אגרנות כפייתית מה היא?

pinuypinuypic

אגרנות כפייתית נחשבת תת הפרעה אובססיבית, והיא מתבטאת בעיקר באגירה ואיסוף של כל מה שעובר תחת ידיו של הלוקה בהפרעה. אגרנות כפייתית כשמה כן היא, לא נשלטת אך הלוקה בהפרעה מודע אליה בדרך כלל מה שגורם לו להתבייש ולהיות מרוחק חברתית מאנשים אחרים מסביבו בכדי שלא יגלו את ההפרעה.

מה עושים?

קובץ מצורף ללא כותרת 00503אם יש לכם חבר או בן משפחה שלוקה באגרנות כפייתית, יש שני דברים שעליכם לעשות. האחד, לפנות לטיפול מקצועי, מה שאומר ללכת לאיש מקצוע מתחום בריאות הנפש שיסייע לכם. שנית, עליכם לדאוג לפינוי הדירה שלו שמלאה מן הסתם עד אפס מקום בחפצים.

מי מפנה?

קובץ מצורף ללא כותרת 00506יש לא מעט חברות פינוי אך המובילים בפינוי הם המומחים התחום. המובילים בפינוי שי שטיקגולד הינם החברה הטובה בישראל והיא מעסיקה עובדים מסורים אשר מבצעים את עבודתם בנאמנות ובמסירות ולא פחות חשוב מכך ברגישות אל מול הלוקה בהפרעה שגם ככה כל העניין קשה לו עד מאוד וצריך לדעת איך לגשת אליו ולסייע לו.

למה דווקא המובילים בפינוי?

קובץ מצורף ללא כותרת 00509המובילים בפינוי או בשמם השני שי פינוי דירה הינם חברה שקיימת כבר שנים רבות בשוק. החברה עוסקת בפינויים של חללים שונים מהם בתים, משרדים, מחסנים וכדומה אך המומחיות העיקרית שלהם היא פינוי שירות של אגרנים כפייתיים. אם אתם מחפשים חברה מקצועית ושירות מצוין אתם צריכים את שירותיה של חברת המובילים בפינוי.

מה לגבי ניקיון?

קובץ מצורף ללא כותרת 00512ניקיון הדירה והכנתה למגורים אף הם מבוצעים על ידי עובדי חברת שי פינוי דירה. העובדים מונחים לנקות את הבית ביסודיות ואם צריך אז גם לחטא ולהדביר כך שהבית יהיה מוכן למגורים כחלק מהטיפול הכולל באגרן הכפייתי.

מאות לקוחות מרוצים

קובץ מצורף ללא כותרת 00515במהלך השנים שירתה חברת המובילים בפינוי מאות לקוחות רציניים ועשרות מכתבי התודה הם שיעידו על כך. שנים של ניסיון יחד עם יידע ייחודי ומוטיבציה גבוהה כמו גם שירות לקוחות מצוין הם המתכון לחברה מקצועית כזו שאתל צריכים בשביל בן המשפחה או החברה שלכם. אז קדימה למה אתם מחכים? המובילים בפינוי היא החברה אותה אתם מחפשים.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית מה היא?

  1. ליטל שוורץ

    טוב לשמוע סוף סוף מה זו האגרנות הזו! עד היום ידעתי שלדוד שלי יש בעיה. לא הבנתי מהי. רק ידעתי שהוא נראה מוזנח ומסכן, ושגם הבית שלו במצב קטסטרופלי. הוא לא מכניס אנשים לבית אף פעם, יש לו במה להתבייש. פעם הצצתי בגניבה לתוך הבית בלי שהוא ישים לך לכך והזדעזעתי עמוקות. הבית נראה נורא ואיום! המון חפצים. והכל מפוזר ומבולגן. לא הבנתי עד עכשיו מה עובר עליו ולמה הבית צריך כך להראות. אבל עכשיו אני מבין ומתמלא עליו רחמם. הוא פשוט לא אשם. הוא חייב להגיע לטיפול ולקבל שרות של פינוי דירה. הלוואי שמישהו יעשה את זה עבורו בקרוב. הלוואי!

סגור לתגובות.