פינוי אגרנות כפייתית על ידי המובילים בפינוי

pinuypinuypic

אם אתם צריכים שירותי פינוי ובפרט אם אתם צריכים שירותי פינוי של דירת אגרן כפייתי, המובילים בפינוי יעשו בשבילכם את העבודה בצורה האיכותית והמקצועית ביותר. שנים של ניסיון יחד עם פינוי בתים רבים של אגרנים כפייתיים הפכו את החברה למובילה בישראל, ומכתבי התודה הרבים יעידו על כך.

עמידה בזמנים שהוסכמו עם הלקוח

קובץ מצורף ללא כותרת 00452זמנים הם קודש בכל מה שקשור לעבודתה של חברת המובילים בפינוי שי שטיקגולד, וההבנה שהדייר צריך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ברורה לכולם. ולכן, החברה עושה הכול מצידה לעמוד בזמנים שהוסכמו עם הלקוח, כמובן שבהתאם לשיתוף פעולה מצד מזמין העבודה.

עבודה מקצועית

קובץ מצורף ללא כותרת 00458אם אתם מחפשים רמה מקצועית גבוהה על גבול המושלמות, שי פינוי דירה היא החברה אותה אתם מחפשים. כל פרט ופרט וכל צעד וצעד נעשים תוך חשיבה מקדימה, בשביל להצליח לפנות את הדירה מהר אך בלי לזרוק בטעות דברים חשובים. בדיוק בשביל זה מתבצע מיון איכותי ומקצועי בשיתוף הלקוח

מיון החפצים

קובץ מצורף ללא כותרת 00482כשמפנים דירה של אגרן כפייתי עלולים למצוא בדרך חפצים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי גבוה. חברת המובילים בפינוי מעדכנת את מזמין העבודה על כל פריט ופריט שנראה לה בעל ערך שנמצא בדירה, והיא עושה את המיון במקצועיות כמו גם את הפינוי שלאחריו בדרך הטובה ביותר שניתן.

פינוי למקומות מורשים

קובץ מצורף ללא כותרת 00485ומה עושים עם כל מה שמפונה? יש כמובן את מה שניתן למסור, יש כמובן את מה שניתן למכור ויש כמובן את מה שהולך לזבל. חברת המובילים בפינוי דואגים לפנות את הזבל, הריהוט או כל פריט אחר לאתרים מורשים, הכול בהתאם לחוק ובהתאם לדרישות של פקחי העירייה במקום.

ניקיון וחיטוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00446בשביל שדירה כזו תהיה ראויה למגורי אדם היא חייבת להיות נקייה ומחוטאת כמו שצריך. ניקיון הדירה מתבצע ביסודיות ואם צריך עבודות נוספות כמו חיטוי והדברה גם הם מתבצעים, הכול כמובן בהתאם למצבה של הדירה ובהתאם לדרישותיו ובקשותיו של הלקוח. בסופו של דבר הכול בשביל האגרן הכפייתי ובשביל שהוא יצליח לשקם את חייו.

תגובה אחת בנושא “פינוי אגרנות כפייתית על ידי המובילים בפינוי

  1. ליטל שוורץ

    אנחנו לא צריכים פינוי, אנחנו חייבים פנוי דחוף. אנחנו לא מסתדרים ולא מוצאים ידיים ורגליים במהומה הזו שיש אצלנו בבית. מה אפשר לעשות שלא כל אחד יכול לארגן בית ולהשתלט על כמויות של חפצים. זו הסיבה לכך שהבית שלנו נראה מבולגן כל היום. אין מקומות מוגדרים לחפצים. יש המון לכלוך וחפצים מיותרים. ומה שהכי גרוע שלוקח לנו המון זמן לאתר חפצים ופריט שמחפשים. עד שאני מצליחה לצאת מהבית, יוצאת לי הנשמה. כמעט תמיד אני מאחרת לכל מקום. אני יודעת שאם מישהו מקצועי יבוא לארגן את הבית ויעשה פה סדר המצב ישתנה. הלוואי שאצליח לשכנע את ההורים להזמין שרות כזה… סוף סוף גם אני אוכל להביא חברים הביתה.

סגור לתגובות.