מה עושים עם אגרנות כפייתית

pinuypinuypic

אגרנות כפייתית כשמה כן היא, אגירה של כל מה שיש בסביבתו של הלוקה בהפרעה, וזו הפרעה שהלוקה בה מודע אליה מה שגורם לו בדרך כלל לריחוק חברתי בגלל הבושה. אך מסתבר שיש מה לעשות במקרה כזה, ומעבר לטיפול נפשי המובילים בפינוי ישמחו לסייע בפתרון הבעיה.

מה הפתרון?

קובץ מצורף ללא כותרת 00383הפתרון הוא כפי שציינו טיפל נפשי אך לא פחות חשוב מכך צריך גם לפנות את הדירה של האגרן הכפייתי. המובילים בפינוי שי שטיקגולד מומחים בפינוי דירות כאלו מזה שנים רבות ועושים את העבודה שלהם ברגישות הדרושה ועם הנחישות המקסימלית בכדי שהלוקה בהפרעה יוכל לחזור לחיים נורמאליים כמה שיותר מהר

מה החברה עושה?

המובילים בפינוי או בשמם השני שי פינוי דירה מתמחים בפינוי כל סוגי הדירות והחללים השונים אך פינוי דירות של אגרנים כפייתיים הוא מומחיות ייחודית להם. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי שהוכשר לעבודות מעין אלו ויודע איך לגשת לאגרן הכפייתי כך שהוא ישתף פעולה עם צוות המפנה

ניקיון הדירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00386דירות רבות של אגרנים כפייתיים מגיעות למצב בו לא ניתן לגור בהן בגלל הזוהמה והלכלוך. המובילים בפינוי לא רק מפנים את הדירה מכל מה שנאגר בה אלא גם מבצעים ניקיון יסודי כך שבעל הדירה יוכל לחזור ולחיות בצורה מכובדת מה שיהיה חלק בלתי נפרד מן הטיפול שלו.

חיטוי והדברת הדירה

גם ניקיון הדירה לא תמיד מספיק בכדי שנין יהיה לחזור ולגור בה מכיוון שמזיקים רבים מוצאים את משכנם בדירות מעין אלו, המובילים בפינוי מחטאים ומדבירים את הדירה כך שאי סכנה בריאותית לגור בדירה כבעבר, והלוקה בהפרעה כמו גם משפחתו שדואגת לו יכולים לישון בשקט עם השירות שניתן להם.

יחס אישי ואדיב

קובץ מצורף ללא כותרת 00602המובילים בפינוי הם לא סתם עוד חברה אלא כזו שיודעת לתת שירות מעל ומעבר. הצוות המנהל כמו גם העובדים עצמם מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא הלקוח היחידי שלהם מה שאומר כבוד והרבה רצון טוב לסייע לו לפתור את הבעיה אליה הוא נקלע ולהחזיר את הדירה למצב תקין.

תגובה אחת בנושא “מה עושים עם אגרנות כפייתית

  1. ליטל שוורץ

    גם אנחנו מחפשים מפנה דירות עבור דירה של ידיד של המשפחה. הבית שלו נראה זוועה. אי אפשר לנשום שם בכלל, הכול דחוס שם ומלא אב. קטסטרופה אמיתית. אבל לא חלמנו שיש מי שיכול בכלל לפנות את הבית האיום והנורא הזה. אולי ננסה לשכנע את המכר שלנו לפנות לקבל יעוץ מקצועי, אולי יצליחו לשכנע אותו לערוך פינוי. הוא מסכן גדול כעת. ואנחנו רוצים מאוד לעזור לו. חבל על כל יוום שעובר עליו בצורה כזו.

סגור לתגובות.