אגרנות כפייתית והטיפול בה

pinuypinuypic

לגלות על בן משפחה או חבר קרוב שהוא סובל מאגרנות כפייתית זה לא פשוט. אך יחד עם זאת ניתן לטפל בבעיה הן בפן הנפשי והן בפן הטכני, ובכל מה שקשור לפן הטכני המובילים בפנוי יוכלו לסייע. עם צוות מקצועי וניסיון כזה אין להם באמת מתחרים בתחום הפינוי.

ותק וניסיון

קובץ מצורף ללא כותרת 00425המובילים בפינוי של שטיקגולד הינם החברה בעלת הותק הרב ביותר והניסיון המשמעותי ביותר בדירות של אגרנים כפייתיים. שי פינוי דירה (המובילים בפינוי) קיימים כבר שנים רבות ומאות הדירות שכבר פינו הפכו אותם למקצועיים ביותר בתחום בישראל. כל מה שצריך הוא לפנות אליהם ולקבל מענה מהיר ואיכותי ואנשי מקצוע מעולים.

מיון החפצים

קובץ מצורף ללא כותרת 00473עוד לפני פינוי הדירה המיון הוא השלב החשוב ביותר, השלב בו ייקבע מה יישמר או יימכר ומה ילך לזבל. צוות המובילים בפינוי שי שטיקגולד מבצעים מיון מהיר ואיכותי, ומעדכנים את מזמין העבודה על כל חפץ בעל ערך כספי או סנטימנטלי שנמצא במהלך המיון וביחד מגיעים להחלטה מה לעשות עם החפץ.

יום הפינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00434ביום הפינוי מגיע הצוות עם כל האמצעים שברשותו בשביל לפנות את הדירה. הכוונה היא לפנות את הדירה כמה שיותר מהר מבלי להפריע לתושבים, הצוות עושה את הכול על מנת שהעבודה אכן תתנהל כך. בסיום העבודה נזרק כל הזבל כך שלמזין העבודה לא נשארת עבודה.

פינויים מורכבים

קובץ מצורף ללא כותרת 00431גם בדירות שהפינוי מהן מורכב יש פתרונות בחברת הובילים בפינוי. לחברה מנופים וכלים שונים נוספים אשר מסייעים בהתמודדות עם כל בעיה ומביאים לפתרון מהיר עד כמה שניתן. צוות העובדים יכול לפנות כל ציוד בכל משקל שהוא בין אם פינוי פיזי ובין אם זה פינוי על ידי מנוף.

דירה נקייה ומצוחצחת

קובץ מצורף ללא כותרת 00611צוות המובילים בפינוי דואג השאיר את הדירה נקייה ומצוחצחת כך שניתן לחזור ולגור בה מיד לאחר סיום העבודה. כל עבודה נלווית כמו חיטוי והדברה, צביעה או שיפוצים נעשים גם כן על ידי החברה כך שהלוקה בהפרעה יכול חזור לשגרת חיים מלאה בליווי כמובן של צוות מיומן מתחום בריאות הנפש.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית והטיפול בה

  1. ליטל שוורץ

    היי, חשבתי שאני יחידה שמסתירה כזה סיפור! כל כך לא נעים לדבר על זה. אבל גם אצל ההורים שלי המצב בבית נורא ואיום. לא תאמינו כמה בקבוקים יושבים אצלם בבית. כל כך הרבה סויגם וגדלים. אבל הלכלוך נורא ואיום. כבר שנים לא הכנסתי חברה הביתה. זה פשוט בלתי אפשרי. אבל מעבר לכך, גם ביום יום קשה לי מאוד מאוד! אני בקושי מצליחה לשמור על הניקיון ועל הארגון של עצמי. בקושי מכבסים בבית ואין ארונות מאורגנים. חדר האמבטיה תמיד מלא בכל מיני דברים, כך שבקושי אפשר להתקלח. רק חסר לי שמישהו שמכיר אותי יקרא את מה שאני כותבת כאן… כי בדרך כלל אני ממש לא מדברת על זה. זו בושה גדולה אין כדוגמתה! אבל אם יש אפשרות לצאת מזה זה ממש מנחם אותי! הלוואי שגם אנחנו נצליח לחזור לחיות חיים נורמליים. די! נמאס לי כבר….

סגור לתגובות.