המובילים בפינוי – חברת הפינוי שלכם!

התמודדות עם אגרנות כפייתית אינה פשוטה ואם אתם לוקים בהפרעה אתם חייבים קודם כל לבקש סיוע מחבר או בן משפחה. יש לא מעט הפרעות נפשיות שהלוקים בהם אינם מודעים אליהם, אך מי כמוכם יודע שבמקרה זה אתם מודעים ומתביישים בכך. אך טבעי הוא הדבר שתתרחקו חברתית אך אל תתביישו לפנות לעזרה!

חברים או בני משפחה

קובץ מצורף ללא כותרת 00518אם אתם חברים או בני משפחה של אותם אלו הלוקים באגרנות כפייתית, אתם חייבים להבין שיהיה להם קשה מאוד לפנות אליכם על אף המודעות שלהם לעניין. ולכן אתם חייבים לדאוג לסיוע נפשי עבורם וחייבים לדאוג לפינוי הבית שלהם. אם אתם מחפשים חברת פינוי המובילים בפינוי הם מה שאתם מחפשים.

למה דווקא המובילים בפינוי?

קובץ מצורף ללא כותרת 00521המובילים בפינוי הם החברה הטובה ביותר בתחום. עם שנים של ניסיון אי אפשר להתווכח, ועם מאות אגרנים כפייתיים שדירותיהם פונו על די החברה גם כן. אם אתם מחפשים חברה שיודע את העבודה ואיך לגשת לאגרן הכפייתי המובילים בפינוי שי שטיקגולד היא החברה אותה אתם מחפשים.

עבודה יסודית

קובץ מצורף ללא כותרת 00524דירות של אגרנים כפייתיים מצריכות עבודה יסודית, וחברת שי פינוי דירה יעשו את העבודה במקצועיות וביסודיות רבה. כל פרט ופרט בבית יקבל יעד פינוי או שיוחלט במהלך המיון להשאירו בבית. כל העבודה מתבצעת בתיאום מלא עם מזמין העבודה ועם אנשי בריאות הנפש במידת הצורך.

יעדי פינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00527זבל המפונה מדירה של אגרן כפייתי כמו גם ריהוט שלו ובהתאם לחוקי התברואה העירוניים, לא יכול להיזרק סתם כך לרחוב. וחובה לפנות לאתרים מורשים ואת זה המובילים בפינוי עושים בהתאם לחוק וכמובן עם רצון רב לא להפריע לסובבים את הבית, לשכנים ולדיירים נוספים

ניקיון

קובץ מצורף ללא כותרת 00530כל הדירות אותן מפנים המובילים בפינוי, עוברות ניקיון יסודי. אם יש צורך אז הדירות הללו גם עוברות חיטוי והדברה הכול כמובן בהתאם למצב הדירה ובהתאם למה שסוכם עם הלקוח. בסופו של התהליך הדירה חוזרת למצב תקין, מצב בו ניתן לחיות בה בצורה ראויה והלוקה בהפרעה יכול להתחיל את השיקום שלו.

תגובה אחת בנושא “המובילים בפינוי – חברת הפינוי שלכם!

  1. שרה . כ.

    אם אתם מזדהים עם ההפרעה הזו ומרגישים היא קיימת אצלכם, אז בעצם הגעתם למקום הנכון. כי אם ההפרעה קיימת חייבים להיות מודעים אליה ולטפל בה בהקדם האפשרי. כי ככל שעובר הזמן המצב עלול להחמיר והבית נעשה עמוס ומבולגן יותר ויותר. כל יום שעובר הוא סבל נפשי לכם ולסובבים אתכם. חבל לחכות. ממליצה לפנות לטיפול מה יותר מהר. ובסוד אני מגלה, שאני לא סתם אומרת את זה. זה פשוט מנסיון. מצטערת על כל יום של עיכוב עד לפנייה לקבלת עזרה מקצועית. הנה, אני חזרתי להיות כאחד האדם.

סגור לתגובות.