העבודה בהתאם לבקשות. כל חפץ בעל ערך שנמצא מועבר למזמין העבודה ובעיקר כל חפץ בעל ערך סנטימנטלי מועבר ללקוח. אמינות היא נר לרגלי עובדי החברה כך שהכול מתבצע בשקיפות מלאה ולשביעות רצונו של הלקוח. הבחירה במובילים בפינוי היא הבחירה הנכונה.

תגובה אחת בנושא “פינוי אגרנות כפייתית – רק המובילים בפינוי

  1. ליטל שוורץ

    זה נכון שרק עם תמיכה נפשית זה אפשרי. כי אם לא בעצם לא עשינו כלום. רק פעלנו נגד האגרן ואחרי הכול, הוא בן משפחה שלנו והוא יקר לנו. ואנחנו לא מתכוונים להעניש אותו ולהציק לו. וזה בטוח גורם לו לצער גדול אם פועלים נגד ההפרעה הכפייתית שלו. לכן אסור לעשות פעולות דרסטיות ללא התייעצות עם מומחים. חשוב מאוד לפנות לגורם טיפולי מתחום רפואת הנפש ורק אחר כך להמשיך הלאה לקראת פינוי מקצועי של הדירה מכל החפים שנערמו ונצברו שם במשך השנים. הסיוט הזה מוכר גם לנו. אבל חייבים להתאזר בסבלנות.

סגור לתגובות.