אגרנות כפייתית – פינוי

pinuypinuypic

אם מישהו מהקרובים אליכם סובל מאגרנות כפייתית אתם חייבים להפנות אותו לטיפול נפשי. אך יחד עם זאת אתם חייבים גם לפנות לו את הדירה שלו, ואת זה אתם יכולים לעשות בעזרת המובילים בפינוי. איכות, מקצועיות ושירות לקוחות מצוין הם נר לרגליהם והם המומחים בישראל בתחום פינוי דירות.

שירות אישי

קובץ מצורף ללא כותרת 00464אגרנות כפייתית היא בטח לא נעימה למי שסובל ממנה, אך גם לקרובים זה לא פשוט. בשביל לפנות את הדירה של האגרן ולהתחיל בשיקום שלו צריך חברה שמכירה ויודעת את הקשיים בעניין זה והמובילים בפינוי שי שטיקגולד הם אלו שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. שי פינוי דירה הינה החברה המומחית בתחום.

הכנה למגורים

קובץ מצורף ללא כותרת 00467דירה של אגרן כפייתי היא דירה שצריך קודם כל לפנות אותה אך בדרך כלל היא במצב בעייתי מאוד, מלוכלכת מאוד ומצריכה עבודה יסודית. המובילים בפינוי מנקים את הדירות הללו, מחטאים אותן ומכינים אותן למגורים כך שהלוקה בהפרעה יוכל לאט לאט לחזור לחיים נורמאליים

לא על חשבון טיפול!

קובץ מצורף ללא כותרת 00488אומנם פינוי הדירה של האגרן הוא צעד מתחייב בכדי שהוא יוכל לפתוח דף חדש בחייו ובשביל שכל החפצים לא יהיו מול עיניו, אך אין זה במקום טיפול של אנשי מקצוע בתחום. טיפול נפשי יחד עם פתיחת דף חדש ופינוי הדירה הם אלו שיסייעו לו לצאת מהמצב אליו הוא נקלע.

רגישות

קובץ מצורף ללא כותרת 00494המובילים בפינוי יודעים לפנות בתים של אגרנים כפייתיים אך יודעים גם איך לגשת אליהם. בגלל הקשר הנפשי שהם פיתחו עם החפצים אותם אגרו יש לעיתים צורך לגשת אליהם בעדינות ולבקש את רשותם לפנות את הדירה בתמורה למספר חפצים שיישארו בידיהם. שי פינוי דירה היא חברה עם ניסיון כה רב בתחום, ניסיון שמאפשר לה לבצע את הפינויים הללו ללא כל הפרעה.

אמינות ומקצועיות

קובץ מצורף ללא כותרת 00500אמינות ומקצועיות אלו שני ערכים שהינם נר לרגלי עובדי החברה, ושירות לקוחות מצוין הוא גם כן ערך שמשתדלים לשמור עליו. אם אתם מחפשים פינוי מקצועי של דירת אגרן כפייתי אתם במקום הנכון – המובילים בפינוי הם החברה הדרושה בשבילכם.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית – פינוי

  1. ליטל שוורץ

    איך יודעים למי להפנות? לאיזה מטפל נפשי? כי האגרן שאני מכיר נמצא במצב כזה רגיש. איך אפשר לדעת איזה מטפל יצליח ליצור אתו קשר טוב ובונה. איך נדע אם הוא מקצועי מספיק, ושבאמת יש לו את הכלים לעזור לו ולהוציא אותו ממעגל האגרנות? כרגע המצב נורא ואיום. מנסים לכנע אותו לפנות לטיפול וכל כך מקווים להצליח… כי אי אפשר לחיות בבית הזה במצב הנוכחי שלו. זה נורא ואיום. אז אנחנו מחפשים כל דרך כדי להציל את המצב ולהושיע אותו ממצב הביש שלו.

סגור לתגובות.