אגרנות כפייתית ופינוי דירה

pinuypinuypic

אם זה עתה גיליתם על חבר קרוב או בן משפחה שהוא סובל מאגרנות כפייתית, הפרעה שרבים אל מודעים אליה, אתם בטח רוצים לעזור לו. טיפול נפשי יכול בהחלט לסייע אך יחד עם זאת גם פינוי הדירה שלו מחויב במציאות. המובילים בפינוי דירה הם הכתובת לעבודות מעין אלו.

חברה ותיקה

קובץ מצורף ללא כותרת 00407המובילים בפינוי שי שטיקגולד הינם חברה רצינית ומקצועית שקיימת בשוק כבר שנים רבות והתמחותה היא פינוי דירות של אגרנים כפייתיים. שי פינוי דירה הינה החברה המובילה בישראל ומאות הלקוחות שעבדו איתה במהלך השנים יעידו על רמה מקצועית גבוהה יחד עם אדיבות ושירות לקוחות שלא רואים כל יום.

חברה אמינה

קובץ מצורף ללא כותרת 00476כשמתעסקים בחפצים ובציוד של מישהו אחר צריך להיות עם רמת אמינות גבוהה מאוד וצריך לטעת בטחון בליבו של מזמין העבודה. צוות המובילים בפינוי הינו צוות אמין ואיכותי המורכב מעובדים בעלי ניסיון רב, ומכאלה שהקשר האישי ושירות הלקוחות הוא חלק מהם. לא לחינם הם  קצרו שבחים רבים במהלך שנות עבודתם.

ניקיון הדירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00656צוות המובילים בפינוי לא רק מפנים את דירתו של האגרן הכפייתי אלא גם מנקים אותה ולעיתים אף מחטאים ומדבירים אותה בהתאם לצורך כמובן. בשביל לנקות דירה של אגרן כפייתי צריך לא מעט כוחות נפשיים בגלל מצב הדירה והמובילים בפינוי עושים זאת במקצועיות רבה ובמהירות מדהימה.

הכנת הדירה

קובץ מצורף ללא כותרת 00455דירה של אגרן כפייתי היא דירה שצריכה לא רק להיות מפונה ונקייה אלא גם כזו שצריכה להיות מוכנה למגורים על כל המשתמע מכך. גם אם צריך לצבוע או לשפץ או לעשות כל עבודה אחרת אשר תכשיר את הדירה למגורים הצוות מבצע זאת, וכל בעיה מוצאת פתרון – הכול לטובתו של הלקוח.

עבודה שקטה

קובץ מצורף ללא כותרת 00563כחלק מהרצון לתת שירות לקוחות מצוין, צוות המובילים בפינוי מבין שיש גם שכנים ואנשים נוספים מסביב לדירתו של האגרן הכפייתי, ונעשה מאמץ אדיר לבצע את העבודה בשקט ובלי להפריע לאף אחד. שי פינוי דירה מוצאת גם את כל הפתרונות הטכניים במידת הצורך אם זה מנוף או כל דבר אחר שצריך.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית ופינוי דירה

  1. ליטל שוורץ

    סבא שלי לא רוצה בכלל שנסתכל עליו. הוא חי את החיים שלו לעצמו בתוך הדירה הדחוסה שלו. מתי שאני רואה אותו הוא משתעל ונגרר עם סלים ענקיים גדושים בכל מיני. הוא ממש לא רוצה שישימו את האצבע על הנקודה. הוא יודע שברגע שיתחילו לנבור לו, החיים שלו ישתנו והוא חושש מזה. אמנם לא נראה שהוא מאושר כרגע, אבל כל אחד פוחד משינויים. במיוחד אם מדובר בבן אדם מבוגר, ועוד כזה עם בעייה נפשית עמוקה. אבל אני בטוחה שיום יבוא ומישהו ירחם עליו ויצליח להפנות אותו, או עדיף, לפנות איתו לגורמים המתאימים לצורך קבלת טיפול נפשי אמיתי. מקווה מאוד ומקווים כל בני המשפחה שגם הבית יעבור פינוי. והוא יוכל לחיות כמו בן אדם.

סגור לתגובות.