התמודדות עם אגרנות כפייתית של חבר

pinuypinuypic

אם יש לכם חבר שגיליתם עליו שהוא אגרן כפייתי אתם בטח רוצים לעזור לו. הדבר הראשון שחשוב הוא קודם כל לדעת שברוב המקרים אגרנים כפייתיים מודעים לבעיה שלהם, והם מתביישים בה כך שאין צורך להתעמת איתם בשום צורה שהיא. הדבר השני הוא שהם צריכים טיפול נפשי שיכול לסייע להם.

טיפול + פינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00398בשביל שהטיפול יצליח חייבים לדאוג גם לפינוי דירתו של האגרן הכפייתי. חברת המובילים בפינוי הינה החברה המובילה בישראל שמפנה את כל סוגי החללים מכל סיבה נדרשת את המומחיות הינה פינוי דירות של אגרנים כפייתיים. לחברה צוות מיומן ומקצועי שעושה את עבודתו במהירות רבה.

עמידה בזמנים

קובץ מצורף ללא כותרת 00401בכדי שהאגרן הכפייתי יוכל לחזור לביתו ולהתחיל לשקם את עצמו, צריך לעמוד בזמנים. המובילים בפינוי שי שטיקגולד עושים את הכול בשביל לעמוד בזמנים ובשביל שהדייר בבית יוכל לחזור ולחיות חיים נורמאליים, במקביל כמובן לטיפול אותו הוא עובר. שגרה היא דבר מבורך ואצל אגרנים כפייתיים היא מבורכת עוד יותר.

הכנת הדירה למגורים

קובץ מצורף ללא כותרת 00419הצוות של שי פינוי דירה עושה את כל מה שצריך בשביל שהדירה תהיה מוכנה למגורים. בין אם מדובר על ניקיון הדירה ובין אם מדובר על חיטוי והדברה ואפילו צביעה וסיוד של הדירה – כל אלו שירותים שניתנים על ידי המובילים בפינוי, והכל בשביל מטרה אחת  – החזרת הדירה לכשירות כמה שיותר מהר.

שיתוף פעולה מלא

קובץ מצורף ללא כותרת 00437בכל מהלך העבודה מעודכן מזמין העבודה בהתקדמות שלה. מדובר על לא מעט חפצים וציוד שבחלקן יכול להיות שימוש או שהם בעלי ערך סנטימנטלי, ולכן אם נמצא דבר מה כזה מזמין העבודה מיודע והוא מחליט מה לעשות עם מה שנמצא. הכול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח

הכשרת העובדים

קובץ מצורף ללא כותרת 00443העובדים בחברת המובילים בפינוי עוברים כל הזמן הכשרות בשביל להיות עובדים טובים יותר ואיכותיים יותר. בפרט בהפרעת האגרנות הכפייתית אשר מצריכה רגישות רבה מול הלוקה בהפרעה צריך להכשיר את העובדים לכך, וכך כל הצדדים יוצאים עם הרגשה טובה והאגרן הכפייתי לא נפגע מעצם הפינוי שגם ככה הינו קשה לו.

תגובה אחת בנושא “התמודדות עם אגרנות כפייתית של חבר

  1. ליטל שוורץ

    אני חושד באחד החברים שזה מה שקורה לו עד עכשיו לא הצלחתי לשים את המיקוד על הבעיה ולזהות במה מדובר. אבל אחרונה הוא פשוט תרחק ממני ומכולם. הוא מסתובב כל היום עם סלים ענקיים. הוא משתדל שלא יראו, אבל הצלחתי להבין מה העיסוק הסודי שלו. הוא מחפש חפצים ישנים ואוגר אותם לעצמו. הוא עסוק גם הרבה בקניות וקונה המוני פריטים וחפצים. רק תסבירו לי למה הבחור הזה צריך כל הרבה בגדים וצעיפים ונעליים. הכמויות האלו הזויות. רק עכשיו כשאני קורא את המידע על האגרנות אני מבין שזו הנקודה. לפחות אדע לא לצחוק ולבוז לו. אבל אולי אוכל גם לעזור לו? אנסה אולי לכוון אותו לאתר הזה. שלפחות ידע שהוא לא יחיד במערכה הזו, ושידע גם שיש מי שיעזור לו לצאת מהסבך הזה. טוב שגיליתי את האתר הזה!

סגור לתגובות.