סילוק ניירת במסגרת פינוי בית של אגרן

pinuypinuypic

קשה לך לעשות זאת לבד? אין מצב שאפשר להתגבר על מה שאתה רואה לנגד עיניך. הכול מהכול, מכתבים וחשבונות שלא נפתחו אי פעם מפוזרים  בכל פינה. ספרים, עיתונים, לכלוך קשה. ומבחינתך, אין מצב שניתן לפנות זאת לבד. החורף כמעט בפתחו ויש לך זמן קצר ומוקצב לקחת את ההחלטות הנכונות. אי אפשר לבד!! אי אפשר לפנות בית של אגרן לבד. כאן, למעשה עולה לך התשובה הנכונה ביותר- שי פינוי דירה, מפנה את כל סוגי הפינויים תחת קורת גג אחת.

לבחור את המפנה הנכון

שי פינוי דירה עוסק בפינויים מזה עשרים שנה, אין פינוי שלא התנסה בו בפועל ובפרט פינויים הקשורים באגרנות כפייתית. משרד הרווחה עובד עימו בצמידות ומזעיק אותו לפחות פעם אחת ביום בכדי לפתור בעיות קשות של אגרנות. אנשים עצובים "שמחפשים בנרות" סיוע. הם מתביישים ומפחדים ואפילו צוותי הרווחה לא יודעים לגשת אליהם. במקרה של שי שטיקגולד או בשבילך מומחה פינוי דירה, הדברים יכולים להסתיים קצת אחרת. יש לו את כל היכולות לאבחן כל מקרה לגופו ולסייע לכל דורש להיפטר אחת ולתמיד מאגרנות ומהשלכותיה.

איך כמה ולמה?

סניפי הפינוי של שי מצויים בכל מקום ברחבי הארץ. כאשר הבין כי נושא אגרנות כפייתית נמצא בלא מעט בתים, הוא הבטיח לעצמו להיות נוכח בהווייתו בכל בית שכזה. הוא רוצה לעזור והוא עושה זאת בהצלחה גדולה בזכות היכולת להקשיב, לעצור את הכול ולהיות שם למי שצריך. פינוי דירה ביהוד,פינוי בתים בכפר סבא, פינוי בית ברמת גן, פינוי בתים בבני ברק וקצרה היריעה מלתאר את מיקומם של המומחים בפינוי או בשבילך , שי פינוי דירה. אינטרנט, טלפון אחד פשוט ויכולת הגעה לכל זירת פינוי במיידית. שי שטיקוגלד לא יישאל אותך שאלות שלא תרצה שישאלו אותך, הוא פשוט יבין אותך ובפרט את מה שעליו לעשות בשביל להחזיר לך את החיים בחזרה. אי אפשר לעשות את זה בטלפון, מן הסתם, חייב לראות מקרוב את הפינוי.

איך מבצעים פינוי דירה בבית ממכתבים או ניירות?

זה השלב שבטח יעניין אותך, אז מה שי יכול לעשות עבורך? הוא מגיע עם הצוות שלו, בודק את הזירה של הפינוי ורק אחר כך, מתחיל את הפינוי אם בכלל. חשוב להגיד, פינוי דירה או פינוי בתים של אגרנים שונה בתכלית השוני מבתים רגילים. אם האדם הסובל מהבעיה נמצא שם הוא יכול כמה וכמה פעמים לעצור את ההליך אבל כשהוא מסכים, כך למעשה מתחיל הליך הפינוי. הדבר הראשון מדבר על מיון חפצים. איך מתרחש הליך זה נוכח פינוי אגרנות כפייתית?

 1. ראשית מתרחש מיון של ניירות, אחד, אחד, לא זורקים שום דבר, בודקים בצורה יעילה ביותר. גם אם יש מסמכים שנראים כלא חשובים, חשוב לזכור כי אצל האגרנים "הכול חשוב".
 2. שלב שני מתייחס לאריזה בשקיות גדולות ואטומות. אם יש שם מסמכים דבוקים אחד לשני או כל מיני דברים המעלים ריח לא נעים או אפילו נוזל, חשוב ביותר לעשות זאת באמצעות שקיות חזקות. השקיות מקנות גם דיסקרטיות וגם פינוי מוצלח.
 3. עניין הניירות הינו עניין שיש לבדוק ולחקור ברצינות. אגרנים אוספים ניירות בכל מקום בבית, למעשה, הניירות תמצאנה במקומות שלא יעלו על הדעת. מטבח, ארונות חדר שינה, מגירות קטנות, פינת אוכל, שירותים, מקלחת. אין מקום לזוז!!
 4. ישנם מצבים בהם הניירות נדבקים והופכים עיסה קשה מאוד! אי אפשר לפנות את זה ללא שימוש בציוד כבד או אפילו מקדחות ייחודיות בכדי לגרד את הנייר שהפך אבן!!
 5. בסיכום דבר, מנקים את המקום ועושים חיטוי יסודי. לפעמים, יש מצב שצריך גם שיפוץ ומאידך, חשוב לציין כי עיקר פועלם של המובילים בפינוי הוא מומחיות הפינוי לשמה. יתרון? כשיש את כל השירותים יחד, זה בהחלט מהווה הקלה על רוכש השירות בפועל.

אז למה לחכות? כל יום שעובר רק מסכן אותך יותר, התקשר עוד היום לצוות הפינוי של שי פינוי דירה והוא בהבטחה יעשה כל אשר ביכולתו על מנת להשיב את החיים לתקנם.

2 תגובות בנושא “סילוק ניירת במסגרת פינוי בית של אגרן

 1. ליטל שוורץ

  ניירת זה באמת אויב גדול של כל אחד, לא רק של אגרן. אפילו בימינו בה האפשרויות הטכנולוגיות באיזשהו מקום מחליפות את הדפם ואת המילים הכתובות עליהן, יש עדיין המון מוצרי נייר שבלי מיומנות ויכולת ארגון קשה להשתלט עליה. רק כל המכתבים והחשבוניות שמקבלים אותם בדואר, הוסף את כל עלוני הפרסום והעיתונים החינמיים הכמות של הניירת כה גדולה. אן לא נעמוד כשוטרים בפתח ונמיין מייד יום את הניירת ונשליך את הטעון זריקה, ונאחסן בצורה נכונה את מה שחשוב, יהיה קשה לאחר תקופה למיין את כל הערימה. זו כמות גדולה מאוד. באמת לא מובן איך אפשר לפנות ניירת מבית של אגרן כפייתי…

 2. אורית מהמרכז

  אמא שלי אוספת ניירת באופן אובססיבי בבית. הבעיה היא שכמו שנאמר כאן, לא ברור לה מה חשוב ומה לא. עכשיו יש ערימות עצומות של ניירת, ורוב השולחנות בבית לא שמישים. הניירת התחילה להגיע גם אל הכסאות ואפילו אל הרצפה, וככל שמקבלים יותר דואר המצב רק הולך ונהיה גרוע יותר ויותר. אני לא בטוחה שאנחנו יכולים להתגבר על זה בכלל באמצעים ביתיים- יהיה קשה מאוד למיין את כל הניירת הזו למה שחשוב בפועל ומה לא, בעיקר כשאמא כועסת מאוד על כל מי שחושב אפילו לגעת באחד מהניירות האלה.

סגור לתגובות.