לזהות את צרכי הלקוח – פינוי דירה של אגרנים כפייתיים ברעננה

pinuypinuypic

במשך שנים אני מקבל לא מעט פניות שמקורן פינוי אגרנות כפייתית, אני תמיד הולך עם הלב שלי לשם, זה לרוב מצליח.  באגרנות כמו באגרנות, אם אתה לא שם את כל הלב שלך על "השולחן" אתה לא יכול להתקדם הלאה. לרוב, אני מקבל שיחות טלפון והאנשים תופסים אותי שעות על גבי שעות בטלפון. הם חשדנים, מפוחדים, שואלים לא מעט שאלות כמו "אתה בא לבד"? "מי בא איתך"? "אתה תזרוק את הדברים"? כאמור, אגרנים כפייתיים לא יכולים להיפרד כל כך בקלות מהחפצים שלהם מכאן, שהם קודם כל דואגים לאינטרס האישי שלהם. מה שיוצר את עולמם הוא החפץ ומכאן שאלו השאלות הראשונות שעולות להן כשהם מגיעים לשיחה אישית איתי. הם זקוקים לכתף מסייעת, לאוזן קשבת, למישהו שיבין מה הם צריכים באמת. מישהו שיראה להם דרך נכונה ליציאה מבעיית האיסוף או האגרנות. לעיתים השיחות מתרחשות ישירות עם האגרנים ומאידך, לרוב הן מתרחשות אל מול המשפחה או הסביבה שמחפשת את הפתרון "בנרות".

לשים את היד על הדברים הנכונים

יש משפט שאומר "שהתלמיד מוכן המורה מגיע". נכון להיום, אני כבר יודע אילו שאלות תעלנה לפני שהן נשאלות וכך למעשה אני מגיע ערוך לכל פינוי ופינוי. אני עונה בסבלנות רבה, אני תמיד יודע מה קודם למה. לרוב, אנשים ששואלים את השאלה, הם אנשים המסתירים את הבעיה שאני מזהה מבעוד מועד. לא משנה מה ולא משנה איך, הם אף פעם לא יודעים מה לעשות, עד אותה שיחת טלפון המתרחשת ביני לביניהם. אני אוהב לעזור, כל כך הרבה מקרי אגרנות ולעיתים שאני תוהה מדוע אני לא יכול להתחלק בו זמנית לכמה מקרים יחד. המוטו הוא לרכוש אמון, להעביר את המסר הנכון ביותר המושתת על רגישות הפינוי. נכון להיום, אני לא צריך לדבר, אני מגיע וכבר יודעים כי מומחה פינוי דירה- שי שטיקגולד, יעשה שם את הכול על הצד הטוב ביותר. להגיע, ולתת לאדם היקר את מה שהוא צריך באמת.

איפה להשיג את זה? פינוי מקצועי

כשרואים את משלח ידם של האנשים, מבינים אם הם אוהבים את מה שהם עושים בחיים, אני מאידך, אוהב את מה שאני עושה. אני מפעיל צוותי פינוי בכל רחבי הארץ ומעניק לא בהכרח שירותים המושתתים על חום, אהבה , אמינות ואכפתיות. כל סוגי הפינויים החל מנושא של פינוי אגרנות כפייתית, פינוי דירה, פינוי וניקיון דירה בפתח תקווה ואפילו פינוי ירושה בהוד השרון. מלאכתי מעידה על מעשיי ועל הרצון שלי להטיב עם כל אדם באשר הוא. זול? יקר? הצעת מחיר? אם מבצעים סקר שווקים מקיף בשוק הפתוח, מגלים במהרה כי לא פעם החינם הופך יקר. חברת המפנים שלי – שי פינוי דירה, מודעים למחיר ולעלויות ומאידך, משתדלים להעניק ללקוח את התחושה שהוא הגיע למקום הנכון בזמן הנכון. כאשר רוכשים שירותי פינוי דירה, ראוי שלא להסתכן ולא להתפתות להצעות חסרות שחר.

הייחודיות עולה על הכל

פינוי של בתים עמוסים, בתים מזוהמים כמו בלתי ניתנים לפינוי. מי שרואה אותם מבין שלא יוכל לעשות זאת לבד אך בשבילי זה אתגר מתמשך. מומחיות של פינוי דירות עמוסות מבולגנות ומוזנחות, הן בהחלט סוג של אתגר להצלחה. צוות מיומן, מקצועיות, ניסיון של מעל 20 שנה, אנשים שכולכם ככולם אוהבי אדם המבינים את ייעודם בתחום הפינוי. באמצעות הלב, מביאים כלי עבודה מתאימים, ביגוד מגונן, שלבי עבודה ידועים מראש ובעיקר רצון לספק את תרחיש הפינוי במהרה , ביעילות מבלי להפריע לעוברי אורח. סיום המהלך והענקת ערך מוסף לחייו של האדם שעד כה חי בתנאים שאינם תנאים.

אז אם אתם מכירים מישהו כזה, שמעתם על אדם ששואל הרבה שאלות ומפחד מאותן התשובות, הפנו אותו  אליי- שי שטיקגולד בשבילכם ולמענכם בכל עת ובכל שעה.

תגובה אחת בנושא “לזהות את צרכי הלקוח – פינוי דירה של אגרנים כפייתיים ברעננה

  1. ליטל שוורץ

    אם אתה כל כך מבין וכל כך יודע להתאים את העבודה ואת אופי הפעילות לצורך של הלקוחות שלך, אז אולי תוכל לעזור גם לנו? אימא שלי אוגרת בקבוקים. וזה מטורף ממש. אני חושבת שהיא פשוט אוהבת בקבוקים. ואני בכלל לא צוחקת! היא רואה בקבוק, וזה לא משנה איפה, בחנות או בפח. וזה לא משנה אם הבקבוק יפה ומעוצב עו מלוכלך ומדוה. היא לוקחת אותו. מבחינתה הוא פשוט חיכה לה שם. כשאני חושבת עליה זה נראה לא מציאותי לזרוק לה את כל הבקבוקים האלו. הם קרובים לליבה והיא השקיעה בהם מאמצים רבים ואגירה של שנים. האם יש לכם מענה גם עבור בעיה שורשית שכזו? הלוואי…

סגור לתגובות.