אגרנות כפייתית במשפחה

pinuypinuypic

הופתעתם לגלות שבן משפחה שלכם לוקה באגרנות כפייתית? הילד לא מוכן להודות אבל הוא לוקה בהפרעה? הבית של האבא או האימא מלאים עד אפס מקום? אל דאגה, המובילים בפינוי או בשמם השני שי פינוי דירה יסייעו לכם בפן הטכני. כל מה שצריך הוא טיפול נפשי ופינוי של הדירה.

מי הם המובילים בפינוי?

קובץ מצורף ללא כותרת 00425המובילים בפינוי שי שטיקגולד הינם חברת פינוי עם המון אמביציה ומוטיבציה לסייע לאנשים שסובלים מההפרעה, והם אומנם מתפרנסים עם זה אך עושים את עבודתם נאמנה הרבה מעבר לפרנסה. לחברה צוות עובדים מיומן שמגיע לכל מקום אליו הוא מתבקש, ומשאיר אחריו דירות במצב מצוין כמו בעבר.

מי הצוות?

קובץ מצורף ללא כותרת 00449צוות המובילים בפינוי הינו צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ובשביל לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. צוות המובילים בפינוי מתמחה בכל סוגי הפינויים אך פינוי אגרנות כפייתית הינו המומחיות הגדולה של עובדי החברה, והם תמיד שמחים לסייע למי שזקוק לפינוי.

איך מתבצע הפינוי?

קובץ מצורף ללא כותרת 00647הפינוי מתחיל כמובן בפגישה והבנה מה הוא היקף העבודה, ולאחר מכן נסגרים הפרטים הקטנים. מה ייעשה עם הציוד המפונה? לאיפה יועבר הריהוט, לאיפה יועבר הזבל וכדומה. כל מהלך העבדה מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שמקשיב לכם ומשתדל להיות שם בשבילכם.

ליווי נפשי בפינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00413פינוי דירה של אגרן כפייתי כדאי שיתבצע תוך ליווי נפשי מקצועי, צוות המובילים בפינוי שי שטיקגולד משתפים פעולה עם צוותי בריאות הנפש שמגיעים כדי לסייע ושמחים תמיד לקבל מהם טיפים על מנת שיוכלו להקל עוד יותר על הלוקה בהפרעה שהפינוי כמובן אינו פשוט בשבילו.

ניקיון וחיטוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00497צוות המובילים בפינוי דואג לנקות את כל מה שיש בבית ולהחזיר את הדירה למצב בו בן אנוש יוכל לגור בה בכבוד. לעיתים נדרשים אף חיטוי והדברה וגם לזה צוות המובילים בפינוי דואגים, ועושים את עבודת על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח שלהם, תוך רגישות מקסימלית שנדרשת.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית במשפחה

  1. ליטל שוורץ

    אבל איך זה אפשרי בכלל. כל החפצים של המכר הזה קרובים לליבו כל כך. הם ממש חלק ממנו. הוא לא מוכן לשמוע על השלכה של חפץ אחד אפילו. לכן קשה לנו לדמיין פינוי כללי של כל הדירה. קשה להאמין שיום אחד הוא יסכים לזרוק את כל הכמות הענקית הזו ולהיפרד ממנה זה נראה שאלו החיים שלו. הוא ממשיך לאסוף ולאגור. ואנחנו ךפעמים מרגישים שאפשר להשתגע מזה. אבל לא עושים כלום. רק חסר לנו שהוא יכעס עלינו ויתפרץ. זה לא נעים לומר, אבל זה נראה שהחפצים שלו חשובים בעיניו יותר מכל האנשים בעולם והקשר שלו איתם.

סגור לתגובות.