פינוי דירה של אגרנית

באנו לעזור לכם לפנות את הכאב- פינוי אגרנות כפייתית

pinuypinuypic

לאורך השנים אנחנו מצליחים לעמוד בכל התחושות המעורבות בפינויים מסוג של אגרנות כפייתית, זה לא פשוט לאף אחד. אנחנו מסייעים לכל מי שמחפש אותנו וזמינים בכל שעה ובכל תאריך שנקבע במועד הרצוי. האם אתם יכולים לפנות בית שמקורו באשפה העולה על גדותיה? מכאן שאנחנו באים להציל את אנשים שאוהבים אנשים ובפרט אוהבים את היקרים להם מכל. רוב האנשים לא יכולים לפנות פינוי של דירות אגרנות לבד, הסיבות לכך קשורות הן בהיבט הרגשי והן בהיבט הפיזי. כשרואים דירת אגרנות כפייתית ,מבינים גם למה חשוב לערב את הגורמים המקצועיים בדבר –קוראים לזה צוות פינוי דירה.

מי אנחנו? שירותים ומוצר

מומחה פינוי דירה מעניק את שלל הפינויים החל מפינוי דירה רגיל ועד לפינוי שמקורו פינוי אגרנות כפייתית, עזבון דירה או אפילו דירות ירושה.כמו כן, כולל בתוכו השירות סל שירותי פינוי הכוללים שיפוץ, ניקיון והשבת הנכס לקדמותו, אז למה לכם לשבור את הראש כשהכול נמצא תחת קורת גג אחת? יש אנשים שהזבל שלהם אינו מורשה להיות מנת חלקם של האחרים –זה מה שנקרא להתמודד עם אגרנים כפייתיים ומכאן שיש לפנות לחברה בעלת מוניטין, שם ובעיקר המלצות המעידות על היכולת להיכנס עם "התיבול" המתאים ולתת את השירות המותאם אישית הן לאדם עצמו והן למשפחתו. שירותי הפינוי שלנו מעניקים ביטחון ושקט הבאים לידי ביטוי במנופים ייחודיים, אמצעי שינוע בטיחותיים וכמובן עובדים שעברו הכשרות בכל רזיי הפינוי.

אז למה אנחנו?

מומחי פינוי דירה פוקדים כל מקרה ומעניקים לו את תשומת הלב הראויה ללא שום קשר למקרים האחרים, כמו כן, פועל צוות מומחה פינוי דירה בצמידות עם שירותי הרווחה, כך שאם יש לכם הורה או מכר קרוב הסובל מאיסוף אגרנות, אולי לא תצטרכו לשלם דבר,זאת לאחר בירורי התאמה שיהוו חלק מתנאי התאמתכם להליך הפינוי עצמו. פינויים שמקורם בנושאי עיזבון או ירושה הינם חלק נוסף שראוי להזכיר כפינויים קשים רגשית למשפחת הנפטר. אנו מפנים פינויי ירושה הכוללים גם את הכנת הנכס למעמד מחירה- במסגרת זו לא נדרש מכם להתפנות עבורנו ולפקח על הפינוי ומכאן שלא תדרשו לבזבז ימי חופשה או זמן מיותר בשל המקצועיות וכל האמצעים העומדים לרשותנו. זוג מילים יכולות להגדיר את השירות שלנו על הצד הטוב ביותר – קוראים לזה "שקט נפשי".

איך אנחנו עושים את זה? ההיבט הטכני

ראשית, אנו מגיעים לדירת הפינוי ומשוחחים עם המשפחה או האדם שדורש את השירות בפועל. המשך פועלנו קשור בעיקר בזיכרון דברים בו אנו מסמכים שעת הגעה, סיום עבודה, כלים, צוות פינוי וכל הסייגים האפשריים – בעיקר אלו המעניקים לכם את התחושה שהנה, הגעתם למקום הנכון. מומחי פינוי דירה קיים מעל לעשור והוא פועל מתוך מקום של לסייע ולעזור לכל דורש שאיננו יכול להתמודד עם קשיי פינוי כזה או אחר. מומחה פינוי דירה לא מדבר על התמודדויות קשות אלא בעיקר מאתגרות. באמצעות כלי שינוע מתאימים, מנופים ייחודיים, שקי אשפה אטומים וחזקים, חומר ניקוי בטיחותיים וכמובן ניסיון והשתלמויות, מציג צוות העובדים הצלחות על גבי הצלחות של פינויים בלתי נשכחים לאורך השנים. לצד כל הכלים העומדים לרשותנו ומשרתים מטרה טובה, עומד הרגש וזה בעצם ערך המוסף הגדול ביותר שסוגר על טובת המטרה – מולנו ניצב החזון והוא ,לעמוד בלוח זמנים ולהשיב את המקום בר מגורים על כל המשתמע מכך.

למי תצטרכו לפנות?

מחפשים מישהו אשר יסייע לכם להתמודד עם בעיית האגרנות? קשה לכם לקבל את העובדה כי מישהו שאתם אוהבים חי בתנאים מחפירים וקשים? בשביל זה אנחנו כאן. אם חלמתם להשיב למישהו היקר ללבכם את חייו ,רצוי שתעשו זאת כבר עכשיו.

פנו עוד היום למספר הטלפון הרשום במעלה הדף או לחילופין שלחו אלינו מייל ואחד מאיתנו ישמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי.

תגובה אחת בנושא “באנו לעזור לכם לפנות את הכאב- פינוי אגרנות כפייתית

  1. אבי מנדלבאום

    שנים של כאב, מריבות ותסכול, נגמרו ביום אחד של פינוי דירה, זה לא יאומן כמה מהלך אחד חכם יכול לשנות חיים של משפחה שלמה. המשפחה שלנו עמדה פשוט כמשמעו בפני פירוק, אחרי שבעלי התחיל לאגור חפצים שונים בכל רחבי הבית. זה התחיל במחסן, עבר למטבח, הגיע לחדר השינה ומשם לכל חלקי הבית, ופשוט לא היה ניתן לעצור את זה. הוא לא חשב שהוא אוגר סתם חפצים, והוא באמת חשב שיש בהם ערך. בהתחלה גם אנחנו לא ראינו עם זה כל בעיה, אבל מגיע שלב שכבר אי אפשר לחיות בבית. מריבות, ויכוחים, תסכולים ויאוש היו מנת חלקנו בשנתיים האחרונות, ובעקבות כתבה שקראתי, נחשפתי לעניין הזה של חברות פינוי המתמחות בפינוי דירות אגרנים כפייתיים, והכתבה הזאת פשוט שינתה את חיינו. אין ספק שפינוי דירה של אגרן כפייתי היא פינוי של כאב מחיי כל בני המשפחה, ועל זה אני אסירת תודה לשי פינוי דירה.

סגור לתגובות.