הטיפול באגרנות כפייתית

pinuypinuypic

אגרנות כפייתית הינה הפרעה לא פשוטה שהלוקה בה ואלו שקרובים אליו צריכים להתמודד איתה. ניתן לקבל טיפול נפשי ולהגיע לתוצאות טובות, להקל על ההפרעה או לרפא אותה, אך מעבר לטיפול עצמו צריך גם לפנות את דירתו של הלוקה בהפרעה. המובילים בפינוי מפנים דירות של אגרנים כפייתיים כבר שנים רבות.

עבודה מהירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00428המובילים בפינוי שי שטיקגולד או בשמם השני שי פינוי דירה עושים עבודה מהירה ויסודית בשביל להחזיר את הבית של האגרן הכפייתי למצב תקין כמה שיותר מהר. החזרה של בית למצב כזה חשובה בשביל לסייע לאגרן לטפל בעצמו וללא בית נקי ומסודר יהיה לו קשה לחזור לתלם.

עבודה שקטה

קובץ מצורף ללא כותרת 00470המובילים בפינוי עושים לא רק עבודה מהירה אלא גם עבודה שקטה. בשביל לא להפריע את שגרת יומם של השכנים משתדל הצוות לעשות את העבודה כמה שיותר מהר וכמה שיותר בשקט והעובדים מונחים להתחשב בסביבה עד כמה שניתן וכמובן לעמוד בזמנים בכדי שההפרעה אם תהיה, לא תהיה ארוכה מידי.

עבודה יסודית

קובץ מצורף ללא כותרת 00590פינוי דירה על ידי המובילים בפינוי שי שטיקגולד מתבצע ביסודיות רבה כך שכל פריט בבית נבחן לאן הוא צריך ללכת. אם מדובר על פריטים יקרי ערך משפחתו של הלוקה בהפרעה מיודעת על כך ואם מדובר על פריטים בעלי ערך סנטימנטלי גם כן. הכל בידיעה ועם עדכונים שוטפים בנעשה.

עבודה נקייה

קובץ מצורף ללא כותרת 00479צוות המובילים בפינוי עושים עבודה יסודית אך משאירים אחריהם ניקיון רב. בכל מקום בו הם עובדים, אם זה בביתו של הלוקה בהפרעה כמובן ואם זה בחדר המדרגות עם הזבל או ברחוב למטה, הכול מנוקה וחוזר למצבו הקודם בשביל שאף אחד לא יופרע מהעבודה שמתבצעת.

צוות מיומן

קובץ מצורף ללא כותרת 00425הצוות של שי פינוי דירה הינו צוות מיומן עם ניסיון רב שנים ועם רזומה עשיר. הצוות עובר הכשרות בתחום הפינוי בכלל ובתחום פינוי אגרנות כפייתית בפרט, הכול בשביל שהלוקה בהפרעה ייפגע כמה שפחות ובשביל לעבור את הכול בשקט ובמהירות. רגישות ונחישות מחויבים במקרים מעין אלו והצוות עושה זאת כבר שנים רבות בצורה ראויה להערצה.

תגובה אחת בנושא “הטיפול באגרנות כפייתית

  1. ליטל שוורץ

    מומחים יכולים בהחלט לתת מענה לבעיה הזו. כי אם יש להם היכרות עם התחום הזה, והם מכירים את עולם האגרנים מקרוב. הם כבר יודעים מצד אחד איך לדבר איתם ולדבר איתם בצורה מכבדת, אך מצד שני בלי לוותר על הצורך לפעול. ואז ניתן לקדם את המטרה הלאה. לקראת פינוי יסודי של הדירה. ואם עדיין לא הצלחתם להגדיר את בן המשפחה שלכם כאגרן כפייתי ולא ידעתם מה יש לו עם כל החפצים שהוא סוחב וקונה ללא הרף, אז כדאי לבדוק את זה. כי לאחר אבחון דוייק, תמיד קל יותר לטפל ולקדם את הפתרון לבעיה. תבינו, בסך הכול, גם הוא בעצמו סובל.

סגור לתגובות.