איך מתמודדים עם אגרנות כפייתית?

pinuypinuypic

אגרנות כפייתית היא לא הפרעה פשוטה, והמתמודדים איתה עוברים חוויה קשה מכיוון שהם לא רק לוקים בהפרעה אלא גם מודעים אליה ומתביישים בה. הדרך לפתרון הבעיה חייב לעבור כמובן דרך טיפול של אנשי מקצוע אך לא פחות חשוב מכך זה לפנות את דירתו של הלוקה בהפרעה.

פינוי דירה – רק המובילים בפינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00425המובילים בפינוי מפנים דירות וחללים שונים בהתאם לצורך אך פינוי דירות של אגרנים כפייתיים זו המומחיות שלהם. פינוי דירה של אגרן כפייתי הוא לא פרוייקט פשוט, והצוות של שי פינוי דירה יודע איך לעשות את זה ברגישות ובנחישות הדרושה בשביל לסיים את העבודה במהירות.

פתרון לכל בעיה

קובץ מצורף ללא כותרת 00641בין אם מדובר על בית המצריך מנוף בשביל להוריד ממנו כל ציוד שהוא ובין אם יש כל בעיה אחרת, המובילים בפינוי שי שטיקגולד יודעים לבצע את העבודה ומוצאים פתרון לכל בעיה. שנים של ניסיון יחד עם לקוחות רבים מרוצים הפכו אותם למובילים בתחומם ולמבוקשים לביצוע עבודות כאלו.

ניקיון וחיטוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00440המובילים בפינוי לא רק מפנים את דירתו של האגרן הכפייתי אלא גם מנקים את הדירה ואם יש צורך אז גם מחטאים ומדבירים אותה. דירות של אגרנים כפייתיים נמצאות בדרך כלל במצב נוראי, וחשוב שמי שמנקה ומכין אותם למגורים יהיה איש מקצוע רצינו ואיכותי, כזה שיודע איך לעשות את העבודה.

רגישות לחולה

קובץ מצורף ללא כותרת 00674פינוי דירה של אגרן כפייתי היא לא פשוטה מכיוון שהלוקה בהפרעה קשור בעבותות של נפש לחפצים שלו, ולכן מי שבא לפנות לו אותם חייב להיות רגיש מאוד. צוות המובילים בפינוי עובד עם כל הרגש המתבקש ומשתדל לשתף פעולה עד כמה שניתן עם החולה בשביל להקל עליו עד כמה שניתן

עמידה בזמנים

קובץ מצורף ללא כותרת 00407בשביל לפנות דירה של אגרן כפייתי צריך למצוא לו פתרון לכמה ימים בכדי שניתן יהיה לבצע את העבודה, ולכן עמידה בזמנים מצד חברת הפינוי חשובה מאוד. צוות המובילים בפינוי עושה כל שביכולתו לעמוד בזמנים ומסיים את העבודה בזמן לשביעות רצונו של הלקוח שצריך לחזור לביתו במהירות.

תגובה אחת בנושא “איך מתמודדים עם אגרנות כפייתית?

  1. ליטל שוורץ

    שמענו ממישהו ששכר את שירותיו של שי וכל הצוות, שהוא הצליח לבצע את פעולת הפינוי בצורה מאוד מוצלחת. זאת אומרת, ממש הצליחו בצורה מקצועית ממש לרתום גם את האגרן הכפייתי בעצמו לעשייה, הוא בעצמו פעל יחד איתם. מסתבר שהוא קיבל קודם לכן תמיכה נפשית ואולי אפילו טיפול תרופתי כדי שהוא יוכל להתגבר על הדחף הנורא הזה שהוביל אותו בשנים האחרונות לאגירה. אבל לאחר תהליך ממושך והרבה סבלנות. הם הצליחו בסופו של דבר. זה אומר שעם טיפול נפשי ועם הבנה מצד המפנים אפשר לעשות את זה. בהצלחה!

סגור לתגובות.