למה חייבים לפנות דירה של אגרן כפייתי?

pinuypinuypic

יש לא מעט הפרעות נפשיות שהציבור הרחב מודע אליהן, ויש לא מעט כאלו שלא. אגרנות כפייתית היא אחת מהן אך הייחודיות שלה היא שבדרך כלל הלוקה בה דווקא כן מודע לכך שהוא בבעיה אך הוא מתבייש מהסביבה ומרבה להתרחק חברתית. פה מתחיל התפקיד שלכם.

חברים או בני משפחה

קובץ מצורף ללא כותרת 00533אם אתם חברים או בני משפחה של לוקה באגרנות כפייתית אתם חייבים לסייע לו. כל מה שנדרש מכם הוא לדאוג לו לטיפול נפשי ואתם חייבים גם לדאוג לפינוי הדירה שלו. אגרנות כפייתית היא הפרעה שאפשר להתמודד איתה אך צריך את שני אלו, ואת האחרון חייבים לעשות על ידי חברת פינוי מקצועית.

מהי חברת פינוי?

קובץ מצורף ללא כותרת 00536חברת פינוי דירה כדוגמת שי פינוי דירה היא חברה אשר השירותים שלה כשמה – פינוי דירות. חברה כזו מפנה גם דירות אחרות, משרדים, מחסנים, מרפסות וכל חלל אחר המצריך פינוי. המובילים בפינוי הם החברה המובילה בישראל זו שאתן צריכים ליצור עמה קשר בהקדם.

למה דווקא הם?

קובץ מצורף ללא כותרת 00539אם אתם מחפשים חברת פינוי מקצועית, המובילים בפינוי שי שטיקגולד הם החברה אותה אתם מחפשים. שנים של ניסיון יחד עם מאות אגרנים כפייתיים שדירתם פונתה הופכים את החברה לחברה מספר 1 בישראל וזו שמבצעת את העבודה בצורה הטובה ביותר, היסודית ביותר אך בעיקר החברה שמפנה בדרך הרגישה ביותר.

למה צריך רגישות?

קובץ מצורף ללא כותרת 00542מטבע הדברים אגרן כפייתי קשור נפשית לחפצים אותם אגר, וזו ההפרעה שהוא פיתח, וחשוב לדעת איך לגשת אליו ואיך להתנהל עימו על מנת שהוא ייתן לפנות לו את הדירה שלו. לעיתים צריך אף להגיע ל"הסכם" עימו בכדי שהוא יסכים "לשחרר" את רוב הציוד שהוא אגר.

עמידה בזמנים

קובץ מצורף ללא כותרת 00545עמידה בזמנים אף היא חשובה מאוד בשירותים מעין אלו, והמובילים בפינוי מקפידים על עמידה בזמנים הנדרשים. שנים של ניסיון מאפשרים לחברה להעריך את כמות העבודה, וכך ניתן לדעת כמה זמן הדייר ייאלץ להיעדר מביתו ולכם המשפחה והחברים ההערכה הזו מסייעת להיערך בהתאם בכדי שלכולם יהיה נוח והעבודה תתבצע.

תגובה אחת בנושא “למה חייבים לפנות דירה של אגרן כפייתי?

  1. רונית

    רק עכשיו אני מבין למה החברה הזו עזבה את העבודה והתרחקה מכולן וניתקה קשרים. אם בתחילה נפגעתי ממנה וכאב לי שככה מהר היא שוכחת חברה טובה, עכשיו אני מבינה מה עבר עליה. הרגשתי עליה שהיא מתחילה לאסוף חפצים. בהמשך היא התחילה להתרחק אט אט, עד לניתוק הסופי. כמה אני מרחמת עליה! אומללה. אולי אצור איתה קשר ואפנה אותה למומחים בתחום בריאות הנפש? ומי יודע איך הבית שלה נראה… כמה עצוב לחשוב על כך שמאדם חברותי ופורח היא הפכה להיות אגרנית מסכנה, ממש צל של עצמה.

סגור לתגובות.