אגרנות כפייתית אצל בן משפחה

pinuypinuypic

זה מתחיל בהלם מוחלט כשרואים בפעם הראשונה את דירתו של בן המשפחה, ולא מבינים למה הוא עושה את זה. שיטוט קצר באינטרנט או התייעצות עם איש מקצוע מבהירים – הוא סובל מאגרנות כפייתית. אך אל דאגה ניתן לטפל בזה, ומעבר לכך צריך גם פינוי של הדירה שלו.

פינוי דירה של בן משפחה – רק המובילים בפינוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00434אם זה עתה גיליתם בן משפחה שסובל מאגרנות כפייתית, אתם רוצים מן הסתם לסייע לו. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לייעוץ נפשי מקצועי, ובד בבד לפנות לחברת פינוי דירות. חברת הפינוי המובילה בישראל הינה המובילים בפינוי שעושים את עבודתם נאמנה כבר שנים רבות

יחס אישי

קובץ מצורף ללא כותרת 00473אם תפנו למובילים בפינוי שי שטיקגולד, תקבלו קודם כל יחס אישי וחם. ההבנה של מצבכם והרצון לסייע הם אלו שמובילים את החברה, והצוות מוכשר קודם כל לתת מענה אנושי ראוי. שי פינוי דירה היא חברה עם חזון ארוך טווח וחלק מהחזון הזה הוא לקוחות רבים מרוצים.

עבודה מקצועית

קובץ מצורף ללא כותרת 00389עם ניסיון אי אפשר להתווכח ועבודה מקצועית היא מה שעושים בחברת המובילים בפינוי. שנים של עבודה מול אגרנים כפייתיים הפכו את החברה למובילה בישראל והעבודה מתבצעת במקצועיות הדרושה לשם כך. מספר הלקוחות כמו גם מכתבי התודה הרבים הם שיעידו על טיב החברה ובעיקר על טיב העבודה שהיא מבצעת

פתרון לכל בעיה

קובץ מצורף ללא כותרת 00392בין אם מדובר על בניין רב קומות ובין אם מדובר על דירה ללא גישה, אצל המובילים בפינוי יש פתרון לכל דבר. מנופים או כל כלי אחר שנדרש מגיע במהירות, והעבודה לא מתעכבת אף רגע, הכול במטרה לעמוד בזמנים שסוכמו בין שני הצדדים.

ניקיון וחיטוי

קובץ מצורף ללא כותרת 00395כל מה שצריך לעשות בדירה בשביל להכשיר אותה למגורים מתבצע על ידי המובילים בפינוי. בין אם זה ניקיון, חיטוי, הדברה, צביעה או כל עבודה אחרת שנדרשת, בשביל שהדייר בדירה יוכל לחזור לשגרה לאט לאט ובשביל שניתן יהיה לטפל בו באופן ראוי ובכדי שהוא יחלים מהמחלה שבה לקה ויתחיל חיים חדשים ודף חדש.

תגובה אחת בנושא “אגרנות כפייתית אצל בן משפחה

  1. ליטל שוורץ

    בדירה של סבא יש המון לכלוך. אני בטוחה שמלבד הפינוי של החפצים יהיה צורך בצע עבודת ניקיון רצינית. זה אמור לכלול ניקוי של פסולת וגם של אבק, קורי עכביש וכתמי חלודה ועובש. הבית מוזנח כבר תקוה ארוכה כל כך והייתה לכולנו תקופה איומה. כולנו ידענו שלא טוב לסבא. שמשהו לא טוב קורה בבית שלו. סוף סוף אנחנו מתקרבים לסוף טוב לכל הסיפור. סבא מקבל טיפול נפשי הולם והוא מוכן לקראת פינוי כללי. כולנו נושמים לרווחה ומעודדים את סבא לעשות את הצעד הזה. אנחנו בטוחים שהוא יקבל מכם הרבה תמיכה ועידוד. ושכל הפינוי שתבצעו יעשה בצורה נעימה ובגישה חיובית ומעודדת.

סגור לתגובות.