פינוי דירת אספנית בשמים ברעננה

pinuypinuypic

התרחיש היותר עצוב הוא שאנשים אוגרים דברים ולא מודעים לכך. למשל, בשמים הם אהבת הנשים ומכאן שיש נשים שאוגרות בשמים ובקבוקי בושם ישנים למכביר. לא משנה שאי אפשר לנוע בבית, לא משנה שהכול כבר כל כך לחוץ ובלתי אפשרי, הן מבחינתן "אוהבות את הבשמים שלהן". הסיפור המסופר כאן מכוון לאם ובת המתגוררות בדירת מגורים משותפת. האם בתקופת ה45 לחייה התגרשה ונותרה ללא מערכת יחסים, הפיצוי הגדול שלה היה שימוש בבשמים וכמה שיותר. "ידידה הטוב ביותר של  האישה הוא יהלומים" ומאידך, אצל כמה מהן, שידן אינה משגת, תופס עניין הבשמים מקום גדול יותר. הילדה הזו של הגברת, כל כך התביישה בסיפור, היא העדיפה שלא להזמין חברות אליה למרות שאימה שאלה לפשר הדבר כמה וכמה פעמים. בשמים בכל מקום, בקבוקים מפוזרים למכביר ולא משנה שהם ריקים וחסרי שימוש. הבת מבחינתה חשה רגשות אשם לקחת מאימה את הדבר  האהוב, מה שמפצה אותה, "בשמים וכמה שיותר". פעם, היה לה חלום שאימא שלה תפסיק לאגור, שתצא, תבלה, תכיר אנשים חדשים ורק שלא תאגור יותר בקבוקי בושם חסרי תכלית.

להגיע לאדם הנכון בזמן הנכון

כאשר הגיע אל מפנה מקצועי, היא בחנה אותו על פי אמינותו וחיוכו. הוא שידר לה שלא משנה מה יהיה, המצב של אימה לא כזה גרוע. התחושה הזו שמישהו ניגש אליך ואומר לך, "המצב לא  כזה גרוע" נוטע בך תקווה וכך גם הגברת הקטנה שהגיע בסך הכול בכדי לברור תועלות של מפנה אחד ביחס לאחר. אמינותו של המפנה ויכולת העידוד שלו הקלה עליה, היא כמו ראתה את אימה מסלקת את בקבוקי הבשמים הישנים לטובת חדשים ומפנה את החיים לדבר האמיתי כמה שיותר מהר. זהו, מכאן היא שוכנעה, לאחר שסייר המפנה בבית, הוא הבין מה עליו לעשות, עכשיו מה שנשאר הוא רק לצור את קשר העין הנכון עם "הגברת שאוהבת בשמים".

לקרוא בין השורות – מילים קטנות גדולות

לא היה שם עניין של חשש מכיוון שהכול היה מעוגן בהסכם פשוט המעיד על אמינות, על זמני עבודה ידועים מראש ובעיקר זמן לסיום עבודה. כמו בכל דבר, כשיש התחלה וסוף, אפשר בקלות לראות את החלום מנפנף מרחוק, עוד רגע, גם אימה תהיה חלק מאותם האנשים אשר השאירו את בעיית האיסוף מאחור. עלויות בהתאם למה שצריך לבצע בפועל, על פי הזמנת האנשים שצריכים להיות במקום וכמובן כל השינוע שהוא חלק ממכלול של עלות. המילים הקטנות יכולות להפוך גדולות אלא אם קוראים אותן נכון ואז משתנים כללי המשחק. אנשים שמספקים חוזה וגם עומדים מאחרי כל מילה ומילה כבר במעמד הכתיבה.

לפנות מא' ועד ת'

בוקר אחד, התייצבות של קבוצת אנשים מחויכת, לא משנה מה קרה ומה יקרה, החיוך תמיד שם והוא לא קשור למלאכת הפינוי. שקיות גדולות, מיון על פי מה שנדרש, ליווי צמוד של הבת והאם יחד, צעד אחר צעד, יש זמן אף אחד לא בורח מכאן. סילוק הבקבוקים הריקים לאשפה והנה, כבר רואים שאפשר לפלס את הדרך בבית אל כל חדר וחדר. שלב של קצת ניקיון ואפילו שיפוץ ואז, לשבת שם שבוע אחרי ולהגיד, "מי היה מאמין שכך נראו הדברים דקה לפני".

החיים שאחרי הפינוי והחיים שלפני, שבוע שלם שנראה כמו נצח נשכח ונסלח- עכשיו זה הזמן לחיות את החיים האמיתיים. השאירו פרטיכם האישיים באתר ונשמח לספק לכם את כל סודות הפינוי המקצועי.