לדעת מה הוא באמת צריך- פינוי דירה לאגרנים בתל אביב

pinuypinuypic

איך תעזרו לאנשים שזקוקים לכם באמת? כיצד תדעו שהם סובלים מבעיה של איסוף ללא הגבלה? כרוניקה של איסוף בלתי נגמר. קוראים לזה אגרנות כפייתית ואתם מבחינתכם רק רוצים להשיב למי שבאמת אכפת לכם את החיים בחזרה. כבר ניסיתם הכול וזה נראה מסובך? הכול עניין של בחירות ומהלכים נכונים. כיצד חושבים אגרנים? מה הם צריכים בשביל לצאת ממעגל האיסוף המסוכן? להלן כמה דברים שחשוב לדעת על סביבתם של אגרנים.

כיצד מזהים אגרנים

אגרנים ניתן לדמות לאנשים עדינים המחפשים הגנה, הגנה מפני "הדבר הרע". כמה שזה נשמע לכם רע ומוזר, כך חשים האגרנים כשמישהו רוצה לקחת להם את "הצעצועים" (חפצים). נפש של אדם רגישה הכלואה בתוך אדם שבאמת רוצה להבריא ולא יכול. איך מתנהגים עם זה? מה עושים בשביל שהוא בכלל ישתף פעולה? האם כל דבר שמפעיל כוח יספק את התשובה? כמו ילדים, כך גם המבוגרים האוגרים, הם מחפשים מישהו שיספק את הגבולות ומאידך גם ילטף ויבוא עם הרגש. לאגרנים יש את הפינה בה יש את הליטוף ויש את ההלקאה, הכול במינון הנכון. להיות סובלניים עם אנשים שאוגרים, להיות קשובים ולזכור כי פעם, מזמן, גם אתם הייתם בעמדה של חוסר אונים. האדם  המבצע פינוי דירה או פינוי אגרנות בתל אביב, יספר לכם על סובלנות וקשב רב. הפסקת העבודה כל זמן שיידרש בכדי שלא לפספס את הנקודה העיקרית שמקורה ברגישות רבה. פינוי דירה מקצועי לא יוכל להיקרא כך אם הוא לא מונע מהרגש, מהכרת חיי המשפחה ומהיכולת להיכנס לנעליו של האחר ללא כל היסוס.

לעשות את הדברים יחד – תחושה של ביטחון

הרגע הגדול הגיע, זהו, התקבל האישור והדרך של פינוי דירה יוצא לדרך. יושבים, ומתקדמים שלב אחר שלב. "מה אפשר לזרוק"? את המילה לזרוק מסתירים עמוק בגנזך ועוברים למילה של "לוותר" "למסור לארגון צדקה" עדינות הפינוי בהיבט הטכני, המנטאלי והרגשי. לא מפנים בכוח ולו לרגע, עוצרים וממשיכים כמה שיידרש והכול על פי ניצוחם של האגרנים המתגוררים בבית. לרכוש את האמון בכל דקה נתונה. להיות בנעליהם של האגרנים לאורך כל ההליך ולא לקחת שום חלק בפינוי כמובן מאליו. יש לזכור, קיומם של אגרנים קשור בחפצים שלהם. הם מפחדים ומסרבים לוותר עליהם, הם יוותרו על החיים , על הסביבה ועל אנשים יקרים ובלבד שלא יגעו להם בחפצים. לגעת במקום הנכון ברגישות רבה. מקוריות של פינוי דירה קשור בלהיות חבר, בלהיות אחד שמבין ורוצה בסך הכול, להחזיר את החיים לקדמותם.

לתת להם להוביל-  ללכת בעקבות האגרנים

מוזר? יכול להיות, שהרי המטרה היא להציל את האגרנים מעצמם. אגרנים מפרשים הכול כזלזול ומיד נאטמים ונסגרים. הכול חשוב לאגרנים, לא משנה עד כמה זה לא, את "המשחק" הזה חשוב לשחק נכון שאחרת לא יהיה עם מי לדבר. לסייר בבית או בזירת הפינוי, לראות את הדברים מקרוב, לשמוע, להקשיב כל הזמן ולהציג המון סבלנות. עבודה איטית ומשתלמת שתניב את האפשרות להשיג את אמונם של האגרנים , בסופו של דבר, זה מה שצריך. לגרום לאגרנים להבין כי האנשים מולו אכן טובים והם כאן בשביל לעזור מהמקום האמיתי. הרגע בו מעניקים האגרנים את אמונם במפנה המקצועי, הינו הרגע של פתיחת סכר האמון. למרות רכישת האמון, מומחה פינוי דירה ימשיך וינהג בזהירות לאורך כל שלבי הפינוי החל מאריזת הדברים שלא צריך בעדינות רבה והשלכתם לאתרי האשפה.

זקוקים לעזרה ? פינוי אגרנות נראה כדבר בלתי אפשרי? תלוי כיצד מסתכלים על כך.

 צוות פינויים גולד ממתין לספק לכם את התשובה הראויה למה שנקרא פינוי שבא מהלב- כי גולד – שווה זהב. השאירו פרטים ונשמח לספק את השירות הטוב ביותר.

תגובה אחת בנושא “לדעת מה הוא באמת צריך- פינוי דירה לאגרנים בתל אביב

  1. ליטל שוורץ

    אני הרבה מנסה לחשוב איך אפשר לשכנע את קרוב המשפחה שלי שאנחנו אכן חפצים בטובתו. כי בסך הכול האגרנות הזו באה ממש מבפנים. כולם כבר מכירים אותו כך ויודעים שזה חלק ממנו, חלק מהחיים שלו. ואז מה, נבוא ונאמר לו: זהו, מזמינים חברת פינוי? איך הוא יסתכל על זה, כאילו אנחנו האויבים שלו…. אולי לכם בחברת המובילים בפינוי יש את השיטה הנכונה לגעת לו בנקודה הנכונה כך שיהיה אפשר לערוך את הפינוי . ולהישאר בני משפחה אוהבים ודואגים? כי בסך הכול זה באמת בא רק ממקום של אכפתיות ואהבה, ולא מרדיפה ומעשיה נגד הבן אדם. אנחנו מחפשים את השיטה ואת הדרך הנכונה לעזור לו בפינוי אבל חד איתו ועם המון אהבה.

סגור לתגובות.