אגרנות כפייתית – קודם כל לפנות

pinuypinuypic

אם יש לכם חבר או בן משפחה שבזמן האחרון לא מאפשר לכם משום מה להיכנס לביתו, זה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה. הפרעת האגרנות הכפייתית היא אומנם לא נפוצה ורבים לא מכירים אותה, אך יכול מאוד להיות שהחבר או בן המשפחה סובל ממנה ואתם חייבים לסייע לו.

סימנים להפרעה

קובץ מצורף ללא כותרת 00548יש לא מעט סימנים אך אנו נמנה כאן את העיקריים שבהם. קודם כל ריחוק חברתי כפי שציינו, לאחר מכן אגירה מאסיבית של מזון קנוי, שמירה על חפצים שכבר אין להם ערך או שאים בהם שימוש, ובמקרים הקשים יותר איסוף של אשפה מפחי הזבל והכנסתה הביתה.

איך עוזרים?

קובץ מצורף ללא כותרת 00551אגרן כזה צריך כמובן סיוע נפשי בראש ובראשונה, אך אם הוא יהיה בטיפול נפשי והבית שלו עדיין ייראה כמו שהוא נראה לא ייעשה בזה כלום. ולכן, צריך לפנות את הבית שלו וצריך שזה יתבצע על ידי חברה מקצועית. המובילים בפינוי כשמם כן הם, החברה המובילה בישראל, חברה עם ניסיון של שנים.

למה דווקא הם?

קובץ מצורף ללא כותרת 00554המובילים בפינוי שי שטיקגולד הינם המובילים התחום ואת שמם הם קנו להם לאחר מאות לקוחות שהם פינו את דירתם. המובילים בפינוי יודעים לעשות את העבודה בשקט ובנחישות, אך לא פחות חשוב מכך עם הרגישות הדרושה במקרים מעין אלו על מנת שהלוקה בהפרעה לא ייפגע מכך.

איך זה מתבצע?

קובץ מצורף ללא כותרת 00557בחלק מן המקרים יש צורך להגיע ל"עסקה" עם האגרן הכפייתי מה שאומר שצריך לאפשר לו להשאיר אצלו כמה חפצים ובתמורה הוא יאפשר את הפינוי כולו. רק חברה מקצועית יודעת איך לעשות את זה בצורה נכונה והמובילים בפינוי הם החברה שיודעת לעשות את זה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

ניקיון הדירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00560דירה של אגרן כפייתי צריך גם לנקות בכדי להחזיר אותה למצבה המקורי ובכדי שניתן יהיה לגור בה בצורה נאותה. המובילים בפינוי מנקים את הדירות שהם מפנים כמו גם מחטאים אותן ומדבירים אותן, הכול בשביל שניתן יהיה לחזור לדיר כמה שיותר מהר והאגרן יוכל לחזור לשגרה מלאה תוך זמן קצר.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית – קודם כל לפנות

  1. יוספה, ל

    אני הרבה מנסה לחשוב ולשבור את הראש מה מחביאה החברה שלי בבית. היא פשוט מתחמקת וגם כשאני דפקתי אצלה בבית כמו שהייתי רגילה לעשות בעבר, היא פתחה סדק צר ואמרה לי לחכות למטה והיא כבר יורדת. בתחילה התבדחתי איתה על כך אבל ראיתי שהנושא הזה לא נוח לה. אולי זה מה שקורה אצלה בבית? אם כן, אני חייבת לצאת לפעולה ולדאוג לה למענה ולמי שיוכל להגיש לה עזרה נפשית ויעזור לה לצאת מהבעיה שלה. חיים בצל הפרעה כפייתית אינם חיים פשוטים כלל. אני אעזור לה לצאת מזה!

סגור לתגובות.